Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel 2012 (2)

Tolesnes diskusijos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nastep: 11 sausio 2012 - 23:46
Sveiki,

Dar karta paklausiu, gal yra cia tokiu, kurie praeitais metais vaziavot i Gentle Giant MOving company ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(die2ux @ 2012 01 12, 20:56)
Sveiki,

Dar karta paklausiu, gal yra cia tokiu, kurie praeitais metais vaziavot i Gentle Giant MOving company ? smile.gif


cia tie kur atranka LT darys ? jeigu taip tai ir mane domintu
Atsakyti
QUOTE(nemnemnem @ 2012 01 12, 21:31)
cia tie kur atranka LT darys ? jeigu taip tai ir mane domintu


TAip ta pati smile.gif

Mane domina kaip su tuo laikotarpiu jie ten susitare, nes dirbti manau nedaugelis gali nuo geguzes1, o jei nuo birzelio 1 tai viza galioja tik iki rugsejo 10, atsimenu praeitais metais taip pat buvo.. g.gif
Atsakyti
na ar jau kas turi konkretu darba ir zino kur vaziuos ir ka dirbs ir visa kita?pasipasakokite. as tai dar laukiu "isganymo"...laukiu is vienur ats, o niekur kitur daugiau dar nepradejau dairytis darbu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo censoriuoslady: 13 sausio 2012 - 00:00
Kaip pigiausiai nuskristi iki bostono gal zinote? ar pigiau butu i NYC o paskuj su autobusais ar metro? Kaip jus rinkotes skrydzius? as cia visai zalia ir nesuprantu, nes pirma karta isvis skrisiu su lektuvu, o dar cia i amerika..
Atsakyti
QUOTE(migliuute007 @ 2012 01 13, 16:57)
Kaip pigiausiai nuskristi iki bostono gal zinote? ar pigiau butu i NYC o paskuj su autobusais ar metro? Kaip jus rinkotes skrydzius? as cia visai zalia ir nesuprantu, nes pirma karta isvis skrisiu su lektuvu, o dar cia i amerika..

kainuo apie 2200lt. pasedek pora valandu, paskaitinek forumus, oro liniju puslapius ir viskas aisku bus. neapsimoka ten jokiais autobusais vazinet vien del komforto nebent netoli vaziuot....
Atsakyti
Gal zinot kokiu skelbimu puslapiu, kur butu galima ieskoti darbo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Manche @ 2012 01 13, 20:15)
Gal zinot kokiu skelbimu puslapiu, kur butu galima ieskoti darbo? smile.gif

craigslist.org , cia pilna didesniuose miestuose darbo skelbimu, bet greiciau amerikieciams arba jau ten vietoje esantiems.
Atsakyti
Sveikos, sedejau sedejau ir sugalvojau.. Amerika!
Panos, gal dar kuri iesko kompanjones, kad drasiau butu? Gal galetu issamiau jau isbandziusios papasakoti, kaip vyksta visa sistema smile.gif nuo ko pradeti..
Atsakyti
QUOTE(westwood @ 2012 01 14, 12:26)
Sveikos, sedejau sedejau ir sugalvojau.. Amerika!
Panos,  gal dar kuri iesko kompanjones, kad drasiau butu? Gal galetu issamiau jau isbandziusios papasakoti, kaip vyksta visa sistema smile.gif nuo ko pradeti..


Daug pasakot. Tau praverstų paskaitinėti senas temas. Jei rimtai domina, nueik į kokią nors agentūrą, kuri organizuoja studentų keliones į Ameriką. Ten rimčiau papasakos ir atsakys į visus tavo klausimus. Daugiausiai žmonių važiuoja per PLC agentūrą http://www.lwc.lt/, kurią aš irgi rekomenduoju. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(westwood @ 2012 01 14, 12:26)
Sveikos, sedejau sedejau ir sugalvojau.. Amerika!
Panos,  gal dar kuri iesko kompanjones, kad drasiau butu? Gal galetu issamiau jau isbandziusios papasakoti, kaip vyksta visa sistema smile.gif nuo ko pradeti..


siaip jo, pasiskaityk ten, o siaip viskas taip vyksta +-
1. Tarkime PLC uzsiregistruoji, sumoki 100lt. jie tau atsiuncia i emeila koda su kuriuo prie duomenu bazes jungiesi ir ten darbdaviu sarasai, emeilai ir pns
2. Pasirasai cv/motyvacini laiska ir siunteji darbdaviam kur nori.
3. Siunti daug laisku 100-600laisku ir lauki. Bendrauji su darbdaviais ir pns ( jej pati ieskais darba kainuo 450$ jei tau plc nori kad surastu tai 800$ man rodos )
4. Kai radia darba su darbdaviu pasirasineji dokumentus, sumoki i plc mokesti, nuejni i ambasada gauni viza, perki lektuvo bilietus ir sulaukusi vasaros isvaziuoji dirbt. smile.gif
Atsakyti