Įkraunama...
Įkraunama...

"Agrekas" Klaipėdoje

gal kas gyvenate agreko naujos statybos butuose?kaip jums rajonas?kaip butai ar silti ar viskas gerai?zadame ten pirkti...
Atsakyti
negi nieks nezino.. verysad.gif
Atsakyti
Tai, kad Klaipėdoj jie dar nieko nestatė..... Pirmas namukas varpų g., tik dabar priduodamas... Kaip bus vėliau nežinau, bet kol statė, darė apdailą ir t.t, tai girdėjau tik pačius geriausius atsiliepimus.
Atsakyti
QUOTE(Vikusia @ 2006 03 30, 08:09)
Tai, kad Klaipėdoj jie dar nieko nestatė..... Pirmas namukas varpų g., tik dabar priduodamas... Kaip bus vėliau nežinau, bet kol statė, darė apdailą ir t.t, tai girdėjau tik pačius geriausius atsiliepimus.

Varpų g. statė ne Agrekas, o kita kompanija , lygtai Arkada rolleyes.gif Agrekas stato Kretingos gatvėje( tiksliau Žolynų).
Rudenį ir mes norėjome Agreke butą rezervuoti, bet poto planai pasikeitė. Vėliau sužinojome, kad ten per tą potvynį buvo daugiau nei pusė teritorijos užsemta. Kiek girdėjau stato papigiai, parduoda be apdailos, o kvadratinio metro kaina nemaža. Bet šiaip vieta nebloga. Netoli centras, jūra, Palanga.
Atsakyti
taip taip agrekas stato zolynu g namus dviejuose penkiaauksciuose jau gyvena zmones galvoji gal kuri is jusu?aplieta buvo tai tikrai bet ne gyvenamieji daugiaauksciai o kotedzai ..daugiaauksciai stovi ant kalnelio ir iki ju vanduo nedaeina mirksiukas.gif bet manau kad ten darys kazka kad daugiau neaplietu... g.gif parduoda tikrai be apdailos tik su dalina o kaina 4000lt kv m bet gal kas jau gyvena tuose pastatytuose??
Atsakyti
QUOTE(Giedruliux @ 2006 04 12, 18:31)


Na, na, prašom daugiau atsiliepimų - čia ne man, aš Vilniuj, bet va pusbrolis klaipėdiškis rezervavosi ten butelį, tai labai įdomu, ar neįmerks uodegos į kokį š...reikalą...
Tik labai jau mažyčiai butai ten - 3k. 57 kv.m...neįsivaizduoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiūkštė @ 2006 04 13, 16:41)
Na, na, prašom daugiau atsiliepimų - čia ne man, aš Vilniuj, bet va pusbrolis klaipėdiškis rezervavosi ten butelį, tai labai įdomu, ar neįmerks uodegos į kokį š...reikalą...
Tik labai jau mažyčiai butai ten - 3k. 57 kv.m...neįsivaizduoju g.gif


Ne, išplanavimas, palyginus su kitais statomais namais Klaipėdoje, ten visai nebogas... Ir nors tik 57 kv, bet jie taip kažkaip labai protingai suplanuoti ir to kvadratūros trūkumo nesijaučia. Buvau ir aš ten nusižiūrjusi butuką, bet tas didysis potvynis tikrai išgasdino, tai teko rinktis kitur...
Atsakyti
juk ne vien 57kv m yra ir didesniu...mes pasiemem 65
Atsakyti
Mes gyvenam Žolynų gatvėj, vienam iš tų penkiaaukščių nuo 2005m. rugsėjo. Ką galiu pasakyt, viršutinis aukštas, tai skilinėja lubos, nes namas „vaikšto“, nors pas kitus irgi šiek tiek skilinėja, čia naujos statybos neišvengiamybė. Žiemą buvo šilta, bet mes papildomai šiltinom stogą, nes mūsų lubos 4 m. Šiaip tai pas mus 3 stoglangiai, tai su jais didžiausios problemos, nes žiemą varvėjo vanduo, tai žada juos sandarint, tik neaišku kada, o daugiau didelių problemų kaip ir neiškilo... Nu kai mes pirkom tą butą, tai mokėjom 2600 Lt už kvadratą su daline apdaila, bet dabartinėm kainom, tai g.gif nežinau ar pirkčiau...
Atsakyti