Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

Sena tema

Siūlau diskutuoti toliau 4u.gif
Papildyta:
Mano šio mėnesio atradimai:

1. Organic shop kūno kremas:

user posted image

Gera sudėtis, nuostabus kvapas, maloni tekstūra. Greitai įsigeria, labai gerai maitina i drėkina odą smile.gif

2. Jau išgirtas kitoje temoje Eveline rutuliukas:

user posted image

Tikra atgaiva pavargusioms akims, palieka komforto pojūtį, gerai drėkina 4u.gif



Atsakyti
Eurokose mačiau Eveline, bet šito rutuliuko tai niekad nepastebėjau. Kur jo ieškoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eljerny @ 2011 12 20, 22:44)
Koks miestas?

As pirkau Bell seselius Koslina parduotuveje ir Hales turguje, kur rusiskos kosmetikos skyrelis.  smile.gif

Kokiu seseliu ieskote?  mirksiukas.gif

Klaipėda.
Jau radau, bet nepirkau, kažkaip suabėjojau, dar vakar neigiamų atsiliepimų prisiskaičiau, o kaina apie 17 Lt
Va tokie, Bell fashion color, 406
user posted image
Atsakyti
QUOTE(milė. @ 2011 12 21, 18:51)
Eurokose mačiau Eveline, bet šito rutuliuko tai niekad nepastebėjau. Kur jo ieškoti?  4u.gif


Martinoj mačiau
Atsakyti
buvau Martynoj kuo toliau tuo labaiu žaviuosiu EVELINE kosmetika
ši karta:
blakstienu balzamas-baze (naudoti kaip bazę po tušu arba nakčiai) baltas bet kai išdžiuna tai tampa bespalviu thumbup.gif
user posted image
jau antras patinka del to kad gerai drekina ir truputi vesina wub.gif
user posted image
belaukdama clinique maskuoklio nupirkau šį ir thumbup.gif maskuoja nesausina ir laikuosi thumbup.gif o dar spalva atitaikiau idealiai wub.gif
user posted image

ir patape nepakeičiami:
puikiai nuvalo ir nesausina
user posted image

ir wub.gif (anksčiau naudodavau iš yves rocher melynam buteliuke 125ml daugiau negu puse metu doh.gif, nuplaudavau su prausikliu ) o šitą varau kiekviena diena tai jis man patinka (ačiu Raduliai 4u.gif jos deka atadau kai pakele temą apie miceliarinį vandenuką biggrin.gif )
user posted image
ir dydžiausia mano meile wub.gif thumbup.gif wub.gif
user posted image
gudručiai neišleidžia dydeliu pakuočiu šio gerio biggrin.gif

gal a jau išbandet??? lotuliukas.gif
a rimtai nesinori valgyt?????
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julkanos: 21 gruodžio 2011 - 22:04
QUOTE(julkanos @ 2011 12 21, 21:53)
gal a jau išbandet??? lotuliukas.gif
a rimtai nesinori valgyt?????


Bandžiau - valgyt noris, o naudojosi bent man labai greit; spalva neryški ir greit nyksta nuo lūpų
Atsakyti
QUOTE(julkanos @ 2011 12 21, 21:53)
buvau Martynoj kuo toliau tuo labaiu žaviuosiu EVELINE kosmetika
ši karta:

belaukdama clinique maskuoklio nupirkau šį ir  thumbup.gif maskuoja nesausina ir laikuosi  thumbup.gif o dar spalva atitaikiau idealiai wub.gif



Šį šiandien prigriebiau, pagal aprašymą turėtų būti nerealus hihihi.gif
Buvo 3 spalvos 4,5,6 4 šviesiausia, liko tik testeris, tai pasiėmiau 5 (nude), ryt bandysiu.

Miceliarinį turiu su perlų-austrių ekstraktu, tai kvapas labai nemalonus unsure.gif

Sudominot su ta hialurono kauke, kokia kaina, kaip efektas?
Atsakyti
QUOTE(milė. @ 2011 12 21, 18:51)
Eurokose mačiau Eveline, bet šito rutuliuko tai niekad nepastebėjau. Kur jo ieškoti?  4u.gif


Aš irgi pirkau Martinoj 4u.gif
QUOTE(julkanos @ 2011 12 21, 22:53)
buvau Martynoj kuo toliau tuo labaiu žaviuosiu EVELINE kosmetika


Praeitą kartą iš ar nusižiūrėjau maskuoklį ir blizgį bigsmile.gif

QUOTE(Zai @ 2011 12 21, 23:56)
Bandžiau - valgyt noris, o naudojosi bent man labai greit; spalva neryški ir greit nyksta nuo lūpų

O ar lipnus? Man tai svarbiausias rodiklis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(julkanos @ 2011 12 21, 21:53)
blakstienu balzamas-baze (naudoti kaip bazę po tušu arba nakčiai) baltas bet kai išdžiuna tai tampa bespalviu thumbup.gif
user posted image


Šitą daiktą taip pat turiu, jau ilgiau nei mėnesį, tiesa, neteplioju kasdien ar kas vakarą, tai poveikio augimui nepastebėjau, bet tušas ant jo gražiai gula ir efektas geresnis gaunasi, tai jaučiu, kartosiu kai baigsis rolleyes.gif

QUOTE(dontstop @ 2011 12 22, 09:15)
O ar lipnus? Man tai svarbiausias rodiklis  blush2.gif


Jei gerai atsimenu, tai lyg beveik nelipnus, manyčiau todėl greit dingsta. Kaip sakiau, spalvos neryškios, o naudojasi netaupiai mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zai: 22 gruodžio 2011 - 09:23
QUOTE(Desert @ 2011 12 22, 01:11)
Šį šiandien prigriebiau, pagal aprašymą turėtų būti nerealus hihihi.gif
Buvo 3 spalvos 4,5,6  4 šviesiausia, liko tik testeris, tai pasiėmiau 5 (nude), ryt bandysiu.

Miceliarinį turiu su perlų-austrių ekstraktu, tai kvapas labai nemalonus  unsure.gif

Sudominot su ta hialurono kauke, kokia kaina, kaip efektas?

miceliarini pirma kart bandžiau su orhidejom ir hialuronu tai prie jo ir pasilikau biggrin.gif kito net nebandžiau

ta kauke tiesiog bigsmile.gif (mama ir anyta sutinka biggrin.gif ) atrodo nieko ypatingo tiesiog gelis kuris isigeria kiek reikia o likučius pašalinti su servetele, aš nuplaunu ir paskui nieko nesitepu (pas anyta visas isigeria, mama tiesiog nuvalo su popierine servetele) bet kažkodel jausmas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif mes visos trys susižavejusios
kaina~2,50-3lt

porų man ne kemša (o mano linkusios ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julkanos: 22 gruodžio 2011 - 09:59
Sugundėt su ta kauke smile.gif kokia jos kaina? porų neužkemša?
Beje, kaunietės, tai kaip suprantu Eveline kosmetikos didžiausias pasirinkimas Martinoj?o ji viena tik yra (buvusiam Vitebske)?
Papildyta:
O kainą jau matau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 12 22, 10:53)
Beje, kaunietės, tai kaip suprantu Eveline kosmetikos didžiausias pasirinkimas Martinoj?o ji viena tik yra (buvusiam Vitebske)?

As dar irgi noriu patikslinimo kur ta Martina, cia kur netoli IKI Švaros prekėse? blush2.gif
Atsakyti