Įkraunama...
Įkraunama...

Essence kosmetika

Laukiam:
user posted image user posted image

Sena tema
Oficialus tinklapis
Atsakyti
Vis del to uzsukau vakar i Klaipedos big'o droga doh.gif Nusipirkau xxl shine 03 uz 7.90,dabar bijau eit i eurokosa ir pamatyt mazesne kaina unsure.gif Kazkodel atrodo kad permokejau g.gif Nors seip ten uzrasyta kaina ir tipo -40%.Tai as ir pagalvojau kad nuo tu 8 litu akcija,o pasirodo ten jau akcijine.Arba dar geriau butu jei issiduriau ir nepaskaiciavo man tos nuolaidos doh.gif Ai,bet jau nebesvarbu biggrin.gif
Seip stendas gana pilnas,tik nera daugelio lupdaziu spalvu,nagu laku mazokai, bet viskas daugmaz kaip eurokose mirksiukas.gif
Atsakyti
as vakar nusipirkau praeitoje temoje aptarineta lupdazi nr. 52 in the nude. Likau patenkinta, graziai ant lupu atrodo, dregnas, nesausina lupu smile.gif

Beje, kas norite nagu laku, tai Droge nuolaida jiems, pigiau gaunasi nei Eurokos mirksiukas.gif
Atsakyti
Esu labai patenkinta Essence lūpų pieštukais - naudoju ir džiaugiuos :]]

user posted image
Atsakyti
QUOTE(smilsee @ 2012 02 04, 11:51)
Vis del to uzsukau vakar i Klaipedos big'o droga doh.gif  Nusipirkau xxl shine 03 uz 7.90,dabar bijau eit i eurokosa ir pamatyt mazesne kaina unsure.gif  Kazkodel atrodo kad permokejau g.gif  Nors seip ten uzrasyta kaina ir tipo -40%.Tai as ir pagalvojau kad nuo tu 8 litu akcija,o pasirodo ten jau akcijine.Arba dar geriau butu jei issiduriau ir nepaskaiciavo man tos nuolaidos doh.gif Ai,bet jau nebesvarbu  biggrin.gif
Seip stendas gana pilnas,tik nera daugelio lupdaziu spalvu,nagu laku mazokai, bet viskas daugmaz kaip eurokose mirksiukas.gif

Nenoriu nuvilti, bet čia tikrai pilna kaina, gal net didesnė, nei Eurokos unsure.gif Droge su nuolaida mokėjau 4,29 už šiuos blizgius. Beje, nuolaida buvo ne visiems atspalviams. Galbūt ir jūsų Droge būtent 03 atspalvis buvo nenukainuotas g.gif
Atsakyti
QUOTE(unkind @ 2012 02 04, 11:54)
Esu labai patenkinta Essence lūpų pieštukais - naudoju ir džiaugiuos :]]

user posted image

As turiu 2vnt sviesiausiu nr.1 ir irgi dziaugiuosi. Padeda neisbegt lupdaziui/blizgiui uz konturo dazantis. Piestukas trumpai laikosi, bet kasdienai visai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smilsee @ 2012 02 04, 11:51)
Vis del to uzsukau vakar i Klaipedos big'o droga doh.gif  Nusipirkau xxl shine 03 uz 7.90,dabar bijau eit i eurokosa ir pamatyt mazesne kaina unsure.gif  Kazkodel atrodo kad permokejau g.gif  Nors seip ten uzrasyta kaina ir tipo -40%.Tai as ir pagalvojau kad nuo tu 8 litu akcija,o pasirodo ten jau akcijine.Arba dar geriau butu jei issiduriau ir nepaskaiciavo man tos nuolaidos doh.gif Ai,bet jau nebesvarbu  biggrin.gif
Seip stendas gana pilnas,tik nera daugelio lupdaziu spalvu,nagu laku mazokai, bet viskas daugmaz kaip eurokose mirksiukas.gif

O yra circus circus kolekcija?
Atsakyti
Kada jau tos naujos kolekcijos pasirodys?Kažkaip pastarasias kolekcijas jau taaaaip ilgai prekyboj laiko.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2012 02 04, 15:34)
O yra circus circus kolekcija?

jau yra ir klaipedos akropolio droge essence stendas, prekiu is pastovios koelkcijos yra o limituotos kolekcijos nera 4u.gif

beje noreciau pasidalinti atsiliepimais apie kai kurias essence prekes:
essence blush (skaistalai) patiko tik vieninteliai silky touch 30 numeriukas (tokie persikine tikrai grazi spalvyte) dar turiu ir is limituoto leidimo blossoms pudryte highleiteri, pastarasis ir patinka, ji daugiau naudoju kaip highleiteri. Dar buvau isigijus ballerina backstage skaistalus, tai neprigijo man jie atidaviau. (kaip ir lupu blizgesius is sios kolekcijos)
pudros ir konsileriai man ju nelabai
vat kas man is ju verti demesio tai sepeteliai, tiek powder, tiek blush ir smokey eyes man jie superiniai (nors turiu is tbs sepetelius, bet man mieliau sie kazkaip essence naudojami wub.gif )
seseliai man ju ir netinka, isskyrus stay all day jau praziurejau swatchus ir gyvai labai noriu keleta spalvyciu isigyti rolleyes.gif
lupdaziai mane essence labai nuvyle, tiek laukiau to all about cupcake ir in the nude, ir visiskai nepatiko, po to nusprendziau daugiau jokiu essence lupdaziu (tiek spalvu atzvilgiu, tiek laikymusi nepatiko)
blizgesiai man ju tik xxxl nude verti demesio, turiu dar ir 3 is stay with me kazkaip ten vadinas (tai ir guli nenaudojami, manau bus kam isdovanoti)
kazkaip kai perziurejau essence nauja sortimento keitima, ir kai daug kuom nusivyliau, nebedomina jau ju nei blizgesiai, nei seseliai, nei lupdaziai.

vat kas dar mane is essence uzkabina tai tik limituotos kolekcijos.
Greitu laiku turetu buti legends of sky is jos labai laukiu skaistalu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2012 02 04, 15:34)
O yra circus circus kolekcija?


Nera isvis jokiu prekiu is limituotu kolekciju schmoll.gif Idomu ar bus,ar tik pastoviom prekem prekiaus. Bet man nepasirode kad labai jau ten pigiau rolleyes.gif Kiek ziurejau (ir prisiminiau biggrin.gif ) kainos panasios i eurokoso.
Atsakyti
Tai Klaipedoje kaip suprantu niekur nerasim CIRCUS kolekcijos? doh.gif
user posted image
Labai sudomino nagu lakai, idomu, kas ten per geris 4u.gif
user posted image
Šešeliai ilgalaikiai, kreminiai
user posted image
Highlighteris jau isgirtas internete wub.gif
user posted image
Atsakyti
Manau kad tikrai nesulauksim doh.gif O nagu lakai ir mane labai domino. Tik nesuprantu niekaip,kodel sitos pas mus neuzveze g.gif
Atsakyti