Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo!

Tęsiame toliau 4u.gif

SENA TEMA

user posted image

user posted image



Papildyta:
QUOTE(Aguonytė @ 2012 01 21, 16:16)
patiko? smile.gif irigi smirda odekalonu kaip alfaparf geltoonas? biggrin.gif

Pauosčiau geltoną - tikrai odekolono kvapas lotuliukas.gif
Bet po to nebesijaučia irnesakyk.gif
Atsakyti
ačiū už temą ir į temą 4u.gif
Pure altitude serumą ir kremo miniuką atiduodu mamai, net žiemos metu mano mišriai odai jie buvo per sunkūs
user posted image
user posted image manoji talpa buvo 20 ml ax.gif
Atsakyti
Išmetu džintars aliejų plaukams .. nu šlykštumų šlykštumas... dar kai buvo senoje pakuotėje buvo ok ir padėjo ir kentėt smarvę galėjau,.. bet jau naujoje.. tai negaliu tik bandau paskirstyti ant plaukų tai kvapas toks šlykštus, kad net pykina.. doh.gif
user posted image
Atsakyti
Pagaliau baigtas. Tiko man tik ziemai/rudeniui del savo ypac saldaus kvapo, kuris mano uoslei dar ir toks labai nenaturalus. Norint kad putotu reikia daug pilti, ir tai putu nebus daug. Lyg kimso poras (naudojau nuo preitos ziemos, bet retai), del to jos privengiau. Vienu zodziu, TBS manes niekad netrauke, esu isbandzius 3 produktus sios firmos, bet niekas nesuzavejo ir ateity nemanau, kad ka nors pirksiu.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prietarai: 22 sausio 2012 - 22:21
user posted image
Nors dar kazkiek like ismetu. Seniai pirktas, jau tikriausiai ir galiojimas pasibaiges, nepatiko, lipni oda budavo, grauzdavo.
user posted image
Mano "veido odai" buvo, pirktas buvo 3-cias, bet kai pradejau namu gamybos krema naudot sis labai nublanko. Ismetu daugiau nei puse nes paseno.
user posted image
Isnaudota iki laselio, miniukas 15ml, radau uzsilikusi nezinia kada pabaigtas.
user posted image
Patiko, bet kaina labai jau didele ir nemanau, kad tiek vertas.
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2012 01 22, 15:54)
Išmetu džintars aliejų plaukams .. nu šlykštumų  šlykštumas... dar kai buvo senoje pakuotėje buvo ok ir padėjo ir kentėt smarvę galėjau,.. bet jau naujoje.. tai negaliu tik bandau paskirstyti ant plaukų tai kvapas toks šlykštus, kad net pykina..  doh.gif
user posted image

anksčiau tikrai taip nedvokė, net ir po plovimo jaučiasi smarvė, tas blogiausia. verysad.gif o jau man kai švarūs plaukai dvokia- tai šlykščiau nei šlykštu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balalaika.: 22 sausio 2012 - 22:56
O tu dzintars alieju vienos rusies buna? Kaip tik gundziausi pirkti...
Atsakyti
AO veido kaukė. Labai smagi: padrėkina, suminkština, sušvelnina odytė. Tuo pačiu kaukėje esančios dalelės lengvai pašveičia odą, nuplaunant kaukę.
user posted image

Palladio wet&dry kompaktinė pudra. Patenka į geriausių naudotų pudrų sąrašą. Gražiai dengiasi, maskuoja vidutiniškai, išlaiko matiškumą, laikosi gana gerai. Naudojau tik sausą variantą, kito taip ir neprisiruošiau išbandyt, bet, manau dar kartosiu, tad bus proga.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smaggiuke: 22 sausio 2012 - 23:28
QUOTE(S@lsa @ 2012 01 23, 00:47)
Mano "veido odai" buvo, pirktas buvo 3-cias, bet kai pradejau namu gamybos krema naudot sis labai nublanko.

Kokį kremą gaminotės? smile.gif
Atsakyti
Nesigaminau, pirkau jau pagaminta smile.gif
Atsakyti
Baigesi Burt's Bees lupu balzamas - laabai gerai drekino, minkstokas lyginant su kitais BB balzamais, tai baigesi per nepilna menesi. Bet as juo ir aplink nosi tepiausi kai sloga buvo ir skilinejo oda bei rankas kelis kartus esu tepusis. Sandeliuke dar keli kitos rusies BB balzamai lupoms.
user posted image
Atsakyti
Lirene akių makiažo valiklis, patiko ir tikrai bus kartojamas
user posted image
Atsakyti