Įkraunama...
Įkraunama...

gyd.H.Stankevicius.KMUK. Kam teko?

Gal galetumet pasidalinti savo ispudziais?
Atsakyti
Man teko 4u.gif Gimdymas buvo gana lengvas, gydytojui priekaištų neturiu. ax.gif
Atsakyti
Tai vienintelis specialistas, pas kurį tikrai neičiau
Atsakyti
Na aš dar negimdžiau, bet svarstau ar nepasirinkti man Stankevičiaus. g.gif Aš pas jį jau pusmetį gydausi, dare jis man operaciją. Na mano nuomone vaisingumo specialistas jis - puikus. Gydymo rezultatai - puikūs nestuke.gif , nors diagnozė buvo gana rimta.. Mane gydydamas nepadarė nė vienos klaidos.
Vat kaip asmenybė, manau ne kiekvienai jis būtų priimtinas. Reikia suprasti jo kartais gruboką humorą ir šiaip švelnumu nepasižymi.
Na bet juo aš pasitikiu, ir netgi privačiai einu darytis echoskopijas. Esu įsitikinus, kad nieko nepražiopsos.
Tikrai būtų įdomu išgirsti gimdimo pas Stankevičių įspūdžius.
Atsakyti
Bent mano įspūdžiai teigiami ax.gif
Aš pas jį gydžiausi, jo dėka laukiausi dukrytės, todėl nelabai svarsčiau ir nusprendžiau pas jį lankytis nėštumo metu bei gimdyti.
Gimdymas buvo lengvas, nereikėjo imtis kokių nors ypatingų veiksmų, todėl tikrai jį prisimenu šviesiai.Galbūt viskas būtų praėję puikiai ar dar puikiau su kitu gydytoju, bet aš norėjau, kad dalyvautų S.,nes juo pasitikėjau kaip gydytoju.O palaikymo ir caca tikėjausi iš vyro, o ne iš gydytojo. ax.gif Gydytojas ir akušerė stebėjo vaikelio tonusus, padėjo rasti tinkamiausią pozą.Žodžiu, kartu laukė pabaigos.Kai prasidėjo tikrasis gimdymas,gyd. labai aiškiai sakydavo ,ką daryti,kada stumti ir t.t.
Beje, gimdžiau be nuskausminamų,gyd.visiškai neįtakojo mano pasirinkimo, tik pasakė, kad kuo natūralesnis procesas, tuo geresnė savijauta po gimdymo.Lyginti negaliu, nes neturiu kitokio gimdymo patirties, bet tikrai jaučiausi puikiai.Vis dėlto truputį plyšau, tai akušerės sakė, kad tobulai susiuvo.

Aš dedu pliusą ax.gif
Atsakyti
Fu, lengviau pasidare, pasiskaicius smile.gif . Nelabai abejojau, bet norejau pasitikrint. Dabar galiu ir noreciau pareikst savo nuomone - tai buvo vienintelis, stebuklingai demesingas mano bedoms, gydytojas Klinikose. O lankiaus ten ilgai..Kol pagaliau, netycia, papuoliau pas ji.
Vienintelis daktaras, kuris ISGIRDO, ko as noriu, ir galiu paklausti, kas man rupi. Kai draugems papasakoju, kaip mes pasisnekam apie visokius "dalykelius", jos labai nustemba - ir tau negeda klaust to pas daktara? O man negeda, nes jis specialistas. Ir nereiks verkt "uzlekus", galvot, ka daryt.. ax.gif
O kai gime mano pirmasis vaikutis, para laiko negalejau uzmigti. Toks buvo didelis dziaugsmas ir laimes jausmas. Tik supratau, kad kokia 80 proc to mano dziaugsmo- deka daktaro profesionalumo. Ir kad leliukas is viso gavosi, ir kad gime sveikas gyvas, nepriduses.
Jei tureciau dar daugiau drasos, jei pajegciau, tai paprasyciau ji buti savo vaikui kriksto tevu drinks_cheers.gif . Taip dekinga jam jauciuos ir.. koks geras angelas sargas butu mano leliukui wub.gif
Na, tiek to, kita vaikuti butinai pavadinsiu vardu, bent jau prasidedanciu H raide doh.gif .

Pritariu pareikstoms mintims, kad kartais su daktaro humoro jausmu sudetinga. Bet as mazai kreipiu demesi i tai. Kiekvienas esam skirtingas. Be to, juk tiek skirtingu bobikiu pas ji apsilanko, kiekvienai neitiksi g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 06 balandžio 2006 - 18:21
Aš irgi iš pradžių turėjau pas jį operaciją, jo profesionalumas paliko įspūdį.
Vėliau gimdžiau taip apt pas jį.
Žinot, kas paliko įspūdį? Ogi kad matėsi akivaizdus jo moralinis palaikymas ir savos nuomonės nepiršimas.
Kol sąrėmiai buvo tvarkingi, tik paklausė, ar norėsiu epidūro. Atsakiau, akd kol kas adr ne, padėtis kontroliuojama. Ką gi, pagyrė, kad šaunuolė, protingai mąstau, kam reikia tos chemijos be būtino reikalo.
Bet paskui kai prireikė gimdymą skatinti, pasiprašiau epidūro. Ir vėl gydytojo nuomonė: šaunuolė, išties, kam dar kentėti ir vaistų sukeltus skausmus, kai pagalba čia pat.
Gimdymas praėjo puikiai, paskui 3 d. gulėjau palatoje, gydytojas užeidavo pažiūrėti, kaip jaučiuosi ir paplepėti kasdien (kiti gydytojai pas kaimynes neužeidavo, o ir naujagimių sesutės kartą radę mus plepančius buvo labai nustebę, sako Hari, ką tu čia veiki???).
Man patiko jo ramus požiūris į nėštumą, labai racionaliai išaiškina visus "galima/negalima". Kai gydytojos bobelės buvo sustradalinę, kad man dėl pilvo apsitraukinėjimo būtina skubiai gultis į ligoninę, HS tik po šaukštą konjakėlio "išrašė" vos pajutus susitraukimus - akurat, ir puikiausiai padėjo. Kai poliklinikoj gydytoja išsijuosusi aiškino, kaip svarbu gerti nėščiosioms skirtus vitaminus, jis tik nustebo: ar tu jautiesi nėščia, ar invalidė? Koks skirtumas, kokius vitaminus gersi - turi gyventi įprastą gyvenimą. Man būtent toks požiūris labai tiko ir patiko.
Tiesa, "utiutiu" ir "caca lialia" iš jo irgi nesulauksi -bendrauja ne kaip su perdėtai jautria hormonų audrų kamuojama nėštuke, o kaip su normaliu žmogumi, taip sakant, sveiko proto paciente. Ir man, linkusiai pastradalinti, būtent toks bendravimas ir suteikdavo ramybės. Jau nėštumo metu vyras juokdavosi: vos pamato, kad prisigalvoju visokių nesąmonių, tuojau lepteli - vešiu tave pas Stankevičių, jis bent jau nuramins thumbup.gif

Beje, ir kai priešpaskutinę dieną iki termino atlėkiau pas jį su tikrai bevažiuojančiu stogu, kad paniškai bijau pernešioti, jis ramiausiai tepaklausė, ką dabar jam imtis gelbėti - ar mano stogą, ar vaiką. Pasakiau, kad vaikui reikia mamos su stogu, taigi gelbėkit stogą. Tai jis ramiai ir konstatavo, kad jei rytoj nepagimdau, o stogas jau rimtai važiuoja - poryt su daikčiukais prisistatau įklinikas ir gimdymą paskatins. Matyt, man tik tokio nurainimo ir tereikėjo - kad amžinai nėščia neliksiu. Nusiraminau, išėjau iš jo kabineto ir... po pusdienio nubėgo vandenys lotuliukas.gif

Nors šiaip vis dar kaip baisiausią košmarą prisimenu klinikų maistą ir slauges, kurioms 5 val. būtinai prireikia atiti plauti palatos ir tarškintis metalinėmis šiukšliadėžėmis, vis dėlto antrą vaiką tikriausiai lėksiu gimdyti vėl pas HS. Dėl to esu pasirengusi iškęsti ir klinikų išbandymus thumbup.gif
Atsakyti
Salsa, kazkaip nuraminai mane 4u.gif nes is tiesu apie si daktara atsiliepimu labai mazai g.gif Siaip as dabar lankausi pas ji, ketinu gimdyti, ir esu labai patenkinta. Tikrai, tai racionaliai mastantis, savo tvirta nuomone turintis daktaras thumbup.gif Man patinka ir jo jumoro jausmas, ir paaiskinimai, vienzo, tikrai nesigailejau ne sekundei, kad pasirinkau ji ax.gif
Atsakyti
Na, merginos, gal dabar dar kas pas jį lankotės?

Mano nėštumas lyg ir teka normalia vaga, laimė, jokių komplikacijų nėra, tai lankausi kol kas tik poliklinikoj. Bet reikia kažkaip pradėti tartis pamažėle dėl gimdymo, kad būtų ramiau... Bet be preteksto irgi kažkaip eiti pas gydytoją nei šis, nei tas - lyg ir dar per anksti... Bet paskui kad nebebūtų jau per vėlu - gal kaip tik maždaug apie mano gimdymo datą bus užsiėmęs, ar ką? doh.gif

Ir išvis ar šis gydytojas dar gimdymais užsiima? Iš gandų girdėjau, kad lyg ir nebe visi klinikose priiminėja gimdymus, kad noriau planines operacijas pasilieka...

Ir kiek dabar klinikose už vizitą reikia mokėti, jei eini be siuntimo?

Žodžui, nekantriai laukiu bet kokios informacijos...
Atsakyti
Man gydytoja pas kurią lankausi irgi rekomendavo Stankevičių. Tai planuoju prie jo gimdyti antrą vaikutį. Tik vat pasikambinau, tai pasakė,kad kol lankausi ir toliau pas savo gydytoją lankykis (nes nėštumo eiga sklandi), o kai jau gimdymui laikas ateis (liko mėnuo)-susisieksim blink.gif . Labai įdomiai man visa tai pasirodė.Aišku susitarėm vistiek susitikt, kad nors susipažint. Vat kai gimdysiu, tai dalyvaut dalyvaus, bet norisi ir nėštumo metu kad apžiūrėtų. Pinigėlius tai mokėsim. Gal gali kas parašyt ar jisai pats pasako kiek, ar kiek jau įkiši į kišenę.
Atsakyti
QUOTE(daivoshius @ 2007 01 26, 22:03)
Man gydytoja pas kurią lankausi irgi rekomendavo Stankevičių. Tai planuoju prie jo gimdyti antrą vaikutį. Tik vat pasikambinau, tai pasakė,kad kol lankausi ir toliau pas savo gydytoją lankykis (nes nėštumo eiga sklandi), o kai jau gimdymui laikas ateis (liko mėnuo)-susisieksim blink.gif . Labai įdomiai man visa tai pasirodė.Aišku susitarėm vistiek susitikt, kad nors susipažint. Vat kai gimdysiu, tai dalyvaut dalyvaus, bet norisi ir nėštumo metu kad apžiūrėtų. Pinigėlius tai mokėsim. Gal gali kas parašyt ar jisai pats pasako kiek, ar kiek jau įkiši į kišenę.


As lankausi prieziurai, ir kai uzklausiau, kiek skolinga, jis pasake, o tiek, kiek sau galit leisti bigsmile.gif Tai as net ne kiekviena syki ir moku. Moku, kai daro echo, arba kai tikrai uztrunku nemazai laiko, nes pastaraji syki, pas ji uztrukau gal 2 minutes, tai nematau prasmes uz tai kisti i kisene mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoshius @ 2007 01 26, 22:03)
Tik vat pasikambinau, tai pasakė,kad kol lankausi ir toliau pas savo gydytoją lankykis (nes nėštumo eiga sklandi), o kai jau gimdymui laikas ateis (liko mėnuo)-susisieksim blink.gif . Labai įdomiai man visa tai pasirodė.


Taip, išties toks jau jo požiūris. Viena vertus - gal kiek nemaloniai nuteikia. Bet kai esu susidūrusi su juo per pirmąjį nėštumą, tai ne kartą iš įvairių dalykų įsitikinau: jis nėštumo nelaiko jokia liguista būsena ir visai nemato reikalo šokinėti "utiutiu, ateikit, pasižiūrėsim ultragarsu" ir t.t. Be reikalo neapžiūrinėja. Bet iškilus problemai iškart galvoja, siūlo, kaip ją spręsti, pasako, kada ateiti.

Mano nėštumo eiga irgi kuo normaliausia buvo, bet kažkaip vis labiau nusiramindavau, kai su juo "palaikydavau" kontaktą. Tai ne tai, kad prisigalvodavau kokių ligų, bet tiesiog vis atrasdavau klausimų, dėl kurių noriu apsikonsultuoti cool.gif Šį kartą nėštumas jau antras, lyg ir viskas aišku, tai užtai kažkaip ir nedrąsu skambintis ar eiti - numanau tokį atsakymą... Bet kaip nors tikriausiai įsiprašyti teks...

Pasitikiu aš šiuo gydytoju, ir gana.
Atsakyti