Įkraunama...
Įkraunama...

Priklausomybė nuo dekoratyvinės kosmetikos

Turiu tokią bėdą... blush2.gif Iš namų niekur negaliu išeiti nepasidaziusi,bet norėčiau šio bjauraus įpročio atsikratyi ax.gif Jei tai būtų tik tušas ir blizgesys lūpoms-problemos tame nematyčiau,bet KASDIEN(!) aš būtinai pasidažau su:
-Krempura
-Brondzine pudra
-Maskuojamuoju pieštuku
-Šešėlių pagrindu
-Pilkos spalvos šešėliais
-Blizgiais šviesios spalvos šešėliais
-Antakių pieštuku
-Pilku akių pieštuku
-Bespalviu blakstienų tušu
-Juodu blakstienų tušu
-Lūpų pieštuku
-Lūpų balzamu
-Lūpų blizgsiu

Žinau,kad čia nesveikumo požymis,tad noriu šio įpročio atsikratyti.Bet kaip???Aplinkinius įpratinau prie savo "nupiešto" veidelio ir jei TIK šiek tiek pamažinu kosmetikos,visi pradeda klausti kas man atsitiko,gal sergu ar blogai jaučiuosi blink.gif Baisu net pagalvoti,ką jie pamanytų,jei mane pamatytų iš vis be makiažo lotuliukas.gif Man tik 20,vargsas mano veidukas,kas bus dar už 20 metų? blink.gif
Paprotinkit mane rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(invisible_shadow @ 2006 03 29, 16:30)
Turiu tokią bėdą... blush2.gif Iš namų niekur negaliu išeiti nepasidaziusi,bet norėčiau šio bjauraus įpročio atsikratyi ax.gif Jei tai būtų tik tušas ir blizgesys lūpoms-problemos tame nematyčiau,bet KASDIEN(!) aš būtinai pasidažau su:
-Krempura
-Brondzine pudra
-Maskuojamuoju pieštuku
-Šešėlių pagrindu
-Pilkos spalvos šešėliais
-Blizgiais šviesios spalvos šešėliais
-Antakių pieštuku
-Pilku akių pieštuku
-Bespalviu blakstienų tušu
-Juodu blakstienų tušu
-Lūpų pieštuku
-Lūpų balzamu
-Lūpų blizgsiu

Žinau,kad čia nesveikumo požymis,tad noriu šio įpročio atsikratyti.Bet kaip???Aplinkinius įpratinau prie savo "nupiešto" veidelio ir jei TIK šiek tiek pamažinu kosmetikos,visi pradeda klausti kas man atsitiko,gal sergu ar blogai jaučiuosi blink.gif Baisu net pagalvoti,ką jie pamanytų,jei mane pamatytų iš vis be makiažo lotuliukas.gif Man tik 20,vargsas mano veidukas,kas bus dar už 20 metų? blink.gif
Paprotinkit mane rolleyes.gif  blush2.gif

na, nepyk, bet man taves gaila ax.gif kam tau to reikia?tai kaip tu dazaisi, kai eini kur vakare?dvigubai tiek? g.gif na, man prisidazusios panos vidury dienos atrodo juokingai ir be skonio, cia as apie tas, kurias maciau ax.gif mano grupioke taip dazydavosi kasdien pora metu, o dabar po truputi mus atpratinti baigia lotuliukas.gif vis maziau ir maziau mirksiukas.gif ir viskas liuks thumbup.gif pradejo jausit saika thumbup.gif
Atsakyti
As tiek nesidazau kai einu i baliu, o tu kiekviena diena taip unsure.gif
Atsakyti
Bendram vaizde tikrai nera taip daug....pvz.
Krempura-Lumene melyna,ji tokia lengva,su bronzine pudra tik truputi,kad siek tiek skruostai rusvesni butu,maskuojamu piestuku,jei koks spuogelis yra.Pagrindo is vis nesimato(kaangi ant virsaus seseliai),o pilki ir truputi blizgiu-atrodo kaip sviesiai sviesiai pilki blizgus seseliai.Antakiu piestuku,nes antakiai sviesus,o pilku akiu piestuku,tik prie vidinio voko.Bespalviu blakstienu tusu,kadangi galvoju,kad ne taip kenks blakstienoms juodas tusas.Lupu piestuko galiu labai laisvai atsisakyti,nes jis svelniai rozinis ir jo tikrai nieko nesimato...Lupu balzamu,kad lupos neissausetu,uztepus blizgesi,ir balzamo nesimato,o blizgesi tepu bespalvi(su siokiu tokiu blankiu roziniu atspalviu)...
Taigi,makiazas neryskus,bet jo atsisakyti niekaip neiseina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo invisible_shadow: 29 kovo 2006 - 16:34
QUOTE(invisible_shadow @ 2006 03 29, 17:29)
Bendram vaizde tikrai nera taip daug....pvz.
Krempura-Lumene melyna,ji tokia lengva,su bronzine pudra tik truputi,kad siek tiek skruostai rusvesni butu,maskuojamu piestuku,jei koks spuogelis yra.Pagrindo is vis nesimato(kaangi ant virsaus seseliai),o pilki ir truputi blizgiu-atrodo kaip sviesiai sviesiai pilki blizgus seseliai.Antakiu piestuku,nes antakiai sviesus,o pilku akiu piestuku,tik prie vidinio voko.Bespalviu blakstienu tusu,kadangi galvoju,kad ne taip kenks blakstienoms juodas tusas.Lupu piestuko galiu labai laisvai atsisakyti,nes jis svelniai rozinis ir jo tikrai nieko nesimato...Lupu balzamu,kad lupos neissausetu,uztepus blizgesi,ir balzamo nesimato,o blizgesi tepu bespalvi(su siokiu tokiu blankiu roziniu atspalviu)...
Taigi,makiazas neryskus,bet jo atsisakyti niekaip neiseina doh.gif


Kiek tu laiko dazaisi g.gif as tai 5 min lotuliukas.gif
Atsakyti
Kad taip baisiai neatrodytu,pavyzdziui kas dvi dienas isimk po viena priemone is savo kasdieninio kosmetikos krepselio smile.gif Pradek nuo rytojaus,nebelauk mirksiukas.gif Pvz.rytoj isimk lupu piestuka,kurio sakei gali atsisakyti.Dar po keliu dienu-blizgius seselius,bus panasu,tik be blizguciu,nelabai kas ir pasikeis mirksiukas.gif Ir taip po truputi,po truputi ir pamatysi ka visai neblogai ir be makiazo atrodai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo France;): 29 kovo 2006 - 16:45
Kam atsisakyti visko? unsure.gif
As pvz dabar naudoju krema su splava, tusa, blizgesi, kartais seselius ax.gif
Antakius kas menesi dazau, kosmetologiniam, tai antakiu piestuka naudoju labai retai kada.
Atsakyti
Neturejau galvoje visko.....
Atsakyti
na,as truputi maziau naudoju blush2.gif ,bet kasdien naudoju krempudra,maskavimo piestuka,akiu tusa,antakiu piestuka,akiu piestuka,lupu piestuka ir kartais skaistalus,ir taip pasidazius atrodau naturaliai bigsmile.gif
bet is tikruju tas kosmetikos kiekis priklauso nuo zmogaus gymio,aisku,lengva pasakyt tamsaus gymio panelei,kad man uztenka vos keliu minuciu ar ivis einu nepasidazius ax.gif ,o a daryt sviesiai? tenka nusipaisyt veida, kad bent i ligoni nebutum panasi mirksiukas.gif
Atsakyti
manau tikrai be širdies graužaties galėtum atsisakyti bronzinės pudros, maskuojamojo pieštuko, šešėlių. Aš pati visai neseniai irgi jei kur eidavau, naudodavau toninį kremą, bronzinę pudrą (skruostams), tušą, juodą akių pieštuką, šešėlius, blizgesį. Paskui galvoju, dažausi vos ne taip, kaip eidama į balių, tai kai tikrai eisiu į balių, žmonės bus įpratę matyti mane tokią visada, ir baliaus metu atrodysiu kasdieniškai, neypatingai. Todėl dabar naudoju tik toninį kremą ir tušą ax.gif
Atsakyti
brrr net nupurte kai perskaiciau visa sarasa:D:D:D:DD:biggrin.gif
isivaizduoju - lieka sitiek issidaziusi mergina nakvoti pas vaikina. ryte jis ja pamato be dazu, paskui paaiskeja kad ir liemenukas buvo su silikono pagalvelem, nagai priklijuoti, dantu impalntai sustatyti:D:D:D ..biggrin.gif:D:D:D:D:D tiesiog Sher beveik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2006 03 29, 19:20)
brrr net nupurte kai perskaiciau visa sarasa:D:D:D:DD:biggrin.gif
isivaizduoju - lieka  sitiek issidaziusi mergina nakvoti pas vaikina. ryte jis ja pamato be dazu, paskui paaiskeja kad ir liemenukas buvo su silikono pagalvelem, nagai priklijuoti, dantu impalntai sustatyti:D:D:D ..biggrin.gif:D:D:D:D:D  tiesiog Sher beveik biggrin.gif


Kam tu taip ziauriai lotuliukas.gif
Atsakyti