Įkraunama...
Įkraunama...

Benetton & Zara & Mexx gerbėjoms

Pabaigiau sena tema, tai atidariau nauja smile.gif

Sena tema

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Benettono Spring/Summer 2012 kolekcija biggrin.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Sisley Yuong 2012 metu kolekcija

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olgunia_2006: 28 gruodžio 2011 - 21:04
čia galima pavartyt katalogus naujuosius UCB vaikams smile.gif

pavasaris

vasara

man kol kas nelabai kas krito į akį... dar žinant, kad rūbai kataloge ir mūsų parduotuvėse dažniausiai skirtingi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2011 12 28, 22:11)

eina švilpt kokie grožiai wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gaila praejusiu metu smile.gif
Atsakyti

 ! 
Skelbimų vieta - Skelbimų lentoje!
Atsakyti
sveikos 4u.gif su Naujais metais 4u.gif

na aš pasipasakosiu kaip man Zaroj sekėsi apsipirkinėti prieš kelias dienas, prasidėjus išpardavimams 4u.gif
Nuperku aš mergaitei maikytę, berniukui džemperį ir kelnes. Grįžtu į darbą , apžiūriu, kad mergaitės maikytės viena rankovė ilgesnė gerais 2 cm doh.gif berniuko kelnėse įvertas šniūrelis, bet jo sutraukti neįmanoma, nes tas šniūrelis prisiūtas prie emblemos,, pamatuoju berniuko džemperio rankoves, ten irgi viena skiriasi ant kokio 1 cm doh.gif
Berniukiškus rūbus pasilieku, nes labai jis jų nori, kelnes pati sutvarkau, atardau, įveriu gumą, žodžiu nešiojamos biggrin.gif o mergaitės maikytę grąžinu atgal. Nuėjus į zarą vėl išrenku naują, parsinešu namo, bandau matuoti, bet vaiko galva netelpa, nors mergaitė tikrai ne didžiagalvė doh.gif be to besiknaisiodama randu vakarykščią savo grąžintą maikutę, ji vėl padėta į prekybą doh.gif
Vėl keliauju į zarą ir grąžinu prekę, atstovėjus apie 30 min, eilėj, ir pasižadu sau, kad į zarą ilgai kojos nekellsiu, nors prieš tai tikrai buvau jos gerbėja, pirkau ne vienerius metus doh.gif
Atsakyti
o as pirkau dzinsiukus, 3maikytes-esu labai patenkinta smile.gif nors dar neskalbiau, bet tas maikutes nusipirkau tikrai pigiau negu buciau siuntusus is uk, uz maikutes mokejau po 35, 25lt
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2012 01 01, 18:51)
o as pirkau dzinsiukus, 3maikytes-esu labai patenkinta smile.gif nors dar neskalbiau, bet tas maikutes nusipirkau tikrai pigiau negu buciau siuntusus is uk, uz maikutes mokejau po 35, 25lt

tai aš nieko nesakau, aš perku n metų zaroj, ir džinsus ir maikes, megztinius, švarkus ir t.t., bet su tokia kokybe kaip dabar man neteko susidur, kad iš 4 vnt. rūbų visi brokuoti doh.gif
Atsakyti
Man Zaros rubeliai ir labai patinka, bet kokybes atveju ir pora karteliu pakliuvau doh.gif
Dar vasara dukrai pirkau treningiuka, tai kelnyciu viena koja platesne nei kita. o modeliukas toks aptemtos su galuose ivertom gumytem. Kadangi pirkau biskiuka didesnes, tai galai pasmuke nesimate labai, tai ir nenesiau grazint.

Na tai dabar pirkdama viska labai apziurineju. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2011 12 28, 20:46)
idomu butu pamatyti jusu megstukus......  gal sudetis nelabai kokia buvo?
pas mus medvilniniai ir vilnoniniai be acrylo ir sintetikos kitos labai graziai atrodo ir po puses metu  biggrin.gif  4u.gif

kuris su medvilne,tai dar visai gerai laikosi
bet tie su vilna doh.gif baisulingi,bet svarbu silta , nors kaina galetu buti mazesne
Atsakyti
Zaroj viskas labai grazu, kol ant pakabu kaba. Cia pas mus, turbut, pradejo vest viskas kas brokuota, nes tikrai kokybe labai prasta. Suaugusiems irgi tragiskai nepatogus rubai ir vaizdo nera
Atsakyti
girdejau, kaip karta ZAROS dizaineriai, kur iskabinimus reguliuoja, kalbejosi tarpusavy, kad vaikisku rubeliu savikaina 1-3 eurai, tai nereikia tiketis, kad apsivilksi daugiau, kaip viena karta... rolleyes.gif
Atsakyti