Įkraunama...
Įkraunama...

Apsinuodijimas nėštumo metu

jau turime 19 sav. kazkuo stipriai apsinuodijau. vemiau nakti ir puse dienos nesvarbu ka suvalgydavau ar isgerdavau.
kazin ar tai labai gali pakenkti leliui?
gal kas jau turite tokios patirties?
Atsakyti
QUOTE(jolitai.v. @ 2007 09 03, 16:49)
jau turime 19 sav. kazkuo stipriai apsinuodijau. vemiau nakti  ir puse dienos nesvarbu ka suvalgydavau ar isgerdavau.
kazin ar tai labai gali pakenkti leliui?
gal kas jau turite tokios patirties?

Sveika 4u.gif As buvau apsinuodijusi zuvimi labai stipriai doh.gif Man taip bloga buvo pirma karta verysad.gif Net kaulus lauze ir galva skaudejo blink.gif Irgi nestuke.gif buvo panasus i tavo. Bet leliui kaip ir nepakenke ax.gif Svarbiausia gerk daaaug negazuoto mineralinio, kad issivalytu visi toksinai ir viskas bus thumbup.gif
O jei vemi ka beisgertum, tai reikia gerti mazais gurksniukais kas 10 min. ir dar Smectos galima arba anglies ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jukka: 03 rugsėjo 2007 - 16:31
Gal reiketu ryt pasokti iki gydytojos ir pabadyt priduot kraujuka del viso ko g.gif Kas zin kuom galejai apsinuodit ...
Atsakyti
dekui uz patarimus. visa diena pramiegojau... isgeriau pora kartu smecta ir jau dabar tikrai geriau, net sumustini suvalgiau.
atrodo jau issivadavau is sios blogybes.
bijau, kad galejau apsinuodinti svieziomis obuoliu sultimis... labai jau keista arba labai netiko mamavit vitaminai, kuriu isgerus po poros val lekiau i wc.
svarbiausia, kad leliukui nieko nenutiktu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitai.v. @ 2007 09 03, 17:49)
jau turime 19 sav. kazkuo stipriai apsinuodijau. vemiau nakti  ir puse dienos nesvarbu ka suvalgydavau ar isgerdavau.
kazin ar tai labai gali pakenkti leliui?
gal kas jau turite tokios patirties?

buvau nusinuodijus maistu ,sukosi galva,viduriavau ,geriau daug mineralinio,valgiau dziuvesius.ir leliui buvo blogai spardesi istisai....vargsiukas buvo.geriau angliuka ir smecta.praejo po 2dieneliu
Atsakyti
Buvau apsinuodijusi ir su pirmu, kai laukiausi, ir dabar. Stipriai pajautrėjo skrandis. Negaliu valgyt taip, kaip prieš nėštumą. Svarbiausia gert daug vandens ir jokio sunkiai virškinamo maisto. Labai gerai šilta arbata su džiūvėsiais.
Atsakyti
Panašu jog aš taip pat apsinuodijau. Nuo vemimo veida kapiliarais ismuse. Labai noriu valgyt, bet nezinau ka?
Atsakyti
QUOTE(Vil_1111 @ 2007 11 25, 12:56)
Panašu jog aš taip pat apsinuodijau. Nuo vemimo veida kapiliarais ismuse. Labai noriu valgyt, bet nezinau ka?

nors ir yra jau apetitas, kas reiskia sveikima, bet visgi siulyciau dar kokia dienele pasitenkinti tik dziuveseliais, na gal dar kokios avizu koses ant vandens issivisk g.gif Zinau pagal save, kad nieko nera geresnio nuo apsinuodyjimo kaip davimas visam virskinamajam traktui ramybe, t.y. daug daug negazuoto mineralinio ir tik vienas kitas dziuveselis. Sveik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2007 09 03, 14:49)
jau turime 19 sav. kazkuo stipriai apsinuodijau. vemiau nakti  ir puse dienos nesvarbu ka suvalgydavau ar isgerdavau.
kazin ar tai labai gali pakenkti leliui?
gal kas jau turite tokios patirties?

Lygiai tas pats, buvau apsinuodijus pica, vemiau visa diena kas 15 min, buvau apie 22 sav., vakare daktaryte liepe vaziuoti statytis lasaliniu, nes praradau daug skysciu, tuo paciu lasino ir kazkokius vaistus nuo apsinuodijimo (pamirsau pav ax.gif ) klausiau daktarytes ar nieko pilvinukui, tai sake jam kenkia skysciu praradimas, todel juos reikia kuo greiciau atstatyti o daugiau nieko baisaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Teko ir man apsinuodyti, kai buvau 18 sav.
apsinuodijau obuoliu sultymis. gal per rugscios buvo ar uzsistovejusios sad.gif nors isgeriau tik ta maza pakeli (kur dazniausiai vaikams perka su siaudeliu), mane visa nakti pykino, ir viduriavimas atsirado.
Kita diena nubegau i savo klinika, kur man iskart tyrimus padare, ir aisku per visa ta atsirado organizme skysciu trukumas. visa laime, kad kita diena man jau nebuvo taip bloga ir galejau valgyti (nors ir nenorejau). Gyd. liepe valgyt tik dietini maista ir isgerti kaip minimum 3 L skysciu. geriau kaip niekad. kita dien pakartojo tyrimus ir visgi atstaciau savo skysciu kieki smile.gif bet dar teko gerti vaistu savaitele.

bet toms, kurios negali ir kita diena valgyt, nes viskas atgal iseina, gyd. siulo iskart atsigulti "palasint" 1.5 L skysciu, kad leliui nepakenktu
Atsakyti
Na su apsinuodyjimais is tiesu reiktu truputi atsargiau, bei pajutus kad kazkas negerai, iskart pas gydytojus begt... Nes pasekmes gali buti labai skaudzios cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
As kaip tik dabar su biuleteniu namie sedziu del apsinuodijimo verysad.gif pries kelias dienas labai blogai buvo, viduriavau, vemiau, temperatura 37,5. Kita ryta is kart i poliklinika nulekiau, tai daktaras smectos ir Linex tableciu israse, sake gerai ir angliukai, ramuneliu arbata. Tyrimu jokiu nedare, liepe daug skysciu gert. Dabar viskas gerai, tikiuos kleckiukui nepakenke, o apsinuodijau tikriausiai nuo koldunu su mesa.
Atsakyti