Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, ...puošiame , rodome ,

user posted image

77 tema 76 tema 75 tema 74 tema 73 tema 72 tema 71 tema 70 tema

69 tema 68 tema 67 tema 66 tema 65 tema 64 tema 63 tema 62 tema 61 tema 60 tema

59 tema 58 tema 57 tema 56 tema 55 tema 54 tema 53 tema 52 tema 51 tema 50 tema

49 tema 48 tema
36-47 temos
1-35 temos
Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kiekvienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tūkstantinis beze/grietinėle puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašome pasilikti sau.


Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus

TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 07 sausio 2012 - 19:37
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 01 07, 19:06)
O raideliu galima pirkti www.sal2.lt ir dar www.cake-deco.lt/

Aciu bigsmile.gif tik pirmo man neatidaro kazkodel,o antram ner raideliu doh.gif

Erikiuks koks torciukas drakoniukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guziukas: 07 sausio 2012 - 19:39
QUOTE(guziukas @ 2012 01 07, 19:36)
Aciu bigsmile.gif tik pirmo man neatidaro kazkodel,o antram ner raideliu doh.gif

Erikiuks koks torciukas drakoniukas thumbup.gif

pirma tik tokie http://www.sal2.pusl...t/rinkiniai.htm
o antram, tai jie daznai pasipildo mirksiukas.gif
Atsakyti
labai senai buvau uzsukus cia blush2.gif bet nenustojau kepti,karts nuo karto paskaitineti ir savaime aisku pasigrozeti visu jusu tortais,ka ten tortais... meno kuriniais 4u.gif 4u.gif 4u.gif saunuoles visos thumbup.gif o, kad netusciai tai atnesiu ir as viena mirksiukas.gif

Medaus,saldainiu mase
user posted image
Atsakyti
k.lapelyte , šaunūs tortai , drakonui 100 balų thumbup.gif wub.gif .

Solen , labai spalvingas , tvarkingai padarytas pinigų maišelis good.gif

"Juodas miškas , " Rafaelo svajonė " ....

user posted image

user posted image

Pora Deizių ....

user posted image....user posted image

Ir pirato galva , mažam piratui ....

user posted image
Atsakyti
Solen puikus tortukas thumbup.gif wub.gif
@adrij@ WOW bigsmile.gif truksta zodziu wub.gif wub.gif wub.gif

O cia mano greitukas blush2.gif
JUODASIS MISKAS apie 5-6kg.
user posted image

o Naujiems metams nekepiau blush2.gif nuvaziavau ir nusipirkau 2 tortukus BIJOLOJE, nors sakiau kad niekad nepirksiu, o kepsiu pati ax.gif Taigi niekad negalima sakyti niekada biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 07 sausio 2012 - 21:29
dusia atsigavo Adrijos grozius pamacius biggrin.gif jau kazkaip pasiilgusi buvau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 01 07, 22:08)

o geles,geles... wub.gif

i pirata ziurejau,ziurejau... viskas butu liux,jei usai butu kiek zemiau,,t.y.atstumas tarp nosies ir burnos nebutu toks didelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 01 07, 23:53)
QUOTE(@adrij@ @ 2012 01 07, 22:08)

o geles,geles... wub.gif

i pirata ziurejau,ziurejau... viskas butu liux,jei usai butu kiek zemiau,,t.y.atstumas tarp nosies ir burnos nebutu toks didelis smile.gif

aš irgi ten pat užsižiūrėjau, jei ūsai būtų prie lūpos būtų kitaip, o dbr kažkur prapuola ta jo didelė šypsena smile.gif o šiaip tortai tai lb gražūs smile.gif
Atsakyti
Nu jau groziai visu bigsmile.gif

Norejau ir as pastebejimu sulaukti,ale net geda deti saviski blush2.gif Per daug paprastas
Antra karta gyvenime keptas Medutis su persikais

user posted image
Atsakyti
Na mamytės jūs ir talentingos,torčiukai pasakiški wub.gif Reiks prisiruošti ir man pasimokyti torčiukų puošimo,tad viską reik išstudijuot thumbup.gif
Atsakyti
adrija,zandikaulis taip ir liko atvipes,tai bent...
Papildyta:
o-re-ar,labai grazus torciukas ir rozes grazios,gal tik mano akimis reiktu plonesniu ziedlapiu
Atsakyti