Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dažnai pykstatės su savo būsimuoju?

Norejau pasiteirauti, ar daznai pykstates su savo busimuoju? Mes, kai draugavom aisku pasipykdavom "profilaktiskai", na juk nera poru be dumu. wink.gif Bet va dabar, kai iki vestuviu lieka vis maziau ir maziau laiko, mes pykstames beveik kas trecia diena. sad.gif sad.gif sad.gif Ir dabar pradedu mastyti, kas bus, kai susituoksim??? unsure.gif Irgi taip "kalsimes". unsure.gif Liudna ir nuotaika sud..., nors atrodytu laikotarpi iki vestuviu turetumem burkuoti... sad.gif sad.gif sad.gif
Pasipasakokite, kokie jusu santykiai besiruosiant vestuvems?
Atsakyti
Sypsenaa, nesijaudink, dabar prieš vestuves kai mažėja laiko,daugėja nervų, tikrai tas jaudulys daro savo, o paskui manau viskas bus tik geriau tongue.gif Nors aš pastebėjau, kad tuo daugiau kartu gyvenam tuo geriau sutariam clap.gif
Atsakyti
PYKSTAMES:) Ir kaip pavyzdziai rodo, tai likus savaitei poros nesituokia, likus 6 dienos jau tuokias, likus 3 vel nesituokia....o finale visos susituokia ir linksmai gyvena...
Siaip mano busimas vyras nesipyksta su manim, tai as nuolat pysktuos ir vis prikaisioju, kad jis visai nesirupina musu svente sad.gif Tai burbu burbu kol jam galu gale atsibosta klausyti ir jis ima neklausyti, o tada tai buna labai blogai smile.gif Bet viskas praeina kelioms minutems prabegus.
Tad mergaites nepergyvenkim! Visos susituoksim ilgai ir laimingai gyvensim!!
Atsakyti
Sypsenaa, ir man tas klausimas ramybės neduoda... Pastaruoju metu mes kiekviena dieną po kelis sykius susipykstam. Nžn, gal aš ligone patapau, bet tikrai pasidariau hyperjautri unsure.gif
Užplūsta tokios mintys, kad aš viena viskuo rūpinuosi (tiek vestuvėmis, tiek namų ruoša), dirbu, o jam tik fun galvoj. Va, kai supykstu ir išsprūsta tos debiliškos frazės, kurios jį supykdina mad.gif
Va ir šįryt be priežasties esu pikta...
Nesuprantu kur dingo džiugesys ir px ant visko dėjimas?
Mergytės... huh.gif
Atsakyti
QUOTE (Neringa ir Nerijus @ 2004 07 01, 07:23)
PYKSTAMES:) Ir kaip pavyzdziai rodo, tai likus savaitei poros nesituokia, likus 6 dienos jau tuokias, likus 3 vel nesituokia....o finale visos susituokia ir linksmai gyvena...
Siaip mano busimas vyras nesipyksta su manim, tai as nuolat pysktuos ir vis prikaisioju, kad jis visai nesirupina musu svente sad.gif Tai burbu burbu kol jam galu gale atsibosta klausyti ir jis ima neklausyti, o tada tai buna labai blogai smile.gif Bet viskas praeina kelioms minutems prabegus.
Tad mergaites nepergyvenkim! Visos susituoksim ilgai ir laimingai gyvensim!!

jooo, maniskis su manim irgi nesipyksta, bet as su juo - tai daznokai box.gif box.gif bash.gif jau pora kartu vaziavau pareiskimu atsiimti, pora kartu krausciausi kitur gyventi, ji vijau is namu g.gif g.gif unsure.gif
bet vestuves turbut ivyks, vis susitaikom - cia gi priesvestuvine depresija kalta, ne as tongue.gif tongue.gif tongue.gif taigi tiek nervu cia reikia, ypac kai pati viska darai ir viskuo rupiniesi... Zinau kad kai viskas praeisi, vel prasides ylus ir ramus periodas, kai vel busiu patenkinta ir laiminga gyvenimu wink.gif
Atsakyti
Na mums kazkaip pavyksta be pykciu issisukti biggrin.gif Is vis kazkaip per visa savo bendravima buvome susipyke tik viena karta (tfu tfu tfu) ir tai del darbines itampos, kuri tuo metu buvo wink.gif Aisku buna tokiu "nesusikalbejimu" kai vienas ar kitas patylim kokia minute suruge, bet greitai ir vel viskas gerai thumbup.gif Tikriausiai "atitiko kirvis kota" uztai ir sekasi sutarti wub.gif
Atsakyti
Mane labiausiai neramina tai, kad mes pykstames ne del vestuviu organizavimo, bet siaip del visokiu kaip man atrodo menkniekiu, o jam atrodo labai svarbiu dalyku!!! unsure.gif Tai as ka nors ne taip pasakau, ne taip padarau ir esu siokia anokia kitokia ir t.t. Va, tada man ir lenda i galva mintys, kaip jis su siokia tokia anokia gyvens... sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
maziau pergyvek del viso sito, pamatysi laikui bgenat atslugs tas nerimas...Oj zinok paguosiu, kad VISI pykstasi! Man gyvenimas mat dosningas buvo, tai atsiunte vyra, kuris nusileidzia labai. bet jeigu nenusileistu, tai gun_bandana.gif IR buna, kad tiap susipykstam, kad as ilsipu is masinos ir kokius 2km zygiuoju pestute, o tas is paskos vaziuoja su masina ir atsiprasineja smile.gif
Bet man smagu pasipykti, paskui labai graziai sutari kokias 2 val biggrin.gif
Atsakyti
Tikiuosi, kad viskas atsistos i savo vezes ir mes ilgai ir laimingai gyvensim. Bet kazkaip labai liudna, kad iki musu benro gyvenimo pradzios lieka vis maziau laiko, o mes kaip suo su kate. sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
Pasipykstam ir mes kartais dry.gif. Brangusis dazniausiai priekaistauja, kad jam visiskai nelieka laisvo laiko net knygom paskaityti (darbas, mokslas ir kt.), nes kiekviena laisva minutele (kuriu tikrai maaazai sad.gif) as reikalauju demesio...
Bet pakibirksciuojam, pasisnekam, paiilsim vienas nuo kito (leidziu knygas skaityt, po kuriu manes taip pasiilgsta blush-anim-cl.gif tongue.gif) ir vel viskas tvarkoj wink.gif.
Pastebejau, kad paiilsejimas vienas nuo kito (kad ir vieno kurio isvyka keliom dienom) duoda labai geru rezultatu smile.gif. Svarbiausia issiaiskinti kas ir kodel blogai, nes vyrai tikrai minciu skaityt nemoka dry.gif.
Atsakyti
QUOTE (rusne @ 2004 07 01, 10:52)
Pasipykstam ir mes kartais dry.gif. Brangusis dazniausiai priekaistauja, kad jam visiskai nelieka laisvo laiko net knygom paskaityti (darbas, mokslas ir kt.), nes kiekviena laisva minutele (kuriu tikrai maaazai sad.gif) as reikalauju demesio...
Bet pakibirksciuojam, pasisnekam, paiilsim vienas nuo kito (leidziu knygas skaityt, po kuriu manes taip pasiilgsta blush-anim-cl.gif tongue.gif) ir vel viskas tvarkoj wink.gif.
Pastebejau, kad paiilsejimas vienas nuo kito (kad ir vieno kurio isvyka keliom dienom) duoda labai geru rezultatu smile.gif. Svarbiausia issiaiskinti kas ir kodel blogai, nes vyrai tikrai minciu skaityt nemoka dry.gif.

Rusnele, kaip tau pavyksta? Aš tai įsiuntu, kai jis nori kur nors be manęs ką nors veikt... Aš supavydžiui orui, dangui ir pan... Man stogą nerealiai pradėjo raut...
Atsakyti
QUOTE (Tushka @ 2004 07 01, 11:07)
Rusnele, kaip tau pavyksta? Aš tai įsiuntu, kai jis nori kur nors be manęs ką nors veikt... Aš supavydžiui orui, dangui ir pan... Man stogą nerealiai pradėjo raut...

Maniškis be manęs mašina taiso dažniausiai, tai aš įdomesnės veiklos randu wink.gif... Be to, as ir pati turiu ką viena paveikt. Kad ir po parduotuves vaikštant idėjų paieškot (o su vyruku reik skubėt)... Man ir pačiai reik asmeninės edvės, pabuvimo su savim...

Tačiau, jei, tarkim, sugalvotų pagrybaut, pauogaut ar prie ežero pagulėt mane palikęs miesto dulkėmis kvėpuot, tai mad.gif. Nuo mano būtino dalyvavimo išgelbėtų tik laaabai rimti argumentai. Su manim pyktis nelengva rolleyes.gif, o ir maniškis mėgsta "duoti durniui kelią" wink.gif. Nors ir aš, jei nematau prasmės pyktis, geriau "duodu durniui kelią"...

Papildyta @ [mergetime]1088670244[/mergetime]
Abu esam karštakošiai (horoskopai nesuderinami dry.gif) ir žinom tai. Jei nenusileisim viens kitam, tai... Tenka rinktis wink.gif.
Atsakyti