Įkraunama...
Įkraunama...

Tuoktis ar dar luktelėti?

Apklausa: Nusprendėm tuoktis padraugavę... (381 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kadaise mama pasakojo kad ji su tėte nusprendė tuoktis pradraugavus vos 4 mėnesius. Tada man tai atrodė NEREALU doh.gif Sakiau taip niekad nedarysiu schmoll.gif Ale biggrin.gif Su savo vyru padraugavom vos 3 mėnesius ir nusprendėm kad JAU LAIKAS hihihi.gif
Atsakyti
kadaise ir aš galvojau,kad prieš santuoką reik butinai metinės draugystės biggrin.gif dabar kitaip mastau,bet man prieš santuoką butinybė kartu pagyvent
Atsakyti
Na man irgi atrodo kad ne skaiciuje esme.. ax.gif
Atsakyti
nekvailiok po 3 mėn.draugystės tuoktis. Pagyvenkit kartu, o tada jei nedings noras pirmyn.
Aš taip pat vos nenudegiau taip.
Atsakyti
Na manau, kad tikrai aš nesituokčiau po 3 mėnesių ar net pusės metų unsure.gif Mano nuomone greitai tuoktis nusprendžia vyrensi žmonės, jau patyrę ne vieną meilę ax.gif Nors aišku visada yra išimčių tongue.gif Mane tokie svaičiojimai apie vestuves pirmais draugystės mėnesiais net gal gąsdintų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgituks @ 2006 04 02, 23:21)
nekvailiok po 3 mėn.draugystės tuoktis. Pagyvenkit kartu, o tada jei nedings noras pirmyn.
Aš taip pat vos nenudegiau taip.

MES JAU VEDĘ tongue.gif Liepos mėnesį bus 4 metai rolleyes.gif
O kad prieš vedybas reikia pagyventi kartu drinks_cheers.gif Pagyvenom ir mes. Tik va pats sprendimas tuoktis gimė labai greitai dėl tam tikrų aplinkybių (ne dėl netyčiuko - mūsų vaikiui tuoj bus 10 mėn. tik) ax.gif
Užtai ir pasidarė įdomu ką apie tai mano kitos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viešnia iš Šiaurės @ 2006 04 01, 13:34)
Kadaise mama pasakojo kad ji su tėte nusprendė tuoktis pradraugavus vos 4 mėnesius. Tada man tai atrodė NEREALU doh.gif Sakiau taip niekad nedarysiu schmoll.gif Ale biggrin.gif Su savo vyru padraugavom vos 3 mėnesius ir nusprendėm kad JAU LAIKAS hihihi.gif

4u.gif mes su vyru padraugavom 5 menesius, is ju 3 menesius gyvenome kartu pries santuoka tongue.gif Esam laimingi......... wub.gif
Atsakyti
kol kas iš čia pasisakiusių busiu rekordininkė biggrin.gif kai tuokėmės kartu buvom aštunti metai, iš jų 4 metai kartu gyvenom.
bet šiaip aišku nemanau kad labai didelį įtaką turi kiek laiko pradraugauta. bet aš manau kad bent metus tai reikėtų ax.gif
Atsakyti
Po pusmečio vyras pasipiršo ir pradėjom kartu gyventi, o po metų įvyko vestuvės... wub.gif
Atsakyti
manyciau, kad metus pries susituokiant pagyvent kartu reiketu.
O aplamai, jei kyla toks klausimas, tuoktis ar ne, tai butent del to dar ir nereikia tuoktis. Kai tam ateis laikas, tokie klausimai neiskils.
Atsakyti
Man atrodo pavojinga ilgai laukti. Pažinojau ne vieną porą, kuri pradraugavusi 7-8 metus, išsiskirdavo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2006 04 04, 08:55)
manyciau, kad metus pries susituokiant pagyvent kartu reiketu.
O aplamai, jei kyla toks klausimas, tuoktis ar ne, tai butent del to dar ir nereikia tuoktis. Kai tam ateis laikas, tokie klausimai neiskils.

drinks_cheers.gif

QUOTE(pranciska @ 2006 04 08, 14:51)
Man atrodo pavojinga ilgai laukti. Pažinojau ne vieną porą, kuri pradraugavusi 7-8 metus, išsiskirdavo. verysad.gif

betjuk nieks nezino gal po 7 metu santuokos jie irgi issiskyre butu.jei du zmones nemoka issaugoti savo jausmu vienas kitam tai jie vede ar ne reiksmes neturi bigsmile.gif
Atsakyti