Įkraunama...
Įkraunama...

Platūs pečiai, siauri klubai

swejkutes, gal kuri nors galetu man padeti spresti mano problemike... doh.gif ax.gif turiu platokus petukus ir siaurus klubus, taj atrodau tikraj ne misis grazus standartas...gal zinote kokiu pratimuku praplatinti klubus, klubu raumenis i ploti ar kazkas pan? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(spjaudytoja @ 2006 03 31, 23:57)
swejkutes, gal kuri nors galetu man padeti spresti mano problemike... doh.gif  ax.gif turiu platokus petukus ir siaurus klubus, taj atrodau tikraj ne misis grazus standartas...gal zinote kokiu pratimuku praplatinti klubus, klubu raumenis i ploti ar kazkas pan?  blush2.gif

Geriausiai tinka paprasti pritupimai... smile.gif
Atsakyti
Man tokia pati problema,o pritupimus darau gal jau 2m o rezultatu 0 verysad.gif
Atsakyti
gal kaip nors blogaj daraj? girdejau kad rejkia daryti, nu kaip cia pasakius...kazkaip atkishus uzpakaly, bet nzn pati nedariau... blink.gif biggrin.gif o gal kokie itupstaj ar kazkas pan tinka? bijau daryti ne taj ka rejkia ir dar labiua klubus susiaurinti.... gal yra zmogiuku kurie galetu patarti?
Atsakyti
QUOTE(spjaudytoja @ 2006 04 08, 22:36)
  o gal kokie itupstaj ar kazkas pan tinka?


Itupstai kaip tik plonina kojas. smile.gif
Atsakyti
siaip koju pastorinti lab nenoreciau, noreciau kad tik uzaugtu raumenuku klubu srytyje, bet nzn ar tai imanoma? o ar pritupimu pagalba pasiekciau kokiu rezultatu? jej taip kiek per diena rejktu ju padaryti?
Atsakyti
QUOTE(spjaudytoja @ 2006 04 12, 01:39)
siaip koju pastorinti lab nenoreciau, noreciau kad tik uzaugtu raumenuku klubu srytyje, bet nzn ar tai imanoma? o ar pritupimu pagalba pasiekciau kokiu rezultatu? jej taip kiek per diena rejktu ju padaryti?

Na dar manau tiktu vaziavimas dviraciu. Jei nori pasiekti rezultatu, tai bet koki pratima reikia daryti minimum po 3 serijas ir kartoti daug daug kartu.
Atsakyti
Na as vaikstau i sporto kluba..apie uzpakaliuka nieko negaliu pasakyti gal ir padidejo ir siaip toks stangrutis..o padeda tai svoriu ishstumimas gal.Bent jau jauciasi po jo labiausiai..po to dar prie sieneles kojas visaip iskelinet kuo auksciau tokie specialus pritupimai ir panasiai smile.gif
Atsakyti
o gal galetum kokiu pratimu man pasakyti apart pritupimu? ir koky skajciu per diena rejktu ju atlikti? kad ir pritupimu, kiek rejktu atlikti, nes galimybiu ejti i sporto kluba nelabaj turiu...o del figuros bliaunu kaip rejkals schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(spjaudytoja @ 2006 03 31, 23:57)
swejkutes, gal kuri nors galetu man padeti spresti mano problemike... doh.gif  ax.gif turiu platokus petukus ir siaurus klubus, taj atrodau tikraj ne misis grazus standartas...gal zinote kokiu pratimuku praplatinti klubus, klubu raumenis i ploti ar kazkas pan?  blush2.gif

As turiu ta pacia problema verysad.gif ir tai mane jau senokai kankina doh.gif Nervina, nes drabuzius rinktis laisvai negaliu...turiu ziuret, nes visi(ypac vasara) labai isryskina ir nori nenori turi apsinuogint, nes karsta...dar raktikauliai ryskus, bet tai nebutu problema, jei ne peciai...Bet mano peciai tokie staciakampiai, nenuleisti zemyn(ne ovalo formos), tai del to negraziai atrodo, kazkaip imanoma tai pakoreguoti, bet nezinau kaip...Prasau padekit kas galit, gal yra zmoniu gerai sporte nusimanaciu??? cray.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 06 14, 18:04)
Bet mano peciai tokie staciakampiai, nenuleisti zemyn(ne ovalo formos), tai del to negraziai atrodo, kazkaip imanoma tai pakoreguoti, bet nezinau kaip...Prasau padekit kas galit, gal yra zmoniu gerai sporte nusimanaciu??? cray.gif




Man stačiakampiai pečiai gražu smile.gif o va nuleisti schmoll.gif jie atrodytų labiau nuleisti, jei stiprintum pečius prie sprando, tada toj vietoj po kurio laiko susiformuotu toks trikampis raumenukas... tik vargu ar pačiai tai patiktų tongue.gif

dėl klubų, tai galiu pasakyti taip - nepadidės, nebent priaugtum svorio rolleyes.gif galima tik suformuoti gražius sėdmenis (pritūpimai ir pan.) - tvirtą ir riestą užpakaliuką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 06 16, 12:55)
Man stačiakampiai pečiai gražu  smile.gif o va nuleisti  schmoll.gif jie atrodytų labiau nuleisti, jei stiprintum pečius prie sprando, tada toj vietoj po kurio laiko susiformuotu toks trikampis raumenukas... tik vargu ar pačiai tai patiktų  tongue.gif

dėl klubų, tai galiu pasakyti taip - nepadidės, nebent priaugtum svorio  rolleyes.gif galima tik suformuoti gražius sėdmenis (pritūpimai ir pan.) - tvirtą ir riestą užpakaliuką  biggrin.gif



Pas mane pacia platus peciai kai visos nesioja svarkelius su petukais tai man jie juokingai atrodytu, bet as del to nepergyvenu ir nieko nedarau, o tuo labiau nedidinu klubu manau jie ir taip padides po gimdymo 4u.gif
Atsakyti