Įkraunama...
Įkraunama...

Next karta Perkūnkiemyje

Sveiki,

Vakar buvome šioje studijoje pirmą kartą, tiesiog pažiūrėti kaip viskas vyksta, pirma pamoka nemokama. Mano įspūdžiai - viskas nauja, daug vietos vaikam, yra dvi didelės patalpos užsiėmimams, nemažai žaislų ir kitokių lavinimo priemonių, užsiėmimo metu buvo ir piešiama ir sportuojama, vadovė netgi lėlių teatrą surengė. Tačiau labai gaila, kad studijos įkūrėjai daug dėmesio skyrė aplinkos įrengimui, o apie vadovių-pedagogių paruošimą darbui su vaikais galbūt pamiršo. Mano pastebėjimai - prasideda užsiemimai, vaikai prieš tai žaidė su žaislais, dabar pakviečiami į kitą patalpą, vienas berniukas rėkauja - vadovė taip pat pakėlusi balsą ir bandydama jį perrėkti jam aiškina jog nerėktų... Kitas momentas, užsiėmimams einant į pabaigą vadovė pradeda kalbėti apie vaikų auklėjimą, čia vienas iš užsiėmimų etapų. Tema buvo apie tėvų autoriteto formavimą, kada reikia nusileisti, o kada galioja griežtas ne, buvo kalbėta apie pykčio priepuolius parduotuvėje ir mane labai nustebino kai vadovė pradėjo aiškinti jog vaikui suvaldyti, kad jis nerėktų, nusiramintų, galima ir kartą kitą trinktelėti... Paskui sekė diskusija, kad tai nėra mušimas, nes mušimas yra tik nuolatinis daugkartinis veiksmas, o vat kartą kitą trinktelti yra tik nekalta bausmė... Pasak vadovės taip rašo klasikinėse vaikų auklėjimo kažkokio vokiečių autoriaus knygose, esą vaikui sveikiau psichologine prasme trinktelėti nei leisti jam rėkti kurį laiką. Vat tokie reikaliukai, tiesa grupės užsiėmimai skirti vaikams 1,5-2 metų.

Atsakyti
O mes vaikštom į šią mokyklą jau 3 mėnesius ir esame LABAI patenkinti! Nežinau, kodėl kvanksht turėjo pastabų dėl pedagogės, bet mes atvirkščiai galim savo pedagogę Olga iš Ropliukų grupės pagirti. Visą laiką, kai vaikas pradeda verkti, vadovė staiga bando atitraukti jo dėmesį, kad jis neverktų. Manau, kad blogas pedagogas net neatkreiptų dėmesio į kito vaiko ašaras ir testų pamoką, o čia kitaip. Taipogi, pamokos pabaigoje ji kiekvieną kartą pasakoja mamoms apie įvairias problemas, kurios gali nutikti auklėjant vaikelį. Kiek jau tų temų buvo (ir apie vaiko egoizmą, ir apie puoduką, ir apie miegą, valgymą, išsiskirimą su mama ir t.t.), kaskart aš gaunu daug naujos informacijos, nesvarbu, kad esu labai daug literatūros prisiskaičiusi. Ir, kažkaip, nepastebėjau, kad kažką sakytų „ne į temą“.
Apie užsiėmimus galiu pasakyti tik teigiamą nuomonę. Superinė aplinka, protingai parinkti ir sudėlioti užsiėmimai, malonus žmonės, daug įvairių priemonių užsiėmimams (ekologiški dažai ir plastilinas, tešla, sensorinės kreidos, visokiausi kankorėžiai, plunksnos ir pan.). Faina, kad visos užduotys parinktos pagal artėjančias šventes. Kartu su mažais lialiukais ruošėm kalėdines atvirutes seneliams, Šv. Valentino dienos proga darėm dovaną tėčiui! Trumpai tariant, mano dukrytė (10 mėn.) jau po pirmo užsiėmimo pastebimai pasikeitė: pradėjo ploti katutes, pirštukais „virti košę“, atsukinėti kamštelius, išmoko dėti visokius daiktelius į dėžutę ir pradėjo domėtis aplinka, rodyti piršteliu į objektus su klausimu „u“ (tai reiškia „kas tai?“), ir galu gale, žiūrėdama į vaikščiojančius vaikus, pradėjo pati vaikščioti smile.gif ... Žodžiu, galima ilgai vardyti pavyzdžius, puslapio neužteks smile.gif
Bendrai tariant, ši mokykla man patiko tuo, kad ji iš tikrųjų efektyviai vysto kūdikių fizinius bei intelektualinius gebėjimus.
Kas svarsto, eiti ar ne, būtinai nueikite, nepasigailėsite! smile.gif
Atsakyti
Pradejome lankyti irgi sias pamokeles. Esu labai patenkinta. Tikrai esame daug bureliu isbande ir kolkas sitie yra geriausi.
Atsakyti
Mamos, sakykit, kas cia per bureliai?? Labai aktualu Perkunkiemyje, kur rasti smulkesne info? Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
cia ju puslapis
Atsakyti
Labas visiems! ieskojau bureliu savo vaikui savaitgaliais. Perskaiciau visu nuomone apie NExtkartos cenra! Faina!lankem ji! nuo pat centro atidarimo! deja. dabar ne lankom- gyvenomoji vieta ne leidzia. bet gyventum Vilniuje. butinai griztume i centra!!!!! Mano vaikas iki siol prisimena pedagogus ir pamokeles. Man paciai buvo labai malonu bendrauti su pedagogais. dalyvauti pamokelese! Jei kas eis i mokyklele- perduokit linkejimus nuo Ausros su Luku! mes pasiilgom! kai busim Vilniuje. butinai grisim!!!! smile.gifwink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausra))))): 16 lapkričio 2012 - 18:17
Neseniai atradau sia mokyklele. Ilgai ieskojau kazko panasaus, bet visur kur lankem buvo vis ne tas ir ne tas. O lankem daug kur, buvom ir Strazdanelese ir Yamahoje ir dar keliose bureliose. Tai tikrai pritariu auksciau parasiusiam tevui kad si mokyklele issiskiria is kitu. Nes, pvz.Yamahoje visa pamoka susideda tik is muzikiniu daliu. Man truksta kazkokiu darbeliu. Nes visa pamoka vaikai sedi arba eina ratu ir dainuoja. Tas pats ir kitose bureliuose. O stai Next kartoje kiti uzsiemimai. Vaikai piesia,lipdo,sudeda,lavina vaizduote, smulkiaja motorika. Ir dar mano vaikui ypac patinka pamokos dalys kai rodomas toks mini-teatriukas. Pastebejau kad ir kiti musu grupes vaikai labai laukia sios dalies. O svarbiausias rodyklis yra mano vaikas, nes lankant kitus burelius po kazkiek laiko jau nebenorejo ten eiti. O paskutini menesi tai visai negaliu prikalbinti eiti i Yamaha, tik pazadejus kad bus koncertas o po to Kaledu senelis su dovanomis - ejo, bet labai nenoriai.
O stai tik man uzsiminus kad vaziuosim siandien vakare i Next karta pas mokytoja Olga, zizia visa diena kad jau laikas vaziuoti kad paveluosim.
Tai kol kas dziaugiames ir lankom thumbup.gif
Atsakyti
Mes lankom sia mokyklele beveik puse metu. Pradejom nuo 9 men. Radau skelbima ir nusprendziau apsilankyti, juolab, kad pirmas uzsiemimas yra nemokamas. Be jokiu isipareigojimu galima patikrinti ar patinks vaikui, ar ne, ar tinkamai aukletojai veda uzsiemimus, ar turi pakankamai ziniu ir gebejimu ir pan.
Pirmo uzsiemimo metu pastebejau, kad tiek vaikui, tiek man viskas patiko, sudomino veikla, todel nusprendem likti. Apie kitus burelius nieko pasakyti negaliu, nes nebuvo butinybes ieskoti.
"Next karta" uzsiemimu metu daug laiko skirta ivairiems darbeliams atlikti, kuriems tikrai namuose nerasi laiko ax.gif Be to, pati atradau daug idomios veiklos kaip galima uzimti vaika neturint brangiu zaislu biggrin.gif Patinka, kad grupe sudaro 4-6 vaikai. Jie mokosi tarpusavyje bendrauti, zaisti, dalintis. Tai padeda geriau pazinti vaiko buda, nes namuose, iprastineje aplikoje jis elgiasi visiskai kitaip.

Galima rasyti daug... smile.gif Bet, geriau butu, apsilankyti ir viska pamatyti patiems smile.gif
Mano svarbiausias vertinimo kriterijus-vaikas. Jam patinka ten buti, daug ivairios veiklos tikrai neduoda nuobodziauti nei teveliams, nei vaikui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyte1981: 05 vasario 2013 - 23:34
Sveiki. Lankom si bureli nuo rugsejo. Pasirinkom si bureli pirmiausia del to, kad ten yra ir lietuviu ir rusu grupes. Mums patinka, vaikas bpradeda daugiau bendrauti su kitais vaikais, piesia, bando klijoti, aisku jam sunku ilgiau daryt pratymus (neisbuna vienoj vietoj ilgiau) bet matau pasikeitimus. Yra lietuviai kurie lanko rusu grupe ir atvirksciai (Manau tai naudinga, vaikas ismoksta kita kalba ). Jei susirgai ar negalejai ateiti I pamoka- tai galima nueiti su kita grupe, ne visor taip yra.
Atsakyti
mes ir lankom, tai smagu ypac ziema galima pasibuti su kitais vaikais smile.gif ir papiest gali, ir paklijuot, ir taip truputi visokiu pratimeliu smile.gif
man kazkaip noretusi gal, kad sakykim dar biski muzikos uzleistu vaikam pasokt sakykim pagal du gaidelius ir ten vaikas rodytu smile.gif
o siaip tai laikas greit praeina ir lb gerai, kad uzsimemimas vienas trunka po kelias minutes, nes bent mes tai tiek ir sugebam demesi islaikyt:) ir siaip su didziausiu noru eina y cia smile.gif nors kitur niekur ir nebandem smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mes taip pat su sunum lankem sia grupe, taciau man nepatiko. Visu pirma vaikui buvo metai, ir lygiai taip pat kaip ir kiti grupeje esantys vaikai, visiskai nesidomejo tuo piesimu, lipdymu, viska turedavo mamos padaryt uz juos. Man tai atrdoe tikrai kvaila kai vaikams visiskai neidomu o mamos kad lipdo, kad piesia ir tikisi kad vaikams smagu biggrin.gif musu lapas daznai likdavo tuscias, ir aukletoja si dalyka pastebedavo. Mes lankeme pas Elena, ji tikrai nepatiko man. Sutinku su auksciau rasiusios merginos postu, kad ir balsa pakeldavo kazkiek ir pan.. Nezinau ar apie ta pacia rase smile.gif

Dabar vaikas paauges (1,8 men) ir vel noriu lankyti, pasirinkom kita pedagoge ir siandien eisim pabandyti. Tikiuosi patiks abiem smile.gif pastebejau, kad labai visos giriat Olga, reikes tuomet ir as ja pabandyti. Nes is tiesu pati ideja lavinimo tikrai yra idomu ir pritariu, kad isskirtine, tiesiog be galo daug priklauso nuo pedagogo 4u.gif
Atsakyti
bandom ir mes ten lankyti su savo kleckiuku....kazkaip pirmas ispudis buvo labai geras, o kuo toliau.......pasikeite eilini karta mokytoja....mano manymu ten ryskiai aukletojeles persistengia su uzduotimis,kaip jau mineta-viska ir klijuoti ir paisyti ir delioti ir t.t. tenka pacioms mamoms...sakyciau truputi neapskaiciave vaiku pajegumu tokiame amziuje....nei vienas vaikas nesugebedavo padaryti to, kas ale jiems priklausydavo...
Atsakyti