Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagų lakus

Uzvedziau tema, nes irgi tokios panasios neradau apie nagu lakus.
Kaip mamos, ar daznai lakuojates, ar daug laku namie turit? Kokios spalvos labiausiai patinka, ta prasme sviesios ar tamsios?
Va, as tai dabar isvis retai lakuojuos, kazkaip kai dukryte atsirado, tai tikrai retai blink.gif
O siaip tai man grazu lakuoti nagai, tai retkartciais pasimaloninu, kai yra kokia proga. Tik va beda, mazai spalvu turiu, kazkaip nepamisus as ant tu laku, tai turiu tik 3 spalvas rolleyes.gif
Ir tai jau neatsimenu kada pirktos rolleyes.gif
Tai va, norejau paivairinti savo laku kolekcija, tik va, kai nueinu i parduotuve, tai labai sunku issirinkti, taip norisi nusipirkti nagu laka, kuris laikytu ilgai. Gal galit parekomenduoti tikrai koybisku firmu nagu laku, aisku ne kosminemis kainomis biggrin.gif
Va, turjau kazkada Loreal, tai pakankamai ilgai laike wink.gif
Siaip dar esu kazkur nusipirkusi virsutine nagu lako danga. Atseit ant nulakuotu nagu uzlakuoji, tai tipo zymiai ilgiau laiko lakas. Tai naudoju, tikiu, kad ilgiau laikys biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O siaip ar naudojat visokius pricendalus,ta prasme parduotuvej tai visko maciau, pagrindas pries lakavima, nagu stiprintojas ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi lakuoju nagus nuolat, tai ir laku turiu... Na, virs 10 tai tikrai. Reguliariai ta "kolekcija" atnaujinu, nes daugelis ju pakeicia konsistencija man nespejus ne ipuseti buteliuko sad.gif
O is savo patirties tai galiu stai ka patarti: man geriausiai laikydavo "Burjuois" (berods taip rasosi tas pavadinimas) ir "Loreal". Taigi savo einamiausias spalvas, kurios mano dezuteje neuzsistovi, perku butent siu firmu. Bet kadangi megstu ir vadinamaja nagu daile, turiu nemazai ir visokiu ekstravagantiskesniu spalvu, kuriu daznai prireikia tik vienam kitam strichui. Tai jau juos perku "papigiai" - uz keleta litu. Tai, tiesa sakant, antkasiau, kad labai neblogai laiko lakas "Buk". Tikrai kokybe nesiskundziu.
O siaip tai visada stengiuosi pirkti kokios geresnes firmos lako pagrinda. Svarbu, kad jis gerai apsaugotu naga. O koki ant jo tepsi laka, mano galva, jau nebe taip svarbu.
Beje, o ta virsutini bespalvi lako sluoksni, jei nori, kad lakas laikytu ilgiau, specai pataria naudoti netgi kasdien - vis tepti ir tepti ant lako. Cia ypac aktualu, kai nusilakuoji labai ryskia spalva ir nagu galiukai kiek apsitrina - nuolat tepamas tas virsutinis sluoksnis si procesa kiek pristabdo.
Atsakyti
aš ir buvau šitos temos pasigedus rolleyes.gif

dabar nagus lakuojuos pastoviai, nors bespalviu. namie spalvų gal 5 kokios - visai nedaug rolleyes.gif (vyras taip negalvoja). Patinka matiniai, nors pas mane daugiau perlamutrinių unsure.gif . A "pricendalus" tai naudoju.. ir pagrindą, ir viršutinį sluoksnį, ir išvis, lakuoju kokiais 5 sluoksniais biggrin.gif , kad geriau laikytų...Ir tikrai laiko thumbup.gif
Atsakyti
As ir lakuoju kasdien, mano vyras tai net sako kad as pamisus, nes stengiuos priderint nagu laka prie devimu drabuziu biggrin.gif Tai tu laku pas mane gal apie 20 tongue.gif Beda tik ta, kad tie, kurie naudojami reciau, uzsistovi ir juos paskui tenka ismesti. Buten del to neperku brangiu. Dabar kazkaip ant buk pasinesiau. Ir piguva, ir laiko normaliai. Tuo labiau, kad man ilgai ir nereikia - -vis tiek beveik kasdien persilakuoju smile.gif
Atsakyti
Fea, o tau nagai negelsta nuo kasdieninio lakavimo???
As tai lakuoju gana daznai, bet ne kasdien, o nagai gelsta nors naudoju ir lako pagrinda ir virshu sad.gif.
shiaip mekstu lakus be perlamutro ir tamsesnius, ryshkesnius.. turiu gal 10 buteliuku. mano svajone isigyti toki laka kaip maceu kazkada zurnale padaryt manikiura: aukso spalvos, bet grynas metalikas, jokio perlamutro. nesu macius pirkt tokio, o klausiau ir kristianoj ir sarmoj ir visur kitur. shiaip mane veza prancuziskas manikiuras: balti galiukai ir bespalvis ant virshaus. viena beda, kad nelabai man nagai uzauga, kad toki daryt... kartais tik
Atsakyti
smile.gif As namuose turiu tik pora bespalviu ir viena ryskesni.Manau, kad daugiau neapsimoka, nes viso nesunaudoji ir sutirsteja. As tai kai lankausi pas savo kosmetologe, tai ji man vis pora paskolina kuriam laikui, paskui grazinu ir pasiskolinu kitu spalvu.Taip praktiskiau. Kai nusiperku koki nauja laka, tai nunesu ir kuri laika kosmetologei palieku. Siaip seniau pirkdavau ORLY, bet ten labai jau didelis kiekis 22 ml, tai viso nepavyksta sunaudoti.Labai neblogas NAIL SYSTEM, vokiskas, apie 5ml. Megstu prancuziska manikiura bei protokolini. Dabar sunkiau ilgesnius nagus uzsiauginti, bet kai laukiausi, tai tokie geri nagai buvo, kad nespedavau trumpinti. Kosmetologei vis gaila budavo, kad juos trumpinu, o as sakydavau, kad netrukus vel tokius ilgus turesiu. Man labai grazu, kai rankos sutvarkytos.
Atsakyti
o protokolinis tai kox???
Atsakyti
Aha, ir man idomu pasidare, koks ta protokolinis?

O as turiu laku - o lakuot negaliu. Mat per Velines nykscio naga su masinos durelem prisiveriau, tai buvo juodas, o dabar is viso nuaugineja, atrodo kraupiai... O kai dar nenuauginejo, toks idomus vaizdas budavo, kai ant virsaus kokiu perlamutriniu uzlakuoji.
Su seseria kazkada kalbejom apie ta naga, ir iejo svogeris. Sesuo taip ir uzmete - va, matai, kokia nagu daile? smile.gif Svogeris taip pagarbiai mano melynai juoda naga nuzvelge, sako, aha, o tu taip nemoki? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Sesuo sako, moku, tik nenoriu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 01 21, 19:29)
o protokolinis tai kox???

Pabandysiu paaiskinti. Manyciau, kad cia labiau pats pavadinimas intriguoja. Protokolinis labai tinka toms, kuriu darbas reikalauja, kad nagai tvarkingai atrodytu, bet nebutu per daug ryskus. Kaip man aiskino kosmetologe, tai dazniausiai darosi tie, kas dirba banke ir kitose panasiose istaigose. Lako spalva yra kazkas tarp bespalvio ir rozinio. Kartais imanoma toki laka vienos spalvos rasti, o kartais tepamas pagrindas, o ant virsaus tokia tipo svelniai rozine spalva. Gal ir jums teko toki ne karta darytis, paprasciausiai pavadinimo nezinojot. Kai as pas ja nueinu ir ji paklausia, ka siandien darysim, tai kai atsakau, jog protokolini, jai buna viskas aisku. Manau, kad ir kitos turetu salonuose zinoti. Juk , kai pasakot, prancuziskas manikiuras, tai niekam nekyla abejoniu. Tikiuosi, jog aiskiai paaiskinau. Sekmes visoms ieskant ir atrandant smile.gif
Atsakyti
temele tai liux... as tai negaliu gyventi nenusilakavusi nagu... kad ir koks zyzalas mano Mazius bebutu-laukiu kol uzmigs ir nakti persilakuoju nagus... del nagu lako buteliuku tai turbut busiu rekordininke, va katik persiskaiciavau-turiu 49 buteliukus nagu lako. karta vyro tevas pamates mano "turta" net paklause vyro ar kartais mano antra profesija ne manikiuriste biggrin.gif laugh.gif vienos spalvos kiek ryskesnes-kitos blankesnes. labiausia dievinu prancuziska manikiura. na o jei nagai trumpi-lakuoju ryskia spalva, o jei ilgi-prancuziskai arba seip kokia sviesesne spalvike. visada ant virsaus uzsilakuoju "Top Coat", tada lakas tikrai ilgiau laiko wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aferiste: 21 sausio 2004 - 20:46
va, ash suskaicevau apie 20... hm.. gal reik aferiste nutresht.. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Aferiste @ 2004 01 21, 20:44)
del nagu lako buteliuku tai turbut busiu rekordininke, va katik persiskaiciavau-turiu 49 buteliukus nagu lako.

Oho blink.gif ohmy.gif
Atsakyti