Įkraunama...
Įkraunama...

neatpranta nuo krūties

berniukui 2 metai ir 9 mėnesiai, o jis užmiega vakare tik su krūtimi. Naktį taip pat periodškai prašo mama, duok papą. Dažnai būna, kad tiesiog laikosi ir viskas. Dieną nutraukus maitinimą, pradėjo nebemiegot popiečio miego, dėlto patiriame daug diskomforto visa šeima, ir žinoma, jis pats - suirzęs, pavargęs, neturi jėgų lauke eit pats, nori ant rankų. tiesa, vakera einame miegot anksčiau.
Aš taip pat naktį nuo to kilojimosi nepailsiu. Nežinau, ką tokiu atveju daryt. Gal tiesiog pavirkdyt ir neduot, gal taip nupras, gal tada geriau miegos. O gal paskui pradės ir dieną miegot. Na, jis labai prisirišęs, jaučia mano visas nuotaikas...
patarkit....į lopšelį biški vaikštom, bet sunkiai.
Atsakyti
Labai žinoma situacija 4u.gif savo sūnų maitinau iki 2,5 metukų. Jei būčiau nenutraukus, gal net iki šiol norėtųsmile.gif Kai pirmą kartą nusprendžiau nutraukti maitinimą, jis taipgraudžiai verkė, kad negalėjau taip pasielgti toliau maitinau prieš miegą. Po kiek laiko kažkaip aš jį pasisodinau ir pasakiau, kad mano mažylis jau viską išgėrė ir mamytė pienelio nebeturi. Žinokit, buvo veiksminga bigsmile.gif O anksčiau bandžiau klijuotis, bet niekas nepadėjo, verkdavo ir tiek. Nežinau, ar jau jis jau pratinosi prie tos minties, ar laikas atėjo, bet padėjo. Taip lenvai ir užbaigėm. Tiesa, prieš miegelį, net pietų, jis norėdavo bent prie krūtinės rankytę uždėti blush2.gif Tai užkišdavo rankytė beveik prie kaklo, bet jausdavo kūno šilumą ir to pakakdavo biggrin.gif Tad sėkmės jums ir kantrybės bandant,nes vaikams tai labai svarbi, brangi patirtis ir prisiminimai. Mano sūnus ir dabar sako, mamyte, tu tokia šiltutė, sako kai aš dar pienelį tavo gėriau, man būdavo taip šilta kai prisiglausdavau ax.gif Jis atsimena ne kiek maistą, kiek patirtą jausmą ir būseną wub.gif (sūnui dabar ketveri). Ir pasakysiu, db kai būna pavargęs, sergantis ir dar dėl kažko susirūpinęs, instinktyviai prieš miegą kiša rankytę prie kaklo ir užmiega wub.gif Tad sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
ačiū už patarimą.....taip šiltai parašėt...
Atsakyti