Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kainuoja buto paslaugos (įskaitant šildymą)?

plepam toliau 4u.gif
ankstesnė tema yra čia
http://www.supermama...howtopic=723264
Atsakyti
Nu ka, praeita men saskaitoje buvo 45 Lt uz bendru patalpu sildyma (laiptiniu, nes daugiau niekas nesildoma), o si - 2,45 Lt. kaip jums skirtumas? Man tai nelogiskas smile.gif Kazkas, matyt, gerai pasipelne...
Atsakyti
Žiūrint kaip skaičiuoja
jei bendra namo suvartojama šiluma minus kiekvieno gyventojo deklaruojama suvartotas šilumos kiekis ir padalinta iš butų skaičiaus, tai tada matyt, kažkas praeitą mėnesį buvo nesusimokėjęs savo dalies arba deklaravęs mažiau nei skaitliukas prisuko.
Atsakyti
dar ir šį šildymo sezoną sugebėjo pabranginti doh.gif
http://verslas.delfi...o.d?id=54700421
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2012 01 26, 18:53)
dar ir šį šildymo sezoną sugebėjo pabranginti doh.gif
http://verslas.delfi...o.d?id=54700421

Bijau pameluot, bet, man rodos, kad dabar brangsta kiekvieną mėnesį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ga-aP @ 2012 01 26, 14:48)
Nu ka, praeita men saskaitoje buvo 45 Lt uz bendru patalpu sildyma (laiptiniu, nes daugiau niekas nesildoma), o si - 2,45 Lt. kaip jums skirtumas? Man tai nelogiskas smile.gif Kazkas, matyt, gerai pasipelne...



man taip buvo, as skambinau ir aiskinausi smile.gif
mes viename is butu buvome isjunge sildyma, nes mums jis ten neatrode reikalingas. isjungeme, ne uzsukdami radiatorius ant o(per toki isjungima visgi vyksta cirkuliacija ir silumos skaitliukas sukasi, ir ne taip mazai), o visiskai uzsukdami sildymo patekima i buta(laiptineje). taigi skaitliuko parodymai nuliniai, o uz bendru patalpu sildyma irgi apie 50 lt. taigi man isaiskino, kad jei visai nenaudoji, ar sunaudoji mazai, paskaiciuoja pagal namo vidurki bigsmile.gif pernai taip tikrai nebuvo schmoll.gif
i subtilumus ir to priezastis nesigilino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 01 26, 20:03)
Bijau pameluot, bet, man rodos, kad dabar brangsta kiekvieną mėnesį ax.gif

gerai, kad nepastebėjau blink.gif nes susinervinčiau tik ax.gif
Atsakyti
už gruodį sąskaita už šildymą- 159 lt, 33kv. m., Klaipėda. Mano močiutė gyvena kitame rajone jai už lapkritį atėjo 140, o už gruodį - 149, buto plotas - 43kv. m. Jokių kompensacijų neturi.
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 01 27, 10:22)
už gruodį sąskaita už šildymą- 159 lt, 33kv. m., Klaipėda.  Mano močiutė gyvena kitame rajone jai už lapkritį atėjo 140, o už gruodį - 149, buto plotas - 43kv. m. Jokių kompensacijų neturi.

mums už beveik 40kv atejo 159lt o lapkriti buvo 176lt o aš pastebejau kad šildymo saskaitois mažesnes tose rajonuose kur yra daugiau namu pristatyta (ir namas nemažesnis kaip 7aukštu) o ten kur namai rečiau kainos už šidyma yra gerokai didesnes doh.gif mes gyvenam rambyno gatvej o mano veina pažystama gyvena laukininkuose tai jai už 78kv parejo tik 220lt
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 01 27, 11:24)
mums už beveik 40kv atejo 159lt o lapkriti buvo 176lt o aš pastebejau kad šildymo saskaitois mažesnes tose rajonuose kur yra daugiau namu pristatyta (ir namas nemažesnis kaip 7aukštu) o ten kur namai rečiau kainos už šidyma yra gerokai didesnes  doh.gif  mes gyvenam rambyno gatvej o mano veina pažystama gyvena laukininkuose tai jai už 78kv parejo tik 220lt

Tai va, mes gyvenam Laukininkuose, o mano močiutė - Kauno gatvej, abiejų mūsų namai yra 5 aukštų. Bet visada aš mokėdavau daugiau, nei ji. Šiaip toj vietoj, kur aš gyvenu yra tų namų, prie pat bažnyčios beveik.
Atsakyti
Mums Gargzduose uz gruodi 25.5kv, atejo 129lt. kiti uz didesnius plotus moka panasiai
Atsakyti
Gal kas turit įsidėję radiatorių šilumos ekranus - kažin ar jie veiksmingi g.gif
Atsakyti