Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas +\-35 m.

Greitai atidarau temą, kad neliktumėm be namų.

Laukiam Avoniukės žinių.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ačiū už naujus namus 4u.gif Mariukas kol kas laikosi neblogai, gydomės homeopatiniais žirniukais. Negaliu atsidžiaugti savo daktariuku ax.gif

Daiva_z, nelabai maloni operacija, bet išgyvenama rolleyes.gif Man darė analogišką prieš kokius tris metus.

O susitikti aš irgi labai norėčiau. Buvom susitikusios su Kotryna ir Daiva_z pilvotos, taip smagu dabar būtų susitikti visom su vaikiukais. Norėčiau pamatyti visas mūsų princeses wub.gif Ech, tiek joms kavalierių turiu lotuliukas.gif

Atsakyti
Daivika, o kaip pooperacinis laikotarpis ?

Mes dar sergam sad.gif

Kotryna, dekui uz namus 4u.gif
Atsakyti
Atsiprašau kad tema nepapuošta. Atidariau ją telefonu. Šiandien dukros mokykloje šokių vakaras, ką tik parvažiavom pas Adomą namo.

Skambino Aušryte, sakė Avoniukė dar 2 in1. Terminas kitą savaitę, gal ir sulauks. Guli abi su Aušryte vienoje ligoninėje, tik jau skirtinguose skyriuose.
Aušrytė ryt jau važiuoja namo.
Atsakyti
Labas rytas

Palaikom Avoniukę.
Žinutė nuo Aušrytės 8:22 ryte: "Labas rytas! Avonuke anksti ryte rase, kad jau gimdykloj. "
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Aš jau namie smile.gif ,prisijungiau prie civilizacijos.... biggrin.gif
Įlindau į forumą jūsų paskaityti ir žinokit,blioviau krokodilo ašaromis... smile.gif
Jūs visos tiek mane palaikėt,prilinkėjot,jaudinotės kartu...skaičiau ir žliumbiau...
Labai labai jums visoms ačiū 4u.gif Nerandu net žodžių,išreiksti,ką man davė jūsų palaikymas...
Jaučiuosi neblogai,manau,jei kas ne taip,nebūtų išleidę iš ligoninės,nors ten eina ,kaip konvejeris visos,nieks ilgai nelaiko.
Daktarai konkrečiai nieko nežada,kaip suprantu,Dievo valioj viskas.Vienu žodžiu,galiu išnešiot ir net pernešiot,bet gali atsitikti ir kitaip...svarbu dabar bent 4 savaitėles ištraukt,tada jau vaikiukui rizika mažėja.
Labai bijau tos eklampsijos ir preeklampsijos,šlapime yra baltymo...gali bet kada,staiga užeiti.Palatoj gulėjo viena moteris su toku pat nėštumu...staigiai užėjo,spaudimas sukilo,inkstai kepenys atsisakė...greit išoperavo ją,ištraukė tą vaikiuką...gelbėjo jau mamą,nebe vaiką...baigties nežinau,ir bijojau net klaust,kaip ten baigės viskas... verysad.gif
Reiškia,net ligoninėj nesi apsaugotas,jei jau kas blogai.Stengiuos negalvot,bet neišeina.
Buvau baisiai supanikavus,o kai panikuoju,spaudimas kyla nevaldomai...
Dabar ramiau kažkiek.
Tai va tiek iš manęs,esu kažkokia pasilpus,tai guliu ir guliu,ir dabar einu į lovytę.
Dar kartą ačiū visoms 4u.gif (ypač Simutei 4u.gif )
Atsakyti
Laba visoms 4u.gif .
Avonuke sėkmingo tau susitikimo smile.gif

Rože, džiugu kad jau namie ir kad kaip ir neblogai viskas. Svarbu dabar begalinė ramybė. Man tai padėdavo virbalai ir siūlų kamuolys, nors tikrai nesu mezgėja tongue.gif . Kažkaip tik tai nuimdavo įtampą. Laikykitės 4u.gif

O čia nuoroda apie vaistukus (feniksas eleksyras) kuriuos geria Dorotėja


http://www.fohow.lt/
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

kaži kaip Avoniukei sekasi g.gif

Rože, sveika sugrįžusi, labai tikiuosi, kad viskas tau bus gerai 4u.gif

Daiva_z,net nebeatsimenu to pooperacinio laikotarpio. Aišku, kad jis iš pradžių bus nemalonus ir vaistus reikės pagerti, man dar ilgai vienoje smakro vietoje laikėsi nejautri vieta, bet po to viskas susitvarkė. pati operacija bjauri, ta prasme nieko neskauda, nuskausmina, bet man tas kaulo pjovimo garsas dar dabar šiurpą kelia doh.gif Paskaičiau, ką parašiau ir pamačiau, kad nelabai aš tave paguodžiu, greičiau turbūt gąsdinu blink.gif

Laimoru, žinau ir aš tuos vaistukus, buvau pradėsusi duoti, bet neilgai, tai nieko negaliu papasakoti. Vis tik, kažkaip man tas homeopatas su Ginu labai padeda (nuo kovo mėn nesam su juo gėrę antibiotikų, o anksčiau kas mėnesį stabiliai gėrėm), tai ir su Mariuku pradėjau pas jį lankytis.
Mariukas dar sloguoja, kosti, bet tas kosulys kol kas toks tik nuo slogos, paviršutinis, bet tempa jau nedidelė vakarais būna.

Šiaip vaikis greitas, linksmas, dabar ko nori viską rodo pirštu ir rėkia, jeigu tu teikiesi nesuprasti ko ponulis nori biggrin.gif labai mėgsta muziką, rodo į magą, kad įjungčiau ir pradeda šiknytę kraipyti, toks grožis negaliu rolleyes.gif
Atsakyti
labos...

aš trumpam... ir aš be proto dėkoju už palaikymą. Užtat taip greitai viskas ir gavosi thumbup.gif Mes jau namie. Avonuke rašė apie 14 val., kad jau viskas thumbup.gif Daugiau nieko dar nežinau, tik kad, kaip supratau, sunkiai ėjos. Na, bet vsio pa zadi, kaip sakoma. Sveikinimai Avonukei 4u.gif

Vėliau papasakosiu daugiau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-ELI- @ 2012 01 27, 19:21)
Labas 4u.gif

Na pasiskaičius kiek kalba jūsų vaikai mane vėl apims depresija. Emilija jau yra 18 mėnesių, bet kalba tada palyginus dar labai mažai: mama, teti, niama, kuku, ate, taip,ne, lialia, pupa, ir dar sako: kaka.

Tikiuosi, kad iki 2 metų prabils... Jei ne- tai tada reiks su ja eiti per gydytojus dėl autizmo.... Kolkas kitų ženklų nėra. Bet kalba palyginus nedaug.


Eli nepergyvenk, prabils tavo mergyte 4u.gif Maniske irgi kalba labai nedaug -mama, tete, bapa , pampi ,niami, kate....ir visokiu , da , papi , babi...bet tikrai nepergyvenu , prakalbes, matau kad viska supranta , ko paprasai ta padaro , vadinasi viskas ok.


QUOTE(Rožė 35 @ 2012 01 28, 12:38)
Sveikutės 4u.gif

Ramybes , ramybes ramybes..po zingsniuka, po savaitele ...ir nepastebesi kaip ateis geguze 4u.gif


Ausryte
- smagu , kad jau namuciuose thumbup.gif wub.gif Koki varduka davei Princesei? wub.gif

Kaip suprantu galime sveikint ir Avoniuke? bigsmile.gif


SVEIKINIMAI-PAtys silciausi ir nuostabiausi!!!!
user posted image

Aciu Kotryna uz namucius 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas

Aušryte, kaip gyvenasi namuose? Kaip Mažoji priėmė namų aplinka. Kaip didžiosios?

Gal yra žinių iš Avoniukės?

Daivika, Daiva kaip mažyliai?

Dar noriu paklausti. Ar migdot kuri vaikučius ant pagalvės? Adomas bus dar miega be pagalvės. Padedu pagalvę, o jis ją meta lauk.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Avonukės mergytė atėjo į šį pasaulį gana sunkokai. Sakė, neturi pieno. Bet šiaip viskas gerai, sveika graži mergytė. Sveria apie 3700g Gal šian išleis namo.

Mes gyvenam gerai. Valgom - miegam, miegam - valgom wub.gif Tik mano kai didelė krūtinė, tai dabar labai skauda.. veržia per visus galus, ji tiek neištraukia. Darosi guzai. doh.gif Taip su abiem ir buvo.. pradžioj pieno upės, o paskui užsitraukė ir viskas...

O vardas lyg ir Elzė Aušrinė. Čia tėtukas taip sugalvojo, aš tokia neapsisprendus lyg.. bet tikriausiai bus gerai, nes ir sesės jau ją vadina Elziuke. Įmečiau nuotraukėlę... ax.gif
Atsakyti