Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingi pinigai gydytis Vokietijoje

Internete www.labdara-parama.lt radau tokį skelbimą:

"Ieškau paramos: mergaitei reikalingi pinigai gydytis vokietijoje
Skelbimas: Sveiki.Mano dukrytei 1metukai ir4men. per gimdyma yvyko trauma ir buvo nutrauktu petuko nervai.Mums pripazinta PLEXOPATHIA BRACHIALIS SINISTRI,5men buvo atlikta operacija gydemes visaip kaip tik galejom.Dabar daktarai mums pasiule vykti i vokietija ir ten pamegintigydytis. Ten butu suleidzemi vaistai kurie jai galetu padeti.Siuo metu kol kas pagerejimo nera,ji nevaldo kaires rankytes ir jei tai trukdo normaliai augti ir vystytis.Labai noreciau padeti savo vaikui bet neturiu tam pinigu.busiu labai dekinga uz bet kokia parama.Aciu.
Miestas: Jurbarkas
Kontaktai: Telefonas: 869957866
El. paštas: ingridake@one.lt
Paskelbė: mama ingrida keparutiene
Įvedimo data: 2006-02-20 "

Labai suspaudė širdį. Vargšas vaikiukas. Gal galima jai kaip nors padėti. Čia tikrai daug aktyvių mamų. Gal galėtų susisiekti su mama.
Atsakyti
Istorija tikra, gavau ligos istorijos kopijas paštu. Paprašiau nurodyti sąskaitą ar pan., kaip galėtume padėti.
Atsakyti
Mamuliukai, o kiek kainuoja gydymas? O SAM ju niekaip neremia? g.gif Kartais net pyktis ima ant tokios tvarkeles. Net jei pripazhista, kad nieko patys negali padaryti - vis viena gydymui leshu ieshkokis pats, nesvarbu, kad kas menesi palieki sodrai nemazha dali atlyginimo sad.gif
Kai gausi saskaiteles numeri, atmesk... Kiek galesiu, tiek pervesiu. Lashiukas juroje, bet vis i saskaitele, o ne ish jos...
Atsakyti
,,sveiki dar karta jau prasiau jusuparamos ir jos nesulaukusi prasau dar karta,laikas bega o as su dukra negalim isvykti gydytis nes neturim pinigu,trumpai priminsiu musu beda.Mano mergaite gime 4950gr ir 58cm dydzio todel per gimdyma ivykusi nelaime,nutruko kairio petuko nervai ji nevaldo kairios rankytes.Viktorijai 5men buvo padaryta operacija,deje ji mums nelabai padejo ilgai gydemes bet rezultatai menki,dabar siuloma mums vykti i vokietija nes Lietuvoje siuo metu jei nera gydymo nes ji yra per maza siai procedurai kokia mums atliktu vokietijoje todel labai prasau mums padeti,labai noriu kad mano mergaite pasveiktu todel labai prasau kas galit mums padekit.Is anksto dekoju.

saskaita HANSA BANKE
LT09 7300 0100 2109 6618
INGRIDA KEPARUTIENE
Telefonas: 869957866
El. paštas: ingridake@one.lt"

Įvedimo data 2006-03-06
Atsakyti
QUOTE(Ziuzia @ 2006 04 10, 16:07)
Mamuliukai, o kiek kainuoja gydymas? O SAM ju niekaip neremia?  g.gif  Kartais net pyktis ima ant tokios tvarkeles. Net jei pripazhista, kad nieko patys negali padaryti - vis viena gydymui leshu ieshkokis pats, nesvarbu, kad kas menesi palieki sodrai nemazha dali atlyginimo sad.gif
Kai gausi saskaiteles numeri, atmesk... Kiek galesiu, tiek pervesiu. Lashiukas juroje, bet vis i saskaitele, o ne ish jos...


tikrai esu jums labai dekinga matau kad pas mus tikrai yra nuostabiu zmoniu
Atsakyti
Ingridake, gal gali parašyti kiek kainuoja gydymas???
Atsakyti
QUOTE(Emm @ 2006 04 11, 08:38)
Ingridake, gal gali parašyti kiek kainuoja gydymas???


sveiki daktaras sake kad vaistai 1000lt ir jei visu reikes bet nezinau kiek kainuos tyrimai kuriuos jei ten reikes daryt
Atsakyti
O kiek kartų tų vaistų reikės?? Kiek kartų į Vokietiją turėsit vaziuoti? O pragyvenimas ten? Gal būtų galima kaip nors sužinoti kiek tyrimai kainuotų??

Kelionę gal galėtų agentūros apmokėti, tik reikėtų į jas kreiptis pagalbos.
Atsakyti
QUOTE(Emm @ 2006 04 11, 10:06)
O kiek kartų tų vaistų reikės?? Kiek kartų į Vokietiją turėsit vaziuoti? O pragyvenimas ten? Gal būtų galima kaip nors sužinoti kiek tyrimai kainuotų??

Kelionę gal galėtų agentūros apmokėti, tik reikėtų į jas kreiptis pagalbos.


.kadangi ji dar maza tai uztektu vienos o del tyrimu nezinau sake kad turi vaika pamatyt tada viska pasakys as laukiu bet kuria diena skambucio is vokietijos ,o kokia agentura galetu mums padeti kur galeciau kreiptis
Atsakyti
QUOTE(ingridake @ 2006 04 11, 10:10)
.kadangi ji dar maza tai uztektu vienos o del tyrimu nezinau sake kad turi vaika pamatyt tada viska pasakys as laukiu bet kuria diena skambucio is vokietijos ,o kokia agentura galetu mums padeti kur galeciau kreiptis


atsiprasau neparasiau kad reiketu po2men vel nuvaziuot pasitikrint,del gyvenimo tai kiek prasciau bet mano sesuo gyvena vokietijoj tik kitam gale tai sake kad gal koky paigu pensiona rastu mes vaziuotumem i Hanoveri,man svarbu kad tik permiegot kur butu,daug nenoriu kad tik padetu
Atsakyti
QUOTE(ingridake @ 2006 04 11, 10:26)
atsiprasau neparasiau kad reiketu po2men vel nuvaziuot pasitikrint,del gyvenimo tai kiek prasciau bet mano sesuo gyvena vokietijoj tik kitam gale tai sake kad gal koky paigu pensiona rastu mes vaziuotumem i Hanoveri,man svarbu kad tik permiegot kur butu,daug nenoriu kad tik padetu


siandien Viktorija pargriuvo verke cry.gif kad baisu buvo klausyt asaros kaip pupos byrejo,kadangi ji negali ta rankyte atsiremt tai visas smugis krenta ant galvytes.Gaila vaiko ji tokia energinga net pati pamirsta kad negali ja naudotis ir ivyksta nelaime.Manlabai liudna kad negaliu jei pdet verysad.gif
Atsakyti
Ingridake,

Tu gali jai padėti. Manau tau tik reikia daugiau informacijos apie tai, kur galetum rasti pagalbos. Pasiskaityk forume, juk cia daug mamu kurios ieskojo pagalbos savo vaikams. Gal gali su jomis pasikonsultuoti. Suzinoti apie remejus, fondus ir t.t. Ar nenoretum kreiptis i bedu turgu? Suprantu, akd nemalonu nei prasyti, nei viesintis, bet man atrodo tokiu budu galetum gauti kazkokios pagalbos. Jeigu vaistams reikia 1000 litu. Tai nera labai daug.
Gal ir kelioniu agenturos bilietus apmoketu. Tik reikia joms rasyti ir prasyti. Ar tu negali niekaip suzinoti kiek tyrimai kainuoja?

Nukopijavau tavo skelbima Airijos lietuviu bendruomenes pirmininkui. Gal ten atsiras galinciu padeti.
Atsakyti