Įkraunama...
Įkraunama...

Belaukiant gandrų

[attachmentid=53734]

nestuke.gif Belaukiant gandrų nestuke.gif

Pavasarį parskrenda gandrai! mirksiukas.gif Norime pakviesti į naują foto konkursą visus šiuo metu gandrų belaukiančius. Praėjo jau metai nuo konkurso, skirto nėštukėms, todėl norime jį pakartoti tiems būsimiems tėvams, kurie savo mažylio susilaukė ne taip jau seniai, arba dar laukia jų atėjimo, ir turi daugybę naujų šaunių nuotraukų, kuriose užfiksavo gražiausias moters laukimosi akimirkas.

Siųskite nuotrauką, kurioje jau gerai matyti „Jo didenybė - nėštukės pilvelis“ (nuotraukoje gali būti ne tik būsima mamytė, bet ir visa šeima – būsimas tėtis, vyresnieji vaikai). Tinka pačios įvairiausios nėštukių nuotraukos: nuo linksmų išpuoštų pilvelių demonstravimo – iki užfiksuotų rimtų, svajingų, romantiškų stebuklo laukimo emocijų...

Sugalvokite nuotraukai šaunų, originalų pavadinimą. Tai gali būti dienoraščio ištrauka - žodžiai, skirti ateinančiam mažyliui.

Dėmesio! Jei nuotrauka jau dalyvavo pernykščiame foto konkurse „Kai laukiau tavęs“, ji nebus tvirtinama šiame konkurse.

Prieš siųsdami nuotraukas konklursui, būtinai susipažinkite su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis. jas rasite va čia:

Jūsų nuotraukų lauksime 2006 03 29 – 2006 04 13

Už 3 šauniausias nuotraukas balsuosime 2006 04 14 – 2006 04 20

5 pirmųjų vietų laimėtojų laukia labai naudingi tėvams prizai - leidyklos Alma littera išleista knyga – „Jūsų vaikas“!

Dalyvaukite ir laimėkite prizų, kurie padės atsakyti į daugelį klausimų apie naujagimio ir kūdikio priežiūrą!

Jei norite dalyvauti konkurse, susipažinkite susipažinkite su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis štai čia

ir užpildykite konkurso paraišką, kurią rasite: www.supermama.lt/foto

Apie prizą:

A.Vingras "Jūsų vaikas"
[attachmentid=53903]

Anotacija:
Kaip prižiūrėti kūdikio odą? Kaip nustatyti, ar kūdikiui užtenka motinos pieno? Kaip namuose
padėti kosinčiam vaikui? Kodėl vaikus būtina skiepyti? Kokių vaistų, skirtų pirmajai pagalbai,
turėtų būti namų vaistinėlėje?
Knygoje atsakoma į tėvų, auginančių įvairaus amžiaus vaikus, klausimus, daugiausia dėmesio
skiriama naujagimiams ir kūdikiams.

Apie autorių:
Algimantas Vingras – medicinos mokslų daktaras, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto
docentas, knygų „Jauniems tėvams“ (1984), „Sergančio vaiko slauga namuose“ (1989), „Vaiko
maitinimas“ (1991), „Jūsų kūdikis“ (1993), „Vaikas ir lytiškumas“ (1998), „Pirmieji gyvenimo metai“
(1999), „Mamos žinynas“ (2005) autorius.
Atsakyti
Šaunus konkursas. Pažiūrėsiu dalyvių nuotraukas ir prisiminsiu gerus laikus.
Atsakyti
Ech kaip gaila... verysad.gif
Mano pilvuko dar nesimato unsure.gif Belieka tik pasiziureti i kitas, gandru belaukiancias 4u.gif
Atsakyti
ax.gif ..paruosiau nuotraukele, bet ir vakar vakare ir siandien ryte niekaip to puslapio iki galo neuzkrauna verysad.gif ....siaip internetas veikia puikiai, ir SM puslapius varto gerai, o paraiska uzpildyt neiseina..... g.gif
...bandysiu veliau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Joalin @ 2006 03 29, 17:40)
Ech kaip gaila... verysad.gif
Mano pilvuko dar nesimato unsure.gif Belieka tik pasiziureti i kitas, gandru belaukiancias 4u.gif


Bet nepamirškit nufotografuoti paaugusio pilvuko nestuke.gif - galėsit po metų sudalyvauti kitame analogiškame konkurse mirksiukas.gif
Atsakyti
Nežinau man atrodo, kad aš nieščia buvau pati baisiausia, stora strijos išlenda, nei apsirengti nėra pasirinkimo, tad nesifotografavau, šitam konkursui aš nepritariu, nes man geriau dešimt kart pagimdyti nei devynis mėnesius kentėti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mutantė: 30 kovo 2006 - 09:50
QUOTE(mutantė @ 2006 03 30, 09:49)
aš nieščia buvau pati baisiausia, stora strijos išlenda, nei apsirengti nėra pasirinkimo, tad nesifotografavau, šitam konkursui aš nepritariu,


Siūlau peržvelgt prieš metus vykusio analogiško ir gana populiaraus konkurso nuotraukas - kiek daug gražių ir malonių laukimo akimirkų nestuke.gif spauskit čia
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 03 30, 10:42)
Bet nepamirškit nufotografuoti  paaugusio pilvuko  nestuke.gif - galėsit po metų sudalyvauti kitame analogiškame konkurse  mirksiukas.gif

o aš labai gailiuosi, kad kai buvau nestuke.gif nenufotkinau savo pilvuko (ne dėl konkurso, o dėl savęs, dėl savo leliaus) verysad.gif
dabar net neprisimenu kokio dydžio buvo mano pilvelis unsure.gif
Atsakyti
Grazios nuotraukos. Silti jausmai uzplusta sirdi. Nenuvaldomai greitai bega laikas. Visai neseniai su dideliu nekantrumu laukem savo mazylio, dziaugemes vis didejanciu pilveliu, pirmu mazylio pasisveikinimu su teveliais, o dabar jau jis begioja po visus namus. Jo skambantis juokas dziugina musu su tetuku sirdis.

soske.gif
Atsakyti
NORĖJAU PAKLAUSTI MODERATORIŲ, AR GALIMA DALYVAUTI KONKURSE, JEI MANO VAIKAS GIMĖ DAUGIAU, NEI PRIEŠ METUS??ANKSTESNIAME KONKURSE NEDALYVAVOM 4u.gif BŪSIU DĖKINGA UŽ INFO smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2006 03 30, 13:21)
NORĖJAU PAKLAUSTI MODERATORIŲ, AR GALIMA DALYVAUTI KONKURSE, JEI MANO VAIKAS GIMĖ DAUGIAU, NEI PRIEŠ METUS??ANKSTESNIAME KONKURSE NEDALYVAVOM  4u.gif BŪSIU DĖKINGA UŽ INFO smile.gif


As ne moderatore, bet atsakysiu blush2.gif kad galima mirksiukas.gif svarbu ta pati nuotrauka nebutu buvus praitame konkurse, o dar, tu net ir nedalyvavai....
Atsakyti
Labai gaila,kad mano pilvuko nuotraukų mažai beliko ir tos nemeniškos verysad.gif .(kompas sugedęs buvo ir dauguma nuotraukų prapuolė sad.gif )
Labai fainas konkursas thumbup.gif .Tik žiūrint į storuliukes visas labai gaila jų pasidaro... g.gif Tiek dar visko laukia- gimdymas,pirmi mėnesiukai,bemiegės naktys..Aišku,suprantu,kad gal jau ir pagimdžiusios mamytės dalyvauja konkurse,bet vis vien žiūrint į jų pilvūzus susimąstau apie tą laukimą, nežinią, nerimą ir didelę laimę laimę tapus mama 4u.gif biggrin.gif wub.gif
Atsakyti