Įkraunama...
Įkraunama...

Ar "nutrūkstat" nuo dietos?

Mergaites ax.gif

ar jums nebuna taip,kad laikaisi laikaisi dietos ir paskui viena diena prisiryji kaip kaiule doh.gif ,o paskui labai sunku grizti atgal prie sporto ir sveiko gyvenimo budo.Nesuprantu,kodel taip yra. g.gif Atrodo, numeti kazkiek svorio -dziaugiesi ir ivyksta sabotazas lotuliukas.gif -pradedi vel esti.Kaip isbristi is to rato?Pasidalinkit savo ismintim-nepasididziuokit.ar as viena tokia? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MissDiva @ 2006 03 30, 05:03)
Mergaites :ax:

ar jums nebuna taip,kad laikaisi laikaisi dietos ir paskui viena diena prisiryji kaip kaiule :oh  ,o paskui labai sunku grizti atgal prie sporto ir sveiko gyvenimo budo.Nesuprantu,kodel taip yra. :hm Atrodo, numeti kazkiek svorio -dziaugiesi ir ivyksta sabotazas :lotuliukas: -pradedi vel esti.Kaip isbristi is to rato?Pasidalinkit savo ismintim-nepasididziuokit.ar as viena tokia? :verysad:

Aisku,kad buna.Budavo kai uzedu,tai paskui koki menesi negaliu vel susiimt.Dabar ketvirta savaite skaiciuoju kalorijas,tai viena karta jau buvau uzedus.Trecios savaites pabaigoj penktadieni rijau,kol apsivemiau.Sestadieni vel nesusilaikiau.Bet paskui sustojau.Dabar jau vel normaliai skaiciuoju kalorijas.
O pasak A.Mieliauskienes apsirijimo dienos po numestu 5-7 kilogramu yra reikalingos tam,kad isjudinti medziagu apykaita.Tik kita diena iki pietu negalima valgyt nieko,o paskui suvalgyt tiek kaloriju,kiek ir laikaisi.
Atsakyti
QUOTE(šarūnė @ 2006 03 30, 18:02)
Aisku,kad buna.Budavo kai uzedu,tai paskui koki menesi negaliu vel susiimt.Dabar ketvirta savaite skaiciuoju kalorijas,tai viena karta jau buvau uzedus.Trecios savaites pabaigoj penktadieni rijau,kol apsivemiau.Sestadieni vel nesusilaikiau.Bet paskui sustojau.Dabar jau vel normaliai skaiciuoju kalorijas.
O pasak A.Mieliauskienes apsirijimo dienos po numestu 5-7 kilogramu yra reikalingos tam,kad isjudinti medziagu apykaita.Tik kita diena iki pietu negalima valgyt nieko,o paskui suvalgyt tiek kaloriju,kiek ir laikaisi.


O kiek Tu kaloriju per diena suvartoji?Juk Mieliauskiene sako kad reikia vartoti nuo 700-1200 kcal kad numestum svori.Ar nebadauji?Ka darai kai suvartoji visas kalorijas o valgyt vistiek nori?
Atsakyti
QUOTE(MissDiva @ 2006 03 30, 17:32)
O kiek Tu kaloriju per diena suvartoji?Juk Mieliauskiene sako kad reikia vartoti nuo 700-1200 kcal kad numestum svori.Ar nebadauji?Ka darai kai suvartoji visas kalorijas o valgyt vistiek nori?

Nebadauju,tikrai.Stengiuosi suvartoti apie 700 kaloriju.Jei jau labai valgyt noriu,tai iki 1000.Valgyt labai norisi pirmas keturias dienas,paskui jau nieko.Sunkiausia "susitvarkyt" su galva.Nereikia tiek daug gamint,valgai maziau,atsiranda laisvo laiko (ypac sunku savaitgaly,kai i darba nereikia) ir vis mintys durnos i galva lenda-reikia eit pavalgyt,nors valgyt nenori.Tai as dabar pradejau didele staltiese vaseliu nert,net pirstus jau skauda,bet vis uzsimirsti.Maista gaminu toki kaip ir visada,tik viska susveriu,suskaiciuoju kalorijas ir t.t.Tai irgi uzima nemazai laiko,o kai pamatai,kad tavo iskeptas lietinis blynas su mesa turi apie 200 kcal,tai ir valgyt ne taip baisu-zinai,kad gali suvalgyt tris ir nieko neatsitiks.
O kiek kg tu nori numest?
Atsakyti
Merginos, o kas toji Mieliauskiene? ax.gif
Atsakyti
oi, man nelabai sekasi laikytis dietos sad.gif nutrukstu, o po to grauziuosi... :/
Atsakyti
QUOTE(curry @ 2006 04 04, 17:28)
Merginos, o kas toji Mieliauskiene?  :ax:

Alma Julija Mieliauskienė yra gydytoja,pati numetusi 60 kilogramų ir išleidusi knygas "Valgau ir lieknėju", "Tau turi būti gerai arba klubo "valgau ir lieknėju paslaptys visiems" (storulių psichologija).Jos metodikos esmė yra ta, kad gali valgyti ką nori, kada nori,bet neviršyti nustatyto kiekio kalorijų per dieną. Taip pat įdomu,kad vietoj iškrovos dienų ji siūlo daryti apsirijimo dienas.
Papildyta:
QUOTE(a-liberty @ 2006 04 04, 17:38)
oi, man nelabai sekasi laikytis dietos :( nutrukstu, o po to grauziuosi... :/

Vat būtent graužtis ir neverta.Šiandien nutrūkai,tai jau ir valgyk iki nukritimo.O kitą dieną iki pietų-nieko, o paskui suvalgyk tiek kalorijų,kiek esi nusistačius.Pamatysi,kad kuo toliau,tuo labiau tu apsirijimu mazes.Ir neužsibrėžk tikslo laikytis dietos savaitę ar mėnesį.Aš save "įkalbinėju" taip:"šiandien pakentėk,o rytoj,jei labai norėsi,galėsi valgyt".Kitą dieną vėl:"Na,iki ryt" ir taip kol kas stumiuosi.Nežinau,kiek trauksiu.Galiu tik pasakyt,kad gana svarbu turėti palaikymą.Mes darbe dabar trise dietinames,tai kartais būna vakare lyg ir norėčiau privalgyt,bet tas moteriškas pavydas "o jei ji numes daugiau svorio,nei aš", nugali.
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarūnė: 05 balandžio 2006 - 10:40
Aha, girdejau ash apie ja, bet man va, viena beda su shia metodika galvoje: ash kazhkaip neivazhiouoju i ritma, skaichiavau kalorijas, kazkaip sudetinga atrode, painiojausi, tada visokie nuolaidzhiavimai sau prasidejo. Ash laukausi kol kas japonu dietos su savo modifikacijom, kad nebutu tokia griezhta, norint ishvengti jo-jo efekto g.gif

beje, dar norechiau viema klausimeli. Gal kas galetu paaishkinti, kap sisimesti kilogramu matuokli vietoje savo parashelio? Ar kaip chia viskas vyksta?smile.gif

Atsakyti
T.y., liniuote ash pasidariau, isidejau i parasha, mano valdymo skyde tasi rodo, kad toks paveikslelis yra mano parashas, bet forume nerodo... ar chia su Vikshreliu kalbeti reiketu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(curry @ 2006 04 05, 13:20)
T.y., liniuote ash pasidariau, isidejau i parasha, mano valdymo skyde tasi rodo, kad toks paveikslelis yra mano parashas, bet forume nerodo... ar chia su Vikshreliu kalbeti reiketu?  blush2.gif

kai rasai zinute po tuo langu reikia uzdeti varnele ant "ijungti parasa"... ir taip kiekviena karta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusse-Musse @ 2006 04 05, 16:09)
kai rasai zinute po tuo langu reikia uzdeti varnele ant "ijungti parasa"... ir taip kiekviena karta  smile.gif



Ui, dekui! clap.gif
Atsakyti