Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga ar Teutonia?

Apklausa: Kas už kokį (12 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Renkamės iš siaurų 57 cm pločio vežimukų, dabar apsistoję ties šiais trim modeliais. Būtų įdomu sužinoti nuomonę kitų mamyčių, kurios jau esat išbandę ar svarstę kurį vežimą įsigyti ax.gif nestuke.gif
Atsakyti
Aš už Teutonia. 4u.gif
Atsakyti
LABAI aktualus klausimas, reiketu, kad zinoves pasisakytu 4u.gif
Atsakyti
Visi pliusai EMALJUNGA NITRO CITY thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif VAZIUOKLE TIK 57CM VISUR PRAVAZIUOJA IR TELPA.Erdvus ir patogus vaikui,nes 90cm sportine dalis,puikiai telpa ir pamiegot gali 3 metu vaikas.Minkstai vaziuoja,puikiai ir kompaktiskai susilanksto.Lopsys didelis irgi ir erdvus,nu zodziu as tik uz si drinks_cheers.gif
Sekmes besirenkant bigsmile.gif
Atsakyti
As uz teutonija smile.gif nors pati neturejau nei vieno,taciau abu ziurejau parduotuvej,nu emma man nelipo. o va teutonija lb patiko,tik kad jieskojau lengvesnio vezimo.
Atsakyti
O koks svoriu skirtumas tarp siu vezimu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(moriube @ 2012 04 25, 07:34)
O koks svoriu skirtumas tarp siu vezimu?  g.gif


EMALJUNGA NITRO CITY-
Važiuoklės svoris: 6,0 kg
Ratų svoris: 1,1 kg
Sėdimosios dalies svoris: 5,9 kg*
Bendrasis svoris su „City“ lopšiu: 11,3 kg*
Matmenys suskleidus: 85x57x47 cm
(su ratais, ilgis x plotis x aukštis)

dEL KITO NIEKO NEZINAU,NES MAN JIS NEPATIKO,TAD NESIDOMEJAU VISISKA schmoll.gif I
o SIAIP NUVAZIUOKIT I PARDE IR PATI PASIZIUREKITE,NORS BALSUOJA ZYMIAI LABIAU UZ EMUKA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Emmaljunga Nitro cyti l.faini.Ten buomelis nenusiima jei neklistu, tai gal sioks toks nepatogumas ,bet siap tai Emmaljunga man patys paciausi, kokybe super thumbup.gif As pati turiu Teutonia , irgi geri vezimai. thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif ,
Kadangi užvedžiau šitą temą, tai dėl svorių galiu pasakyti, kad Nitro City sveria 11,3 kg su lopšiu, o Teutonia Cosmo 13 su kažkiek, nepamenu dabar tiksliai rolleyes.gif . Skirtumas 2-3 kg, bet keliant labai jaučiasi.
Mes patys galiausiai nusprendėm ir nusipirkom Emmaljungą Nitro City, kolkas dar nebandytas, bet stovi ir laukia nestuke.gif , max trijų savaičių bėgyje išbandysim thumbup.gif
Bet toks lengvutis, kad net pakelti su nemažu pilvu lengva, ir jokio tempimo nesijaučia thumbup.gif
Kai išbandysim, galėsiu daugiau parašyti mirksiukas.gif
Sėkmės besirenkant kitiems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DropByDrop: 25 balandžio 2012 - 09:05
QUOTE(DropByDrop @ 2012 04 25, 09:01)
Sveiki  4u.gif ,
Kadangi užvedžiau šitą temą, tai dėl svorių galiu pasakyti, kad Nitro City sveria 11,3 kg su lopšiu, o Teutonia Cosmo 13 su kažkiek, nepamenu dabar tiksliai  rolleyes.gif . Skirtumas 2-3 kg, bet keliant labai jaučiasi.
Mes patys galiausiai nusprendėm ir nusipirkom Emmaljungą Nitro City, kolkas dar nebandytas, bet stovi ir laukia  nestuke.gif , max trijų savaičių bėgyje išbandysim thumbup.gif
Bet toks lengvutis, kad net pakelti su nemažu pilvu lengva, ir jokio tempimo nesijaučia  thumbup.gif
Kai išbandysim, galėsiu daugiau parašyti  mirksiukas.gif
Sėkmės besirenkant kitiems  4u.gif

Sveikinu tikrai su puikia karieta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Beje, man asmeniškai išvaizda teutonia cosmo labiausiai patiko. Bet nugalėjo emukas dėl svorio ir radom už gerą kainą geros būklės mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Hellada9 @ 2012 04 25, 10:03)
Sveikinu tikrai su puikia karieta thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

ačiū, tikimės tikrai bus puiki.
Ir dar Emmaljungos Nitro city privalumas prieš Teutonia Cosmo ar Fun System, kad erdvesnė ir ilgesnė tiek sportinės dalys, tiek lopšiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas parduodate teutonia ? smile.gif
Atsakyti