Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie CMB

labas, visoms 4u.gif esu cia naujoke,ir noreciau jusu pagalbos.. blush2.gif
su draugu norim nešt pareiškimus tuoktis, tačiau nežinau nė kiek kainuoja,ka reik turet... g.gif gal galit padėt 4u.gif
p.s. pasa ar tapatybės kortele ar tinka ir tas ir tas metrikacijos skyriui ir bažnyčioj... blush2.gif
Papildyta:
4u.gif p.s. klaipėdoje blush2.gif
Atsakyti
o kodėl negalit į klaipėdos metrikacijos skyrių paskambint ar paguglint bigsmile.gif negi reikia tam pradėt naują temą g.gif
Atsakyti
QUOTE(etuknots @ 2009 06 26, 22:48)
labas, visoms 4u.gif  esu cia naujoke,ir noreciau jusu pagalbos.. blush2.gif
su draugu norim nešt pareiškimus tuoktis, tačiau nežinau nė kiek kainuoja,ka reik turet... g.gif gal galit padėt 4u.gif
p.s. pasa ar tapatybės kortele ar tinka ir tas ir tas metrikacijos skyriui ir bažnyčioj... blush2.gif
Papildyta:
4u.gif p.s. klaipėdoje blush2.gif



Sveika, na mes kai neseme, Kaune, tai as pirma sumokejau 70lt banke uz civiline metrikacija, po to abu nuejome, uzpildeme toki lapa, turejome pasus. ir viskas smile.gif data pasirinkome patys ir tiek ziniu smile.gif) na, o siaip, geriaus pasiskambink, ar nete kur pasiziurek kaip klaipedoj, gal kitaip pas jus:))
Atsakyti
Pries savaite nesem dokumentus klaipedoje. Reikia tureti pasa ar tapatybes kortele, butinai gimimo liudijimus. Tada ten uzpildote duota blanka, duoda jum saskaita, nueinat i banka sumokat 70lt, atnesat ceki ir issirenkate data. P.S vasara vietu nebera, nebent treciadieni mirksiukas.gif o jei ketinate tuoktis baznycioje, tada patariu neiti i metrikacija, sutaupysite laiko ir pinigeliu. Tiesiog su dokumentais keliaukite i baznycia, jums pasakys ko reikia dar. O po baznytines santokos per 10 dienu pristatysite i metrikacija dokumenta ir viskas 4u.gif
Atsakyti
na manau kainos visur vienodos... mes irgi mokejom 70lt. ir prasyma nesem vos ne pries metus, bet ir tai laiko jau gero kaip ir nebebuvo.... o baznyciai reikia: isklausyti kursus seimos centre, laisvio stovio pazymos ( na cia jei ne savo parapijoje tuokiates) ir kriksto liudijimo. tada jau su kunigeliu susitart ir anketa pas ji uzpildyti. smile.gif
Atsakyti
aciu labai uz atsakymus... 4u.gif mane migraciniam skyriui vadinasi labai apgavo,nes norejau skubiai darytis pasa ,kad nunesti pareiskimus,o jie pareiske kad pasas tik kelionem i uzseni... unsure.gif tai darausi asmens tapatybes kortele korios lauksiu menesi... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(etuknots @ 2009 06 30, 21:31)
mane migraciniam skyriui vadinasi labai apgavo,nes norejau skubiai darytis pasa ,kad nunesti pareiskimus,o jie pareiske kad pasas tik kelionem i uzseni... unsure.gif tai darausi asmens tapatybes kortele korios lauksiu menesi... verysad.gif


niekas tavęs neapgavo, dabar pasas ir yra tik kelionėms į užsienį (kur reikia vizų), į keliones po europą užtenka ar šiaip kaip dokumento lietuvoje užtenka asmens tapatybės kortelės mirksiukas.gif man mėnesio laukt nereikėjo, padarė per savaitę, tiesiog tikrinkis internete smile.gif
Atsakyti
o gal gali parasyt kur galima pasitikrint? 4u.gif jei nesunku... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(etuknots @ 2009 07 01, 17:22)
o gal gali parasyt kur galima pasitikrint? 4u.gif jei nesunku... blush2.gif


prašom smile.gif

https://www.dokumentai.lt/data/
Atsakyti
Sveikos panos 4u.gif ištekėjusios ir dar ne ax.gif
Mudu su draugu nusprendėm kolkas tik susirašyti,tačiau net nežinau į kurią pusę eiti verysad.gif gal galite padėti? pvz.: kokių dokumentų reikia? kur kreiptis? ir kiek daugmaž laiko visa tai užima? Būsiu be galo dėkinga,jei kuri nors mane apšviesite šia tema blush2.gif notworthy.gif
Atsakyti
na susirašymui dažniausiai einama į metrikacijos skyrių g.gif o dėl dokumentų skaityk antrą skyrių

kodėl žmonėms taip sunku paguglint unsure.gif
Atsakyti
Labai didelis ACIU blush2.gif 4u.gif
Atsakyti