Įkraunama...
Įkraunama...

Ar norėtumėte ištekėti už milijonieriaus?

Apklausa: Ar norėtumėte ištekėti už milijonieriaus? (121 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos 4u.gif rašau tokį darbelį, todėl norėčiau sužinoti statistiką mirksiukas.gif Ačiū
Atsakyti
Prašau, tik atsakinekite nuoširdžiai mirksiukas.gif galite ir pakomentuot kodėl to norite ar nenorite ax.gif
Atsakyti
Tikriausiai, ne labai kas susidomėjo tokia apklausa g.gif bigsmile.gif Gal todėl, kad merginos/moterys vis tik labiau į viską žiūri realiai. Ne tiek jau ir daug tų milionierių, tai gal būsimos nuotakos renkasi žmogų, su kuriuo joms bus malonu leisti bendras savo gyvenimo dienas, nepriklausomai nuo to, kokio storio jo piniginė g.gif
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2006 04 03, 05:03)
Tikriausiai, ne labai kas susidomėjo tokia apklausa g.gif  bigsmile.gif Gal todėl, kad merginos/moterys vis tik labiau į viską žiūri realiai. Ne tiek jau ir daug tų milionierių, tai gal būsimos nuotakos renkasi žmogų, su kuriuo joms bus malonu leisti bendras savo gyvenimo dienas, nepriklausomai nuo to, kokio storio jo piniginė g.gif


tai, kad ta apklausa sukurta tik pries keleta valandu mirksiukas.gif
beje,aciu uz nuomone.. man to ir reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulašarė @ 2006 04 02, 20:49)
Prašau, tik atsakinekite nuoširdžiai mirksiukas.gif  galite ir pakomentuot kodėl to norite ar nenorite ax.gif


O as visai noreciau, aisku jei as nebuciau jam visai abejinga. Vien del pinigu netekeciau, bet jei butu jausmai tai kodel gi ne ax.gif
Beje mano isrinktasis tikrai ne milijonierius, kai ji pamilau buvo dar moksleivis, o po to ir studentas.....tik dabar stojames ant koju kaip tikri suauge hihihi.gif
Atsakyti
Aš tai nenorėčiau visai dėl kitų priežasčių, o tiksliau dėl savo vidinio ir moralinio pasitenkinimo- net jei mylėčiau milijonierių, nesijausčiau gerai naudodamasi jo pinigais... Daug mieliau naudotis savo pačios arba kartu uždirbtais pinigais, o ne svetimais.
Atsakyti
Klausimas pateiktas taip, lyg tekėjimo motyvacija būtų tik pinigai. Tada- ne. Kartais pagalvoju apie milijonieriaus gyvenimą ir jaučiu, kad pavargčiau nuo tokio gyvenimo. Tik iš smalsumo būtų įdomu atsidurt mil. kailyje, bet pasiilgčiau to, ką dabar turiu. Laikausi nuostatos, kad ne piniguose laimė. Ir ne jų kieky tongue.gif Labai stiprus žmogus turi būti, kad pinigai jo nesugadintų.

Realiai norėčiau ne milijono, o pakankamų pajamų. Kad su būsimuoju galėtume gyventi name, auginti tris vaikus ir būtų kuo už visą tai susimokėti wub.gif
Atsakyti
nėrėčiau tik su ta sąlyga, jei mus sietų abipusiai jausmai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(klajune @ 2006 04 03, 16:49)
Klausimas pateiktas taip, lyg tekėjimo motyvacija būtų tik pinigai.


tokia klausimo esmė ir yra mirksiukas.gif
Atsakyti
jeigu tik del pinigu - tikrai grieztas NE. Jeigu jausmai abipusiai, tai tada gal ir pagalvociau, bet man vis dar mieliau viska pasiekti kartu, o ne ateiti ir pasiimti smile.gif

Kaip cia rase Klajune, tai idealiausia tiek, kad galetum gyventi ir neskaiciuoti,kad pragyvetum iki kito menesio. Tiesiog kad galetum sau leisti apie 75 procentus savo igeidziu smile.gif
Atsakyti
ne

bijočiau ir jo, ir jo pinigų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2006 04 03, 12:43)
jeigu tik del pinigu - tikrai grieztas NE. Jeigu jausmai abipusiai, tai tada gal ir pagalvociau, bet man vis dar mieliau viska pasiekti kartu, o ne ateiti ir pasiimti smile.gif

drinks_cheers.gif
Tikrai nenorėčiau ištekėti už milijonieriaus. O jei dar ir jausmų nebūtų - jokiu būdu ne.
Milijonieriaus gyvenimas greit pabostų - na, pakeliaučiau kelis metus po pasaulį, prisipirkčiau dizainerių drabužių, pietaučiau aukščiausios klasės restoranuose, ir greit pradėčiau savęs klausti - kokia viso to prasmė? Apie ką svajoti? Ko siekti?

Noriu svajoti ir po truputį pildyti svajones su mylimu žmogumi, kaip ir yra dabar wub.gif
Atsakyti