Įkraunama...
Įkraunama...

Policija. Ar yra policininkų šeimų (3)

Tęsiam toliau...

Policijoje bręsta permainų vėjai

Lietuvos policija facebook'e

Policijos departamentas

epolicija

Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje ĮSTATYMAS



Atsakyti
Lietuvių namuose – kumščio įstatymas

Kaip vertinate Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymą?
Atsakyti
Sveiki, paklausiu dar sioje temoje smile.gif tinkrai dirbantys policijoje gal turetu zinoti , kai asmuo priimamas dirbti su islaptinta informacija (riboto naudojimo). Kiek laiko trunka ta patikrinimo procedura? kiek teko girdeti su del ''visiskai slaptai'' patikrinimas gali uztrukti net iki 3 men, o kaip yra su riboto naudojimo..Kas ten yra tikrinama?
Atsakyti
neteko susidurti, bet priimant i darba ta procedura netrumpa... doh.gif cia ne i UAB ateini ir priima smile.gif butu gerai smile.gif
Atsakyti
Kiek žinau, ribotas naudojimas suteikiamas beveik visiems sistemoje dirbantiems, tik postiniai gali be jo dirbti. Suteikiama pasirašius sutartį apytiksliai per mėnesį.
Atsakyti
Sveiki, gal kas turite daugiau informacijos apie Klaipėdos policijos mokykloje organizuojamus įvadinius mokymus baigusiems aukštąjį? Domina konkrečiai ne teisės studijas baigusiems, t.y. policijos pareigūno įvadinio mokymo kursų programa (pirminė grandis). Kaip vykdomas priėmimas? Taip pat kaip ir priima į profesnio mokymo programą? Ar mokslas mokamas? Kaip apgyvendina ir panašiai.. Kaip su darbais baigus? T.y. ar pasirašoma sutartis? Ar tik išduodamas pažymėjimas, kad tokius kursus baigei? Dėoku už pasisakymus, nuomones ir visą kitą info:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goody: 24 gegužės 2012 - 08:48
Gal kas turite BK komentarus, el. versijas? arba gal kas parduodate???? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(goody @ 2012 05 24, 09:47)
Sveiki, gal kas turite daugiau informacijos apie Klaipėdos policijos mokykloje organizuojamus įvadinius mokymus baigusiems aukštąjį? Domina konkrečiai ne teisės studijas baigusiems, t.y. policijos pareigūno įvadinio mokymo kursų programa (pirminė grandis). Kaip vykdomas priėmimas? Taip pat kaip ir priima į profesnio mokymo programą? Ar mokslas mokamas? Kaip apgyvendina ir panašiai.. Kaip su darbais baigus? T.y. ar pasirašoma sutartis? Ar tik išduodamas pažymėjimas, kad tokius kursus baigei? Dėoku už pasisakymus, nuomones ir visą kitą info:)

Norint patekt į kursus reikia pateikt reikiamus dokumentus į VPK, išlaikyti fizinius normatyvus pagal pirmą skiltį ir pereiti CMEKą, siuntimus į juos išduoda VPK personalo skyriuje. Mokslas nemokamas, bet baigęs kursus įsipareigoji tam tikrą laiką išdirbt sistemoje. Bendrabutis suteikiamas, bet mokamas. Pabaigus, išduodamas pažymėjimas, priimama priesaika ir iškart įdarbinama.
Atsakyti
http://www.alfa.lt/s...12-06-21_13-01/
Atsakyti
Sveikos smile.gif Planuoju, jei viskas gerai, įsijungti į Jūsų gretas. Lauksiu vidurinės grandies mokymo kursų ( po teisės studijų). Kaip patartumėte, ar kreiptis į personalo skyrių iškart, ar geriau nueiti pirmiausia pas viršininką (ale motyvaciją parodyti smile.gif ). Taip pat, esu labai nesportiška doh.gif Jau lakstau krosiukus, ką dar treniruotis, kad praeičiau fizinius normatyvus? Kaip dėl regėjimo ? Aš, kaip ir dauguma, prasto regėjimo. Girdėjau, kad kažkiek tyrėjams leidžia nedamatyti. Į ką dar patartumėte atkreipti dėmesį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cangoroo: 30 birželio 2012 - 18:34
laba, aš taip pat laukiu įvadinių kursų, baigus teisės studijas universitete. gal draugausim 4u.gif ir aš galvojau, kad tikrins pagal II skiltį, nors ten reikalavimai nelabai skiriasi nuo I, bet vis tiek lengviau .bet kaip supratau šiandien nuėjus, tai registruojantis į CMEK žymi, kaip "pretenduojantis mokytis", todėl nesvarbu, ar tyrėja dirbsi, turi atitikti I savado skilties reikalavimus (visi norintys mokytis, ar tai studijos, ar įvadiniai kursai). jei aš klystu, pataisykite, bet man taip sake šiandien personalo skyriuj. aš tyrimus visus beveik baigiu pasidaryti, liko pora, ir jau užsiregsitravau į cmek rugpj.mėn. jeigu praeisiu, tik tada galvosiu apie fizinius normatyvus, nes šiandien kaip parode pluoštą lapų nepraėjusių per paskutinius pora mėnesių, negera pasidarė biggrin.gif o šiaip visi reikalavimai yra internete pagal skiltis, nepamenu, kur jau žiūrėjau, google visagalė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidusiaa @ 2012 07 19, 18:05)
laba, aš taip pat laukiu įvadinių kursų, baigus teisės studijas universitete. gal draugausim  4u.gif  ir aš galvojau, kad tikrins pagal II skiltį, nors ten reikalavimai nelabai skiriasi nuo I, bet vis tiek lengviau .bet kaip supratau šiandien nuėjus, tai registruojantis į CMEK žymi, kaip "pretenduojantis mokytis", todėl nesvarbu, ar tyrėja dirbsi, turi atitikti I savado skilties reikalavimus (visi norintys mokytis, ar tai studijos, ar įvadiniai kursai). jei aš klystu, pataisykite, bet man taip sake šiandien personalo skyriuj. aš tyrimus visus beveik baigiu pasidaryti, liko pora, ir jau užsiregsitravau į cmek rugpj.mėn. jeigu praeisiu, tik tada galvosiu apie fizinius normatyvus, nes šiandien kaip parode pluoštą lapų nepraėjusių per paskutinius pora mėnesių, negera pasidarė  biggrin.gif  o šiaip visi reikalavimai yra internete pagal skiltis, nepamenu, kur jau žiūrėjau, google visagalė  biggrin.gif

O kokiame Jūs mieste?
Atsakyti