Įkraunama...
Įkraunama...

"Herbalife"

tema apie Herbalife produkciją
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 18 balandžio 2012 - 10:33
Galiu papasakoti viena istorija apie "Herbalife" produktu vartojima. Mano dede, kuris 50 savo gyvenimo metu buvo sportininkas, sunkiasvoris boksininkas, sumane savo brandaus amziaus zydejimo pradziai pasitvarkyti figurele ir pavartoti "Herbalife". Na vartojo jis ta preparata pagal instrukcijas ir... atsidure reanimacijoje! Sis preparatas sutrigde jo organizmo darba ir vos nenuvare i kapus. Nezinau, gal tas preparatas veikia labai individualiai ir kitiems padeda, bet dedei nepadejo. Dar keleta metu atgal bendradarbes vartojo ir ju figuros liko tokios pacios, nors ju pinigines igavo 90/60/90 matmenis. laugh.gif
Atsakyti
Man seniau usteko praryti viena piliule herbalaifo ir visas veidas buvo nusetas zaizdom. mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif Ilgai teko gydytis mad.gif
Atsakyti
Mano viena draugaite su Herbalaifu numete tikrai daug svorio, bet man kazkodel atrodo, kad pasitelkus toki pat uzsispyrima, 3 litrus vandens/diena ji galejo numesti svori ir be tokiu siaubingu islaidu, geriau butu juos investavusi i sporto kluba ar treniruokli - ilgesniam laikui rezultatai butu...
Atsakyti
Giedriukau, klausei kas nutiko mano dedei po sio preparato vartojimo??? Ogi jis, priminsiu, buvo sunkiasvoriu boksininku, ir jam po sio preparato eme irti raumenines lasteles. Kaip paskui paaiskejo, kad tai buvo gamybinis brokas ir vietoje kazkokios sudedamosios dalies papuole visiskai kita, kuri ne tik si zmogu, vos nenuvare i kapus. Tai kaip tai paaiskinsi, Giedriau? Kur gi ta aukstoji Herbalife kokybe? Kur tas nekenksmingumas? g.gif O kaip greitai po tokiu ivykiu buvo dinges Herbalifo platinimas Klaipedoje... Tiesa, tai buvo senokai, ne dabar. Bet tai BUVO!!!
Atsakyti
Neiškenčiau neįkišusi savo trigrašio...
Mano geriausia draugė, beje kaip ir aš turinti nemenką viršsvorį, prieš šešerius metus, buvo Herbalife platintoja ir jo naudotoja. Taip, ji numetė 15 kg - nuo 104 kg iki 89 kg, tačiau tuo pat metu laikėsi griežtos dietos - pusryčiams valgė tik liesą natūralų jogurtą po 100 g ir pietums - šaltibarščių iš pasukų be bulvių, o vakarienės - nieko, ir taip 2 mėnesius. Po to valgė viską po nedaug ir toliau naudojo Herbalife, tačiau svoris sugrįžo iki 115 kg, taigi kažkokiomis panacėjomis aš netikiu, nors naudojau nemažai produktų - žinau viena - jei esi linkusi tukti, VISĄ GYVENIMĄ turi laikytis dietos ir dar gana griežtos, o iš paskos seks silpnumas, nuovargis, apatija, irzlumas...Turim pasirinkti pačios - o jei būtų stebuklinga priemonė, padedanti lieknėti - nebūtų storų žmonių mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ramu cia ,bet turiu as kruva klausimu.
Darbe pas mus herbalaif manija.Bet vartojamos ne tebletes,kaip kazkuri minejo,o kokteiliai.(milteliai maisomi su gerimu isplakami ir gaunasi kokteilis).Gal kas gali apie tai papasakoti.
Atsakyti
Svajokli,tas kokteilis vienas tikrai nieko nereiškia.Ten dar reikia kartu visą krūvą piliulkų gerti.O šiaip tai,jei tvarkingai sumažinsi maisto porcijas ir maitinsies tvarkingai,tai to kokteilio tikrai nereikės.

Įsivaizduok,tas kokteilis,tai tavo maistas.Jei po jo privalgai dar ko nors,tai gauni jau dvigubą normą maistelio ir svoris tau augs.
Aš žinau,jis visai skanus.Man patiko.Bet....

Kažkada buvau ir pati pakliuvus ant to kabliuko...
Tai pakankamai brangi ''pamoka'' gaunasi,kad mokytis iš savo klaidų.
Patikėk.

Todėl tau tikrai nuoširdžiai sakau,kad tai daugiau biznis,nei kokios nors sveikos mitybos ar gerų norų propagavimas.

Dar dabar gaila tų pinigėlių,kuriuos tada išleidau vėjais.Dar dabar gėda prieš draugus ir pažįstamus,kuriuos mėginau įtraukti į tą nesąmonę.
Atsakyti
niu mano giminaitė nusipirko abonementą į sporto klubą, sportuoja 4-5 kartus per sav.
atsisakė bulvių ryžių mėsos
valgo tik daržoves, vaisius, žuvytę
ir geria stebuklinguosius koktelius

ir tegia, kad būtent Herbalife dėka numetė daug svorio blink.gif
ale naivumas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 21 lapkričio 2006 - 21:11
3 nustojus vartoti,svoris sugrįžta
4 suklydus (paužkandžiavus),rezultatas priešingas
5 jokių garantijų,kad visi produktai ''tik naudingi'' sveikatai
6 vistiek reikia sportuoti
7 STEBŪKLŲ NEBŪNA
Atsakyti
QUOTE
O jei jus domintu faktai, tai jo: vien geriant kokteili svorio tikrai nenumesit, jei nepakeisit jusu poziurio i mityba

Jei pakeisi ne tik požiūrį į mitybą, bet ir pačią mitybą, svoris sėkmingai kris ir be jokių "Herbalif'ų" mirksiukas.gif
QUOTE
nors jau -11kg per pusmeti

- 28kg. Be jokių "Herbalife", be jokių vaistų ar kitų "stebuklingų" papildų smile.gif
Atsakyti
sitie papildai yra super dalykas tik pradzioj reik valios pastangu, o jei tingisi tai ner ko noret kad nepadeda... tai yra vitaminu bomba tie kokteiliai (dar arbatu ir visokiu valanciu organizma kapsuliu yra), bet svoriui mest pagrinde kokteilis gerai, ryte ir vakare vietoj kokios misraines, is kurios naudos nulis ir tik skrandis lieka suerzintas, o pietus normalus. mano mama naudoja, nieko nereklamuoju, bet rezultatai ( puiki savijauta,nuotaika,krententis svoris) man palei akis,ji per dvi sav numete 3kg. kita menesi kai turesiu daugiau atliekamu pinigeliu ir as uzsisakysiu kokteili, o jus tikekit ar netikekit, jusu reikalas... ax.gif
Atsakyti