Įkraunama...
Įkraunama...

Lazerinė depiliacija namuose

Kadangi labai idomu kaip sekasi depiliuotis lazeriniais namu aparatais, tai senajai temai pasibaigus atidarau nauja smile.gif
Atsakyti
Sugedo mano Hp light, uzsidege ispejimo signaline lempute. Instrukcijoje skaiciau parasyta - jei dega si lempute, isjunkite ir vel ijunkite Hp Light, dukart nuspasudami ijungimo/isjungimo mygtuka. TBet jokios reakcijos, ar buvo kam nors panasiai, aparatas naudotas mazai ir ka tik pasibaige garantija...
Atsakyti
Sveiki, ar pades man tas naujausias aparatas uz 1300lt jei kazkada sugiharos salone dariausi tris kartus pazastis, bet nelabai padejo, tai nusispjoviau, aisku gal blogai padariau, kad 6 kartu neisvaiksciojau? mano juodi plaukeliai. ps. o gal dar naujesniu atsirado, kurie apima didesne dali? 4u.gif
Atsakyti
kaip blogai, kad kai as sugalvojau jau isigyti namini aparata, diskusijos eme ir nutilo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2012 01 12, 20:05)
kaip blogai, kad kai as sugalvojau jau isigyti namini aparata, diskusijos eme ir nutilo sad.gif

Pabandykite pasiskaityti seną temą 4u.gif
Aš naudojuosi jau apie metus laiko, esu patenkinta net labai. Dabar net jei ir reikia kartais skusti kojas, tai ilgai neatauga, ploni ir beveik nematomi plaukeliai. O dar po metų gal dar geriau bus. Nenusivyliau, kad pirkau. Tiek mano pasisakymo 4u.gif
Atsakyti
Neisivaizduoju kaip issirinkti tinkama fotoepiliatoriu, reikalingas labiausiai tai veido sriciai, nes ji man matomiausia ir kompelsuoju del to labai. Visas kitas kuno vietas gal veliau ir uzsinoreciau fotoepiliuoti bet kolkas rupima vieta tai veidas. Bijau kad nebutu pinigai ismesti veltui, gal kas patartu tikrai gera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2012 01 12, 21:42)
Pabandykite pasiskaityti seną temą  4u.gif
Aš naudojuosi jau apie metus laiko, esu patenkinta net labai. Dabar net jei ir reikia kartais skusti kojas, tai ilgai neatauga, ploni ir beveik nematomi plaukeliai. O dar po metų gal dar geriau bus. Nenusivyliau, kad pirkau. Tiek mano pasisakymo  4u.gif


Aha, jau sena tema perskaiciau smile.gif O koki aparata turit?
Papildyta:
QUOTE(Vika_KLP @ 2012 01 14, 13:01)
Neisivaizduoju kaip issirinkti tinkama fotoepiliatoriu, reikalingas labiausiai tai veido sriciai, nes ji man matomiausia ir kompelsuoju del to labai. Visas kitas kuno vietas gal veliau ir uzsinoreciau fotoepiliuoti bet kolkas rupima vieta tai veidas. Bijau kad nebutu pinigai ismesti veltui, gal kas patartu tikrai gera smile.gif


As kiek supratau, daugiausiai fotoepiliacijos aparatu netinkami veido sriciai. Ir jei tik veido sritis aktuali, tai gal tiktu elektroepiliatorius labiau ar netgi nereikia pirkti viso aparato, uztektu pasiprocedurinti, nes viena procedura Vilniuje apie 30 lt, tai Klaipedoje gal dar pigiau butu. Gal kazkas kitas ta tema galetu pasisakyt?
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2012 01 17, 12:41)
Aha, jau sena tema perskaiciau smile.gif O koki aparata turit?
Papildyta:

Silk'n SensEpil 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika_KLP @ 2012 01 14, 12:01)
Neisivaizduoju kaip issirinkti tinkama fotoepiliatoriu, reikalingas labiausiai tai veido sriciai, nes ji man matomiausia ir kompelsuoju del to labai. Visas kitas kuno vietas gal veliau ir uzsinoreciau fotoepiliuoti bet kolkas rupima vieta tai veidas. Bijau kad nebutu pinigai ismesti veltui, gal kas patartu tikrai gera smile.gif

turiu Viss aparata. Pirkau si del to, kad lempute turi 4000 impulsu ir pakankamai galingas. Su juo galima ir veida epiliuoti. Siaip jei jum didziausia problema veido sritis, labai rekomenduoju ta suma, kuria isleisite tokiam lazeriui paskirti aleksandrito lazeriui. Pati isbandziau ir esu patenkinta. Gyd. paaiskino, kad veido plaukuotumas sussijes su hormonais ir cia plaukai pranyksta sunkaiusiai, be to linke atsinaujinti, net po lazerinio salinimo. Bet siaip tikrai efektyviausias budas yra aleksandrito lazeris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2012 01 17, 12:41)
Aha, jau sena tema perskaiciau smile.gif O koki aparata turit?
Papildyta:
As kiek supratau, daugiausiai fotoepiliacijos aparatu netinkami veido sriciai. Ir jei tik veido sritis aktuali, tai gal tiktu elektroepiliatorius labiau ar netgi nereikia pirkti viso aparato, uztektu pasiprocedurinti, nes viena procedura Vilniuje apie 30 lt, tai Klaipedoje gal dar pigiau butu. Gal kazkas kitas ta tema galetu pasisakyt?



Klaipedoje isvis elektroepiliacijos neradau kad atlikinetu. O Silk'n Sensipil ir Flash&GO ar kok sten tai jie abu tinka butent ir veidui smile.gif Tik kaip ta tinkama issirinkti, kaip apskaiciuoti kuris geriau ir pigesne sunaudojimo iseiga gautusi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rastė @ 2012 01 17, 17:59)
turiu Viss aparata. Pirkau si del to, kad lempute turi 4000 impulsu ir pakankamai galingas. Su juo galima ir veida epiliuoti. Siaip jei jum didziausia problema veido sritis, labai rekomenduoju ta suma, kuria isleisite tokiam lazeriui paskirti aleksandrito lazeriui. Pati isbandziau ir esu patenkinta. Gyd. paaiskino, kad veido plaukuotumas sussijes su hormonais ir cia plaukai pranyksta sunkaiusiai, be to linke atsinaujinti, net po lazerinio salinimo. Bet siaip tikrai efektyviausias budas yra aleksandrito lazeris smile.gif



Taaaaip kas tiesa tas tiesa su tais hormonais, pas mane betvarke. Gydfymo turejau ilgo ir laikino. Siai dienai su cukraus pasta salinuosi, o Klaipedoj reikia pasidometi del to aleksandrito lazerio, kazi ar ne pigiau paciai fotoepiliatoriu isigyti ir dar kojas bikini su laiku panaikinti smile.gif Juk ir fotoepiliatorius su laiku turetu padeti atsikratyti veido plaukuotumo? smile.gif
Atsakyti
Taaaaip kas tiesa tas tiesa su tais hormonais, pas mane betvarke. Gydfymo turejau ilgo ir laikino. Siai dienai su cukraus pasta salinuosi, o Klaipedoj reikia pasidometi del to aleksandrito lazerio, kazi ar ne pigiau paciai fotoepiliatoriu isigyti ir dar kojas bikini su laiku panaikinti smile.gif Juk ir fotoepiliatorius su laiku turetu padeti atsikratyti veido plaukuotumo? smile.gif
[/quote]
Jei plaukai labai tamsus tikrai naminis IPL aparatas pades. Bet kaip ir raso aparato instrukcijoj tai uztruka apie metus laiko pastovaus ir reguliaraus "darbo":) Man tas nelabai patinka, nes visus metus turi buti perbalus, jei nors kiek oda tamsesne galima nudegti, reikia darytis ant labai silpno rezimo, kas praktiskai nelabai koki rezultata ir duoda. Su aleksandrito lazeriu rezultatai labai greitai matomi. Beje jis yra tik Vilniuj, pati vazineju is Kauno darytis proceduru, bet tikrai nesigailiu smile.gif
Atsakyti
[quote=Rastė,2012 01 22, 14:21]
Taaaaip kas tiesa tas tiesa su tais hormonais, pas mane betvarke. Gydfymo turejau ilgo ir laikino. Siai dienai su cukraus pasta salinuosi, o Klaipedoj reikia pasidometi del to aleksandrito lazerio, kazi ar ne pigiau paciai fotoepiliatoriu isigyti ir dar kojas bikini su laiku panaikinti smile.gif Juk ir fotoepiliatorius su laiku turetu padeti atsikratyti veido plaukuotumo? smile.gif
[/quote]
Jei plaukai labai tamsus tikrai naminis IPL aparatas pades. Bet kaip ir raso aparato instrukcijoj tai uztruka apie metus laiko pastovaus ir reguliaraus "darbo":) Man tas nelabai patinka, nes visus metus turi buti perbalus, jei nors kiek oda tamsesne galima nudegti, reikia darytis ant labai silpno rezimo, kas praktiskai nelabai koki rezultata ir duoda. Su aleksandrito lazeriu rezultatai labai greitai matomi. Beje jis yra tik Vilniuj, pati vazineju is Kauno darytis proceduru, bet tikrai nesigailiu smile.gif
[/quote]


Bet su tuo aleksandrito lazeriu irgi vienos proceduros neuztektu tiesa? Kazin kiek veido sriciai (useliams ir smakrui) reiktu tu proceduru ir kazi kiek kainuotu?
Atsakyti