Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikinas yra toks kokio norėjau ir man nebepatinka

Susidūriau su tokia problema. Visada norėjau švelnaus vaikino, kuriam rūpėčiau labiau už viską, kuris mane smarkiai mylėtų, gražiai elgtųsi, patiktų mano tėvam, su kuriuo galėčiau šnekėtis visą naktį ir turėčiau apie ką pašnekėti, kuriam seksas nebūtų svarbiausias dalykas... Ir radau. Problema tame, kad nebesuprantu kodėl, bet jis ima mane erzinti tuo savo švelnumu, pavydžiu jam savo tėvų ir brolių seserų dėmesio. KAS MAN DAROSI? Gal kas buvot susidūrusios su panašiu atveju? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(VienintelePrincese @ 2011 12 29, 21:57)
Susidūriau su tokia problema. Visada norėjau švelnaus vaikino, kuriam rūpėčiau labiau už viską, kuris mane smarkiai mylėtų, gražiai elgtųsi, patiktų mano tėvam, su kuriuo galėčiau šnekėtis visą naktį ir turėčiau apie ką pašnekėti, kuriam seksas nebūtų svarbiausias dalykas... Ir radau. Problema tame, kad nebesuprantu kodėl, bet jis ima mane erzinti tuo savo švelnumu, pavydžiu jam savo tėvų ir brolių seserų dėmesio. KAS MAN DAROSI? Gal kas buvot susidūrusios su panašiu atveju? blink.gif

Paprasta, tiesiog netiksliai suformulavusi buvai savo norą biggrin.gif Arba, kaip pas mus sako, raškažis subinę drasko. Vienas iš dviejų.
Atsakyti
Reikia viena diena suaugti ir suprasti kad viskas gyvenime nebus kaip jus norite. Sitas per svelnus, anas per mazai svelnus, sitas sutaria su tevais per gerai, ano sese nemegsta ir tai tesis kol sulauksit 50. Problema ne vaikine o jumyse, jei jau pavydite savo tevu demesio.
Atsakyti
QUOTE(VienintelePrincese @ 2011 12 29, 20:57)
KAS MAN DAROSI? Gal kas buvot susidūrusios su panašiu atveju? blink.gif

Is to ka parasete, man pasirode, kad jus dar labai jauna. Dar visiskai nepazistate saves, ka jau kalbeti apie kita zmogu. Snekekites, snekekites, snekekites, dauguma problemu tokiu budu lengvai issisprendzia.
Atsakyti
Paaugliukė rašo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2012 01 02, 11:10)
Paaugliukė rašo?  biggrin.gif


Nebūtinai biggrin.gif Gal tik šiaip kamuojama rožinių akinių sindromo ir mananti, kad viskas turi būti kaip pasakose be jokių abipusių pastangų.
Atsakyti
jei paaugle sitaip masto tai dar nieko, bet kai situo tiki mergina jau virs 25m tada liudna...
Atsakyti
Gal tikrai paprasčiausiai esu dar labai naivi verysad.gif
Atsakyti
Jau vien nikas daug ka pasako biggrin.gif
gyvenime buna kitaip nei pasakose ir susikurtose svajonese smile.gif Beje, kad ir ka besakytum be visu isvardintu savybiu, kurias isivardijai kaip sau svarbias dar turi buti trauka ir susizavejimas is tavo puses smile.gif vien to, kad tave garbina neuztenka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*fėja* @ 2012 01 05, 18:54)
Jau vien nikas daug ka pasako biggrin.gif
gyvenime buna kitaip nei pasakose ir susikurtose svajonese smile.gif Beje, kad ir ka besakytum be visu isvardintu savybiu, kurias isivardijai kaip sau svarbias dar turi buti trauka ir susizavejimas is tavo puses smile.gif vien to, kad tave garbina neuztenka biggrin.gif


Aš visada galvojau, kad užtenka biggrin.gif O dėl nicko... Tai taip, viskas turi būt pagal mane įprastai biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VienintelePrincese @ 2012 01 06, 19:53)
Aš visada galvojau, kad užtenka biggrin.gif O dėl nicko... Tai taip, viskas turi būt pagal mane įprastai biggrin.gif  lotuliukas.gif



Jaunatvinis maksimalizmas siaip su laiku praeina. Bet jei viskas turi buti pagal tave,o tu net ir pati nezinai,kaip... Nes norejai taip,kaip gavai,jau nebenori,nori dar kitaip. Yra tokia daina rusu kalba,parasysiu lietuviskai,"princu nera daug ir visoms ju neuztenka". O siaip pasakomis tikejau tik vaikystej,tu irgi suaugsi,anksciau ar veliau. Neisizeisk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VienintelePrincese @ 2012 01 06, 19:53)
Aš visada galvojau, kad užtenka biggrin.gif O dėl nicko... Tai taip, viskas turi būt pagal mane įprastai biggrin.gif  lotuliukas.gif


Jei užtektų, tai kam ta antra pusė? Galima žiūrėt į veidrodį ir savimi gėrėtis lotuliukas.gif doh.gif Manau, kad teisingai merginos parašė - suaugsi (kalbu ne tiek apie amžių, kiek apie mąstymą smile.gif).
Atsakyti