Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas

Žiūriu sena tema beveik prieš metus uždaryta, o naujos nėra biggrin.gif
Taigi sakykit kur draudžiatės 4u.gif Gal kas žino kuri draudimo kompanija taiko pigesnį draudimą turint 5 m. vairavimo stažą? Beje, o tas vairavimo stažas nepriklauso kiek laiko vairavai, jei pvz. aš teises gavau prieš beveik 5 m., tai ir yra stažas? mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Na kad visos kaip susitarusios tylit biggrin.gif tai as pasakysiu, kad apsidraudziau SEESAM bendroveje metams laiko, turint 5m. staza kone perpus pigiau, nei jo neturint thumbup.gif
kiek daugiau ziurinejau, tik pas SEESAM pigiau turint staza >5m. ax.gif
gal kam pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
Automobilio draudimas internetu. Geriausios kainos medžioklė.
http://www.kurdingopinigai.lt/taupykle/?p=52

Draudžiant internetu galima sutaupyti (apie 15-40% nuo kainos)!

http://www.draudimas.lt/ – siūlo 4 draudimo bendrovių kainas. Dar 2 kompanijų kainas siūlo atsiųsti el. paštu.

http://www.apdrausk.lt/ – siūlo 4 draudimo bendrovių kainas.

http://www.iizi.lt/ – elgiasi kaip draudimas.lt, siūlo 4 draudimo bendrovių kainas.

http://www.manodraudimas.lt – paskaičiavo neblogą kainą, bet neparodė kurio draudiko.

http://www.draudimo-kaina.lt/ – pasiūlė tris kainas (tų pačių draudėjų kaip ir kitos svetainės) . Dar 4 kompanijų kainas žada pašnibždėti paskambinus telefonu.

Pačių draudimo bendrovių portaluose galima atrasti ypatingų pasiūlymų būtent Jums! Pvz.: gimtadienio proga apsidrausti su 50% nuolaida.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supervyras: 14 vasario 2012 - 01:42
Pas mane stazas nepilni du metai,draudima darysiu ant kito zmogaus (stazas 6 metai) bet su salyga kad ir as galesiu vairuoti. Pigiausia varianta radau PZU 305lt,draudziantis internetu,gal kas zino pigiau? 4u.gif Ar jau nelabai ka berasiu pigiau g.gif
Papildyta:
QUOTE(Supervyras @ 2012 02 14, 02:15)
Pačių draudimo bendrovių portaluose galima atrasti ypatingų pasiūlymų būtent Jums! Pvz.: gimtadienio proga apsidrausti su 50% nuolaida.

Arba su nuolaidos kodu (PZU) mirksiukas.gif O ji galima rasti tiesiog googlej
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 02 17, 23:48)
Pas mane stazas nepilni du metai,draudima darysiu ant kito zmogaus (stazas 6 metai) bet su salyga kad ir as galesiu vairuoti. Pigiausia varianta radau PZU 305lt,draudziantis internetu,gal kas zino pigiau?  4u.gif Ar jau nelabai ka berasiu pigiau  g.gif
Papildyta:

Arba su nuolaidos kodu (PZU) mirksiukas.gif O ji galima rasti tiesiog googlej

Kainai įtakos turi savininko deklaruota gyv. vieta (ant tech. paso).
Pagal kainą galima įtarti, kad variklio litražas nėra didelis.
Jei veiksmas vyksta Klaipėdoje, manau, kad pigiau galit ir nerasti.

Atsakyti
QUOTE(Supervyras @ 2012 02 18, 21:16)
Kainai įtakos turi savininko deklaruota gyv. vieta (ant tech. paso).
Pagal kainą galima įtarti, kad variklio litražas nėra didelis.
Jei veiksmas vyksta Klaipėdoje, manau, kad pigiau galit ir nerasti.


Deklaruota vieta uzmiestis (klaipedos raj.)
Litrazas 1.5
Taip Klaipeda,as irgi manau kad pigiau jau niekur nebent per pazystamus reik pasiklausinet g.gif
Atsakyti
Atejo laikas drausti masina privalomuoju draudimu. Savitarnos draudimo puslapiuose suskaiciuoja pacias ivairiausias kainas nuo 250 iki 2100 Lt. Idomu, kodel toks skirtumas? Gal geriau i draudimo kompanijas tiesiogiai kreiptis??
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 04 26, 07:04)
Atejo laikas drausti masina privalomuoju draudimu. Savitarnos draudimo puslapiuose suskaiciuoja pacias ivairiausias kainas nuo 250 iki 2100 Lt. Idomu, kodel toks skirtumas? Gal geriau i draudimo kompanijas tiesiogiai kreiptis??

Draudikai skirtingai vertina riziką.
Vieni tikrina tik paskutinių metų draudiminius įvykius, kiti nagrinėja 5 ar net 10 metų.
Civilinę atsakomybę drauskite ten, kur pigiausia!
Mažiausią kainą dar verta patikrinti pačios draudimo bendrovės internetiniame puslapyje, bei kelių draudimo brokerių puslapiuose (būna skirtingos maržos, akcijos ir t.t.).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supervyras: 26 balandžio 2012 - 22:28
QUOTE(Supervyras @ 2012 04 26, 22:26)
Draudikai skirtingai vertina riziką.
Vieni tikrina tik paskutinių metų draudiminius įvykius, kiti nagrinėja 5 ar net 10 metų.
Civilinę atsakomybę drauskite ten, kur pigiausia!
Mažiausią kainą dar verta patikrinti pačios draudimo bendrovės internetiniame puslapyje, bei kelių draudimo brokerių puslapiuose (būna skirtingos maržos, akcijos ir t.t.).



Sunku suprast, kaip su tuo draudimu... Man draudimo brokeris surado pigiausiai 530 Lt BTA draudime, o mano vyro darbe agentas pasiule ta pacia masina uz 160 Lt apdraust toj pacioj BTA... Buciau daug permokejus. Mano stazas 12 metu, nors kasdien vairuoju tik trecius metus..
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 04 27, 16:22)
Sunku suprast, kaip su tuo draudimu... Man draudimo brokeris surado pigiausiai 530 Lt BTA draudime, o mano vyro darbe agentas pasiule ta pacia masina uz 160 Lt apdraust toj pacioj BTA... Buciau daug permokejus. Mano stazas 12 metu, nors kasdien vairuoju tik trecius metus..

BTA siūlo variantą be Žalios Kortos (važinėti tik LT), tada gaunasi pigiau.
Dar pagalbos kelyje draudimas ~50Lt yra siūlomas.
Skirtingos brokerių maržos.
Įmanomas toks skirtumas, bet sunku net patikėti, kad tokių plėšikų pasitaiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Supervyras @ 2012 04 27, 23:50)
BTA siūlo variantą be Žalios Kortos (važinėti tik LT), tada gaunasi pigiau.
Dar pagalbos kelyje draudimas ~50Lt yra siūlomas.
Skirtingos brokerių maržos.
Įmanomas toks skirtumas, bet sunku net patikėti, kad tokių plėšikų pasitaiko smile.gif



Su savo masina neplanuoju vaziuoti i uzsieni, tai zaliosos kortos kaip ir nereikia. 2 metusis eiles draudziausi BTA, teks ir siemet ten draustis, te pavyko pigiausiai susitarti... Gerai, kad nepaskubejau 530 uz civilini moketi...sake dar brangs nuo geguzes 1d.
Atsakyti
na kas susiję su draudimo brangimu, cituoju iš: LR TPVCA draudimo įstatymo

Draudimo suma:

2) nuo 2009 m. gruodžio 11 d. iki 2012 m. birželio 10 d. - 2500 000 Eurų dėl žalos asmeniui ir 500 000 Eur dėl žalos turtui
3) nuo 2012 m. birželio 11 d. - 5000000 eurų dėl žalos asmeniui ir 1000000 eurų dėl žalos turtui.

Išvada, ant nosies draudimo sumų padidinimas, ryšium su tuo, draudimas turėtų brangti visose draudimo bendrovėse, tik klausimas anksčiau ar vėliau.
Atsakyti