Įkraunama...
Įkraunama...

Abercrombie, GillyHicks, Hollisterco

user posted image

Sena tema
Atsakyti
Už naują temą aciuks.gif

-------------------------------
Kas turit pasidalinkit įspūdžiais/vertinimais bigsmile.gif Kaip realiai jis atrodo bigsmile.gif Vertas dėmesio ar ne? Nes kol foto tai labai jau traukiantis tongue.gif
user posted image

Atsakyti
Jau buvo sukurta tema, kaip ištrinti aną?

O kaip su Hoodies ir Sweatpants? Ar irgi mažinti, ar atitinka?
Atsakyti
QUOTE(ingutia @ 2012 01 16, 15:39)
Jau buvo sukurta tema, kaip ištrinti aną?

O kaip su Hoodies ir Sweatpants? Ar irgi mažinti, ar atitinka?


O ką reiškia IRGI mažinti? blush2.gif Kas būtent pakliuvo mažinto? Nes bent man asmeniškai kolkas viskas atitinka dydžių lentelę unsure.gif Tik ne visada ja pasitikiu ir save nusididinu lotuliukas.gif Bet iš to ir darau išvadą, kad pilnai atitinka dydžių lentą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2012 01 16, 23:26)
O ką reiškia IRGI mažinti?  blush2.gif Kas būtent pakliuvo mažinto? Nes bent man asmeniškai kolkas viskas atitinka dydžių lentelę  unsure.gif Tik ne visada ja pasitikiu ir save nusididinu  lotuliukas.gif Bet iš to ir darau išvadą, kad pilnai atitinka dydžių lentą smile.gif

Man megztukai atrodo mažinti tikrai. Ir marškiniai.
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2012 01 16, 13:47)
Kas turit pasidalinkit įspūdžiais/vertinimais bigsmile.gif Kaip realiai jis atrodo bigsmile.gif Vertas dėmesio ar ne? Nes kol foto tai labai jau traukiantis tongue.gif


Cia yra beveik toks pats ant manekenes mirksiukas.gif
Atsakyti
as norejau paklaust gal jus turite nuotraukeliu savo rubus is aberio, hollister vilkint? butu idomu pamatyt ax.gif gaut ideju ir pan. kazkaip realiau geriau atrodo nei ant tu manekeniu puslapyje biggrin.gif bandziau googlint normaliu zmoniu nuotraukas su ivairiais modeliukais bet nieko gero nemaciau g.gif
Atsakyti
Mergaitės, nesat turėję kepurių, šalikų iš aberkids-įdomu, kaip dydžiai?Jaučiu, kad standartinei suaugusiojo makaulei turėtų tikti g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2012 01 17, 20:43)
Mergaitės, nesat turėję kepurių, šalikų iš aberkids-įdomu, kaip dydžiai?Jaučiu, kad standartinei suaugusiojo makaulei turėtų tikti  g.gif ?

Tinka tinka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 01 17, 20:57)
Tinka tinka wink.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif neriu ebay tada mirksiukas.gif Ačiū-jei netiks man, tai dukriukui tada bus pasisekę biggrin.gif Ačiū 4u.gif Šito setuko baisiai norėjau iš Women, bet kad ten dvigubai barngesnis, tai prigriebiau analogišką iš Kids-žiūrėsim, kaip bus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ditele: 17 sausio 2012 - 21:27
QUOTE(ingutia @ 2012 01 16, 21:51)
Man megztukai atrodo mažinti tikrai. Ir marškiniai.


Aaa, jo jo, megztukai tarsi mažinti, bet sakau čia gal dėl to toks vaizdas, kad jie trumpi ir rankovės 3/4, tai bent man norisi dydžiu didesnio smile.gif O tie kur normalios rankovės ir pats ilgis, tai sakyčiau dydį atitinka smile.gif

O marškiniai, bent mano turimi, mažinti irgi nepasirodė unsure.gif 4u.gif

Matyt kaip kas pataiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2012 01 18, 00:42)
Aaa, jo jo, megztukai tarsi mažinti, bet sakau čia gal dėl to toks vaizdas, kad jie trumpi ir rankovės 3/4, tai bent man norisi dydžiu didesnio smile.gif O tie kur normalios rankovės ir pats ilgis, tai sakyčiau dydį atitinka smile.gif

O marškiniai, bent mano turimi, mažinti irgi nepasirodė  unsure.gif  4u.gif

Matyt kaip kas pataiko smile.gif

na man ne tik, kad trumpi ir rankoves 3/4, bet dar ir sagutes skecias, tai galiu drasiai teigti, kad dazniausiai dydziu mazinti
Atsakyti