Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytes is Roku:)

QUOTE(irisas @ 2013 06 12, 11:12)
Mūsų naujam rajonuke irgi yra jaunų šeimų su vaikučiais, visai norėčiau, kad ateitų susipažint su mūsų kieme vasarojančia gauja  biggrin.gif Bet nedrįsta, su vežimuais kartais praeina smile.gif Man jau irgi ne -niolika  biggrin.gif



O iš kurio jūs kvartalo? Ten turbūt kur Rokuose toliau į privačių naujų namų pusę gyvenat? smile.gif O kiek vaikams metų?
Rokuose, bent jau man, nelabai yra daug vietų kur vežimuką pastumdyti, nes mano sūnus dar nevaikšto. Visai yra kas kitą, kai eini pėsčiomis, o kai važiuoji vežimėliu neasfaltuotais kelkraščiais, kartais atrodo, kad tas vaikas kaip kokia bulvė maiše kratosi, dar ir dantukus pames biggrin.gif Mes dažnai po Rokų mokyklos teritoriją pavažinėjam, kol nevyksta pamokos. Ten yra šioks toks asfaltas. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kometa* @ 2013 06 17, 09:57)
O iš kurio jūs kvartalo? Ten turbūt kur Rokuose toliau į privačių naujų namų pusę gyvenat? smile.gif  O kiek vaikams metų?
Rokuose, bent jau man, nelabai yra daug vietų kur vežimuką pastumdyti, nes mano sūnus dar nevaikšto. Visai yra kas kitą, kai eini pėsčiomis, o kai važiuoji vežimėliu neasfaltuotais kelkraščiais, kartais atrodo, kad tas vaikas kaip kokia bulvė maiše kratosi, dar ir dantukus pames biggrin.gif  Mes dažnai po Rokų mokyklos teritoriją pavažinėjam, kol nevyksta pamokos. Ten yra šioks toks asfaltas. blink.gif

Aš iš Rokelių gatvės, nuo Rokų link HESo. Vyresnėlei tuoj bus 6, mažylei 2 mėnesiai smile.gif Aš su vėžimuku visai nevaikštau, nėra kur ir nelabai laiko biggrin.gif jeigu miega vėžimuke, tai išstumiu į terasą, o pati namuose krapštinėjuos, arba lauke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 06 17, 14:32)
Aš iš Rokelių gatvės, nuo Rokų link HESo. Vyresnėlei tuoj bus 6, mažylei 2 mėnesiai  smile.gif Aš su vėžimuku visai nevaikštau, nėra kur ir nelabai laiko  biggrin.gif jeigu miega vėžimuke, tai išstumiu į terasą, o pati namuose krapštinėjuos, arba lauke  smile.gif


Aišku. Vadinasi mažylė išties visai dar mažutė, tik du mėnesiukai. Ir aš dar visai neseniai atrodo pamenu tą laiką... Bet iš tikro, dienos bėga, nespėsi tų tortadienių kiekvieną išaugtą mėnesiuką skaičiuot.
Atsakyti
jooo, dienos lekia, rodos tik vakar didžioji gimė, o va jau priešmokyklinukė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 06 17, 15:18)
jooo, dienos lekia, rodos tik vakar didžioji gimė, o va jau priešmokyklinukė  rolleyes.gif


Mano dukrai prieš gerą savaitę 10 m. suėjo. Sunku patikėti, bet ir aš dešimčia metų atitinkamai pasenau biggrin.gif

Jei turi noro ir norėtum geriau susipažinti, rašyk man į meilą: editap76@gmail.com. Čia nesinori skelbti daug smulkmenų. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kometa* @ 2013 06 17, 15:55)
Mano dukrai prieš gerą savaitę 10 m. suėjo. Sunku patikėti, bet ir aš dešimčia metų atitinkamai pasenau biggrin.gif

Jei turi noro ir norėtum geriau susipažinti, rašyk man į meilą: editap76@gmail.com. Čia nesinori skelbti daug smulkmenų. blush2.gif

Nepasenai, tiesiog įgijai daugiau gyvenimo patirties biggrin.gif
Parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas mamytes, as taip pat is Roku, o mano princesei 2.5 menesiuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jowiciukas @ 2013 11 18, 12:18)
Labas mamytes, as taip pat is Roku, o mano princesei 2.5 menesiuko smile.gif



Sveika, sveika,

karalaite tavo mazute dar, bet greitai tie menesiai praleks, nepastebesi. Mano sunus jau pirmaji tortadieni pries menesi atsvente. O kokioje gatveje tu gyveni Rokuose? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kometa* @ 2013 11 18, 13:02)
Sveika, sveika,

karalaite tavo mazute dar, bet greitai tie menesiai praleks, nepastebesi. Mano sunus jau pirmaji tortadieni pries menesi atsvente. O kokioje gatveje tu gyveni Rokuose? smile.gif

Laikas tai greitai bega smile.gif Mes gyvename pagrindineje, t.y. Roku gatveje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jowiciukas @ 2013 11 18, 13:14)
Laikas tai greitai bega smile.gif Mes gyvename pagrindineje, t.y. Roku gatveje  smile.gif



Aisku, o mes gyvename Rokakiemio, Plytu gamykla matosi per langa
Atsakyti
ne taip jau toli smile.gif mes kai einam i lauka tai dazniausiai suvalkeliu gatve kursuojam, padarom lanka, ten ir masinu mazai vazineja, tylu, ramu, nei pas mus gatveje, istisas triuksmas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jowiciukas @ 2013 11 18, 13:28)
ne taip jau toli smile.gif mes kai einam i lauka tai dazniausiai suvalkeliu gatve kursuojam, padarom lanka, ten ir masinu mazai vazineja, tylu, ramu, nei pas mus gatveje, istisas triuksmas. smile.gif



Ir man reiks sia gatve siandien isbandyti, nors mano vaikutis lauke jau nebemiega, o tik sedi. Taciau Rokuose problema, nera pakankamai sutvarkytu geru saligatviu, kitur purvas, tai vazineju daugiausiai Bernardinu plytines gatve, aplink Roku plytu gamykla i ta puse kur vaiku darzelis ir ambulatorija, Borutos gatve.
Atsakyti