Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėtis išvyksta ilgam...

user posted image


AISTRINGOS vakaro lūpos
Ir mėlyni šilo poakiai,
Kur pasakų vergės klūpo,
Laumės, smakai ir vilkolakiai.

Ten aš savo meilės pasaką
Kliedėdamas imdavau sekti,
Tarsi kraujo lašais, taip nesekė
Tūkstantis ir vienos naktys!

Kaip šeichą rūstų, nenumaldaujamą
Jo žiauriojo keršto bežadėje,
Sugraudins tave pasakų saujomis
Mano širdies Šeherezadė!
Atsakyti
Grazinut,temute super thumbup.gif Cia gal pacios daryta nuotrauka? Jau pasiilgau tokios ziemos wub.gif wub.gif
Atsakyti
oksaniuksxxx,tyrimai del tos pacios bedeles? Nu tada jums kuo dideliausios kantrybes ir sekmes


atakymas rinnan:taip tos pacios bedeles ,bet dar tik ilgo kelio pradzia doh.gif kazkodel vaziavau vakar ir susigraudinau ,nes kaip tycia vakar gime vyro broliui dukryte wub.gif cray.gif ir dar maniau vyras zino jau , ta naujiena ir kazkaip sakau jau dede esi:jis nutilo ir nieko neatsake unsure.gif Matau vyras mano kazkaip visai reaguoja jautrei ,labiau nei as schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 01 21, 12:30)
oksaniuksxxx,tyrimai del tos pacios bedeles?  Nu tada jums kuo dideliausios kantrybes ir sekmes   
atakymas rinnan:taip tos pacios bedeles ,bet dar tik ilgo kelio pradzia  doh.gif kazkodel vaziavau vakar ir susigraudinau ,nes kaip tycia vakar gime vyro broliui dukryte wub.gif  cray.gif ir dar  maniau  vyras zino jau , ta naujiena ir kazkaip sakau jau dede esi:jis nutilo ir nieko neatsake unsure.gif Matau vyras mano kazkaip visai reaguoja jautrei ,labiau nei as  schmoll.gif

O as duosiu oksaniuksxxx,tau viena patarima,nors isivaizduoju kaip sunku butu jo laikytis,bet vistiek.Svarvbiausia - nepanikuoti,stengtis kuo maziau stresuoti ir viskas bus gerai.Nes kai organizmas pastoviai veikiamas neigiamu emociju,pergyvenimu,stresu,galbut del to nieko ir neiseina g.gif Taip kad atsipalaiduokit,dziaukites gyvenimu ir leliukas pats ateis,kai jam bus laikas wub.gif wub.gif
Nu ir prisnekejau cia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2012 01 21, 11:07)
Grazinut,temute super thumbup.gif  Cia gal pacios daryta nuotrauka? Jau pasiilgau tokios ziemos wub.gif  wub.gif

Labas rytas mirksiukas.gif
Aciu uz pagyras blush2.gif
Rinnan,ne as dariau ta nuotrauka-internete radau thumbup.gif

Oksaniuk,pamatysi viskas bus gerai... O tu rusiskai supranti? nes as kaip man blogai einu i cerkve pasimelsti ir pastatyti zvakutes 4u.gif pabandyk wub.gif
Atsakyti
As ne stresuoju taip baisiai ,bet kai nuvaziuoju pas gyd.porai dienu nurimt negaliu doh.gif
Atsakyti
Aciu uz tema tikrai grazi ax.gif 4u.gif

o del pasimeldimo juk galima pasimelsti ir baznycioje ne butinai cerkveje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fabula @ 2012 01 21, 12:38)
Aciu uz tema tikrai grazi  ax.gif  4u.gif

o del pasimeldimo juk galima pasimelsti ir baznycioje ne butinai cerkveje  4u.gif

Nenoriu kritikuoti baznycios,bet as nepasitikiu ir neeinu i ja visai po vieno ivykio,atsiprasau nenoriu pasakoti,taigi db pasitikiu tik cerkve as ten labai gerai jauciuosi,ramesne... nera tu auku visokiu Dievui,kurie eina kunigams,kurie vazineja su naujais dzipais....
Atsiprasau cia tik mano nuomone cool.gif
Atsakyti
Tu teisi su savo poziuriu Grazina 4u.gif Man daug kas kataliku baznycioje nepatinka,musu mazas miestelis tai konkreciai kunigas keikasi,vartoja necenzurinius zodzius ,beto joks jis ne autoritetas schmoll.gif schmoll.gif
Mes esam evangelikai -kiek paprastesnes musu tikejo dogmos ,o ir pas kuniga einam jauna,turi seima, nuolat pasiteirauja santykius seimos-pats pasipasakoja apie vaikucius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 01 21, 12:58)
Tu teisi su savo poziuriu Grazina  4u.gif Man daug kas kataliku baznycioje nepatinka,musu mazas miestelis tai konkreciai kunigas keikasi,vartoja necenzurinius zodzius ,beto joks jis ne autoritetas  schmoll.gif  schmoll.gif
Mes esam evangelikai -kiek paprastesnes musu tikejo dogmos ,o ir pas kuniga einam jauna,turi seima, nuolat pasiteirauja santykius seimos-pats pasipasakoja apie vaikucius  smile.gif

Tai va delto kazkaip man prie sirdies cerkve,ju tikejimas stipresnis... Mano dedukas gyveno su kunigais,tai nuo paauglystes i baznycia nejo iki pat senatves,nes mate ka jie daro doh.gif
Atsakyti
Einu renktis ,vaziuosiu i kaima pas tevus ,kviete ant pietu thumbup.gif Geros dieneles mergytes -"uzkisiu" ir uz jus koki skanesta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Grazina* @ 2012 01 21, 12:52)
Nenoriu kritikuoti baznycios,bet as nepasitikiu ir neeinu i ja visai po vieno ivykio,atsiprasau nenoriu pasakoti,taigi db pasitikiu tik cerkve as ten labai gerai jauciuosi,ramesne... nera tu auku visokiu Dievui,kurie eina kunigams,kurie vazineja su naujais dzipais....
Atsiprasau cia tik mano nuomone  cool.gif


ar bernardinus bandei? g.gif

nes seip as irgi nemegstu baznyciu , bet bernardinai man regis yra visai kitokie ir musu seimai prie sirdies mirksiukas.gif
Atsakyti