Įkraunama...
Įkraunama...

Kava ir kūdikio nervingumas

Apklausa: Ar kava gali įtakoti kūdikio nervingumą, jei geriama nėštumo metu? (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Man toks klausimas iškilo... Laukdamasi pirmojo vaiko kasdien išgerdavau puodelį kavos, nes turėjau problemų su spaudimu. Vaikelis iš tikrųjų gimė nervingesnis, nei įprasta, mažai miegodavau, kniurksėdavo ir pan. Dabar laukiuosi antrojo, irgi tos pačios problemos su spaudimu, retkarčiais kavos išgeriu, bet pasiskaičiau, kad kofeinas gali turėti įtakos vaikučio nervingumui, tai labai bijau ir nerimauju, ar tikrai taip gali būti. Taip norėčiau šįkart susilaukti ramaus vaikučio, nes su pirmuoju buvo tikrai nelengva.
Kaip jūs manot, ar turi įtakos kofeinas?
Atsakyti
Gėriau kavą nėštumo metu (po puodelį ar du per dieną), nes taip pat turėjau problemų su spaudimu (maniškis buvo labai žemas). Kad dukrytė būtų nervinga, tikrai nepastebėjau. Kavos neatsisakiau ir gimus dukrytei, nors maitinau krūtimi.
Tiesa, gėriau (ir geriu) tik baltą kavą, juodos nemėgstu.
Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2012 01 05, 13:00)
Man toks klausimas iškilo... Laukdamasi pirmojo vaiko kasdien išgerdavau puodelį kavos, nes turėjau problemų su spaudimu. Vaikelis iš tikrųjų gimė nervingesnis, nei įprasta, mažai miegodavau, kniurksėdavo ir pan. Dabar laukiuosi antrojo, irgi tos pačios problemos su spaudimu, retkarčiais kavos išgeriu, bet pasiskaičiau, kad kofeinas gali turėti įtakos vaikučio nervingumui, tai labai bijau ir nerimauju, ar tikrai taip gali būti. Taip norėčiau šįkart susilaukti ramaus vaikučio, nes su pirmuoju buvo tikrai nelengva.
Kaip jūs manot, ar turi įtakos kofeinas?

Jei vienas puodelis kavos ryte, tikrai nepakenks, svarbiausia yra saikas.
O vaiko nervingumui nemanau, kad įtakotų, nors nežinome kaip būtų jei kavos visai negertumėte mirksiukas.gif Bet čia daugiau spėlionės manau 4u.gif
Atsakyti
Tai aš ir taip maniau, kol neperskaičiau vieno straipsnio, kur rašoma, kad kofeinas (kava, coca cola) turi įtakos vaiko nervingumui.
Nors lygiai taip pat manau, kad vienas puodelis nestiprios kavos per dieną, neturėtų pakenkti. Bet dėl visa ko, vistiek stengsiuosi rečiau gerti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2012 01 06, 09:01)
Tai aš ir taip maniau, kol neperskaičiau vieno straipsnio, kur rašoma, kad kofeinas (kava, coca cola) turi įtakos vaiko nervingumui.
Nors lygiai taip pat manau, kad vienas puodelis nestiprios kavos per dieną, neturėtų pakenkti. Bet dėl visa ko, vistiek stengsiuosi rečiau gerti. smile.gif

Tikiu, kad jei Coca-cola būsimoji mama plemptų litrais ir kavą ar juodą arbatą kibirais, tai tikrai tikiu, kad tai galėtų įtakoti vaikučio nervingumą smile.gif Bet jei viskas daroma su protu ir saiku, tai... ax.gif
Atsakyti
Su pirmu vaiku isgerdavau puodeli kavos juodos,pasakysiu vaikas gime ramus pavalgydavo ir toliau miegodavo.Su antru taip pat geriu idena po podeli,nes kitaip negaliu truputi zemas spaudimas ir nestumo simtomas galvos skausmas,tai jai as busiu nerami nuo skausmo silpnumo vaikelis daugiau zalos bus mano nuomone,pritariu mamoms kad su saiku nepakenksi,juk mes mamos zinome ko mums reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano spaudimas žemas,tai man pati gydytoja patarė gerti kavą. Tai ir geriu 2 kartus. Tiesa,mano kava-kitai arbata (1 šaukštelis kavos,2 cukraus) biggrin.gif
Atsakyti
Aš nėštumo metu gėriau kavą, gale išvis pamišusi dėl jos buvau, labai norėjos..O vaikiukas gimė ramus, tfu tfu tfu, bent kolkas.. biggrin.gif
Atsakyti
O as iki nestumo negalejau gyventi be kavos,pastojusi visai jos gerti negalejau,nors spaudimas zemokas buvo g.gif
Atsakyti
Nu aš irgi niekaip be kavos negaliu. Vieną puodelį per dieną išgeriu, tik stengiuosi mažiau dėti kavos, nei seniau buvau pratusi ir dabar geriu visada su pienu. smile.gif
Atsakyti
Su pirmu vaikiuku visai negeriau kavos,tiesiog ji man buvo neskani schmoll.gif ,bet vaikas vistiek nebuvo is ramiuju, tai manu, kad cia yra netiesa
Atsakyti
Su abiem neshtumais iki kokiu 12-14sav negalejau net ziuret i kava.. Veliau gerdavau po puodeli i diena stiprios kavos, o jei dar noredavau, turejau be kofeino. Kavinese visada prasydavau diiidelio puodelio kapucino be kofeino mirksiukas.gif skonio skirtumo nera, o malonumas diiiidelis thumbup.gif Pirma mergyte gime ramut ramutele, nors kava ir toliau geriau ja maitindama mirksiukas.gif Antro leliaus dar laukiu ax.gif
Atsakyti