Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ne per anksti atsisakeme ciulptuko?

Sveikos, prasau Jusu skubaus patarimo.
Pries 4 dienas mano 1m ir 9men dukryte pasake ciulptukui ate. Taip isejo kad pati prakando ir pati ismete i siuksliu deze. Diena atrodo viskas tvarkoje, nekelia jokiu isteriju, prisimena, atsidaro siuksliu deze, pasiziuri ar nera smile.gif , as jai primenu, kad viskas tiutia suluzo ir mes ismetem. Bet kai ateina miegelio laikas, prasideda baisi isterija. Ji jau buvo ismokus savo loveleje uzmigti, uzsikloja pati, pasiema lelyte, ciulptuka, pieneli ir kuo graziausiai uzmiega. O dabar tik pamato pagalve ir kaldra - viskas, rieciasi, baisus klykimas, net neleidzia ant ranku buti supama, uzmiega tik man ant pilvo, apsikabinus kakla ir tiesiog isikniaubus i veida, bandai paguldyti iskarto prabunda ir viskas is naujo... Siandien galvoju viskas - rek kiek nori savo lovytej, visktiek uzmigsi, neistveriau to klykimo, siaip ne taip uzsupau. Dar baisiau - pirmadieni po atostogu griztam i lopseli, net nezinau kas ten darysis, niekas su ja ten nezais ir nesups.
Labai prasau patarkit ka daryti, ar laukti kol ji visai pamirs apie ciulptuka, ar duoti vel? Kita vertus, jeigu pripras miegoti tik man ant pilvo, tau jau geriau - ciulptukas. Gaila man vaiko verysad.gif
Atsakyti
oi kokia panaši situacija pas mus smile.gif tik mums jau 2,5 m.lygiai tas pats su miegeliu. labai sunkiai užmiega be soskės,prašosi nešiot ir supt ją, pyksta, nervuojasi,o naktim iš vis pradėjo neramiai miegot, prabudud rėkia, blūdija.Kartais pagalvoju kad reiktų gražint ta soskę ir bus baigta, bet gi kada tada atpratint?Manau jei jau pradėjom reikia ir tęsti šią misiją.Tik kartais kantrybė baigia išsekti...Vaikas atsisveikinęs su soske kardinaliai pasikeitė.Aišku gal tai sutapimas, gal prasidėjo 2-3 metų vaiko krizė...
Atsakyti
mazajai buvo pusantru, kai pamirso ciulptuka.norejau atpratinti ir anksciau, bet pagalvojau, kad skrisim i LT, tai ir taip jai streso bus, tai palaukem iki kol grizom.pirmiausia tai paemiau ir prakirpau, bet jai tas pats buvo.po keliu dienu paslepiau, tai siaubas kas dejosi doh.gif ji be miego, klykimai istisiniai, tai ant ranku prases, o pakelus - kad paleisciau doh.gif na ir ka, pavargom taip gal kokias 5 dienas (tuo metu vis pasiulydavau jos cypsiu, be kurio jau dabar niekur) - ir valio thumbup.gif thumbup.gif atimdavo tuciukus is kitu vaiku jei pamatydavo, kad jie turi ir mesdavo i sali lotuliukas.gif
pries kokia savaite, tvarkydama zaislus, radau viena, tai galvoju paziuresiu kaip reaguos, tai ji pamate kad turiu ji, tai nubego i kita kambari lotuliukas.gif na, negrazu taip vaika erzinti blush2.gif bet kai atejo, isidejau sau i burna, tai ji pribegus istrauke ir nunesus ismete i siuksliu kibira thumbup.gif

manau, jei jau tikrai nusprendete ciulptuko atsisakyti - teks pakenteti, kol vaikuciui pasimirs jis.vieniems tas trunka ilgiau, kitiems - trumpiau.
o mano patarimas-pasiulymas butu tas, kad vietoj ciulptuko, pasiulykit vaikui zaisliuka, su kuriuo jis galetu miegoti, zaisti, valgyti ir t.t. na toki, kuris uzimtu ciulptuko vieta smile.gif
Atsakyti
Jei vaikas pats čiulptuką išmetė, reiškia jau laikas. Taip, pradžioje būna sunku, tačiau vaikas tikrai pripras. Mano vaikui galiausiai pakako merliuko, kurį užsimesdavo ant veiduko beužmiegant.
Atsakyti
O maniske iki 1 metuku ciulptuko visiskai nepripazino,bet po 1...nepaleidzia is burnos.Dabar jai 1 metai ir 3 menesiai.Kokio amziaus vaikucius geriausiai atpratinti nuo ciulptuko?
Atsakyti