Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava " Kūlverstukas"

Toliau dalinamės atsiliepimais apie lopšelį darželį Kūlverstukas mirksiukas.gif
Senąją temą užbaigėm apie voveriukų auklėtoją Eleną, būtų įdomios lankančių šią grupę nuomones 4u.gif
...sara... Nuo kada jus vadate savo mazyli i Kulverstuka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avietia: 27 sausio 2012 - 11:13
QUOTE(avietia @ 2012 01 27, 11:11)
Toliau dalinamės atsiliepimais apie lopšelį darželį Kūlverstukas mirksiukas.gif
Senąją temą užbaigėm apie voveriukų auklėtoją Eleną, būtų įdomios lankančių šią grupę nuomones 4u.gif
...sara... Nuo kada jus vadate savo mazyli i Kulverstuka?


vesiu nuo kovo dėl to dar tik domiuosi, bet mačiau įrašytas į voveriukus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2012 01 27, 12:43)
vesiu nuo kovo dėl to dar tik domiuosi, bet mačiau įrašytas į voveriukus  doh.gif

mes jau nuo vasario einam i voveriukus smile.gif kokio amziaus jusu sunus?
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2012 01 27, 12:06)
mes jau nuo vasario einam i voveriukus smile.gif kokio amziaus jusu sunus?


maniškis dar tik 1 m 8 mėn, dėl to ir skaitinėju kokia ten tvarka, o kaip Jum sekasi voveriukuose? g.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2012 01 27, 14:52)
maniškis dar tik 1 m 8 mėn, dėl to ir skaitinėju kokia ten tvarka, o kaip Jum sekasi voveriukuose?  g.gif

mes dar tik eisim nuo vasario, uztai irgi sniukstineju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2012 01 27, 14:07)
mes dar tik eisim nuo vasario, uztai irgi sniukstineju mirksiukas.gif

Mano vyresnėlis buvo Voveriukuose, mažasis - Ančiukuose
Atsakyti
QUOTE(rasiukass @ 2012 02 03, 14:59)
Mano vyresnėlis buvo Voveriukuose, mažasis - Ančiukuose


Ir kaip sekėsi pastebėjot kokių skirtumų ar nelabai? blush2.gif
Atsakyti
4u.gif suzinojom,kad isbrauke mus is anciuku,nes rugseji nejom,nukelem i balandi.tai pasirodo anciukai ir bezdzioniukai perpildyti,o voveriukuose pilna laisvu vietu,bet ten tikrai nevesiu,eis nuo rugsejo tuomet i darzelinuku grupe.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2012 02 12, 23:12)
4u.gif suzinojom,kad isbrauke mus is anciuku,nes rugseji nejom,nukelem i balandi.tai pasirodo anciukai ir bezdzioniukai perpildyti,o voveriukuose pilna laisvu vietu,bet ten tikrai nevesiu,eis nuo rugsejo tuomet i darzelinuku grupe.

o kodel nevesite? bandet kada nuvesti ir nepatiko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2012 02 12, 22:12)
4u.gif suzinojom,kad isbrauke mus is anciuku,nes rugseji nejom,nukelem i balandi.tai pasirodo anciukai ir bezdzioniukai perpildyti,o voveriukuose pilna laisvu vietu,bet ten tikrai nevesiu,eis nuo rugsejo tuomet i darzelinuku grupe.


o aš vesiu, nes visos skundžiasi rašo, o konkrečiai nieko nepasako... gal specialiai, kad laisvų vietų atsirastų mirksiukas.gif o jei bus negerai tada jau ieškosiu sprendimo, tam juk yra ne tik darželio direktorė dar cool.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2012 02 13, 11:16)
o aš vesiu, nes visos skundžiasi rašo, o konkrečiai nieko nepasako... gal specialiai, kad laisvų vietų atsirastų  mirksiukas.gif o jei bus negerai tada jau ieškosiu sprendimo, tam juk yra ne tik darželio direktorė dar  cool.gif

smile.gif senesne tema paskaitykit,beje ir direktore zino,kad ta elena tevai nepatenkinti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2012 02 13, 11:16)
o aš vesiu, nes visos skundžiasi rašo, o konkrečiai nieko nepasako... gal specialiai, kad laisvų vietų atsirastų  mirksiukas.gif o jei bus negerai tada jau ieškosiu sprendimo, tam juk yra ne tik darželio direktorė dar  cool.gif

mes irgi bandysim drinks_cheers.gif galu gale, Elena sake i pensija greitu metu iseiti turi, bent taip man sausio men sake mirksiukas.gif
Atsakyti