Įkraunama...
Įkraunama...

Infinitoy Zoob

Ieškau gimtadienio dovanos savo vaikui. Akys užkliuvo už šio konstruktoriaus. Kadangi prie kitų instruktorių temos yra tik keletas atsitiktinių įrašų apie šį konstruktorių, pamaniau, jį atskirti nuo visokių Lego blush2.gif
Aš galvoju pirkti šį Zobby. user posted image
Pažiūrėjau, kad jį labiau apsimoka pirkti per tarpininkus tiesiai iš JAV, o ne Lietuvoje. Bet įdomu, ar apsimoka jį pirkti 4metų gimtadienio proga, nes rašo, kad skirtas nuo 6 metų. Ar labai skiriasi Zoob ir Zoob jr.? Galvoju, kad gal paėmus zoob 500 dalių žaislas bus mielesnis ilgesnį laiką, nes bus galima daugiau pagaminti figurėlių, o imti zoob jr. su keliolika kaladėlių tiesiog neapsimoka. Bet gal tas JR. lengviau konstruojamas mažiams? Gal kas padėtų išspręsti man dilemą?
Kitas klausimas. Gal kas bandėte Zoob mover? Ar apsimoka jis? Negenda? Nebijo kritimo?
Atsakyti
musu 4 metis jungineja, tiesa ne visos jungtis pavyksta paciam sujungti, bet zaidzia. Na tik sudelioti pagal schema kokia figura dar negali, tai matyt del to nuo 6 metu smile.gif
Atsakyti
man irgi sie konstruktoriai domina, o kokia kaina gaunasi siunciantis is uk 500 detaliu konstruktoriu???
Atsakyti
QUOTE(ejau_pro_sali @ 2012 02 06, 13:32)
musu 4 metis jungineja, tiesa ne visos jungtis pavyksta paciam sujungti, bet zaidzia.  Na tik sudelioti pagal schema kokia figura dar negali, tai matyt del to nuo 6 metu smile.gif


O pas jus paprastas ar tas JR?

QUOTE(Tomawru @ 2012 02 06, 14:26)
man irgi sie konstruktoriai domina, o kokia kaina gaunasi siunciantis is uk 500 detaliu konstruktoriu???


Amazon iš JAV būna įvairiai. Dar plius 10-15proc. tarpininkėms ir siuntimas 14dol. Konstruktorių esu mačiusi amazon nuo 50 iki 80 dol. Kaip UK tai tas pats tik svarais ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mičiko: 06 vasario 2012 - 17:03
QUOTE(Mičiko @ 2012 02 06, 18:02)
O pas jus paprastas ar tas JR?

Musu paprastas. Tai ten kut jungtys i rutuliuka - viskas ok, bet kur dvi kiauros jungtys - tai ten ne taip jau paprasta 4 m vaikui sujungti
Atsakyti
na tai tikrai amazon pigiau, nes na grubei tariant 500 vnt konstruktorius gaunasi apie +-200lt(jau su tarpininkais ir siuntimu), nes kiek lt maciau parduotuvese tai apie 360 lt kainuoja

na mes kolkas tai tik zoob junior turim
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2012 02 07, 16:17)
na tai tikrai amazon pigiau, nes na grubei tariant 500 vnt konstruktorius gaunasi apie +-200lt(jau su tarpininkais ir siuntimu), nes kiek lt maciau parduotuvese tai apie 360 lt kainuoja

na mes kolkas tai tik zoob junior turim


Na taip, jau seniau pastebėjau, kad zuikiams žaislus iš JAV pigiausiai galima gauti. bigsmile.gif
O tas zoob junior dideles detalės? Kiek cm maždaug? Nuo kiek amžiaussu jom žaidžiate?

P.S.: O aš jau vakar užsisakiau tą 500 rinkinį ax.gif blush2.gif Dabar taip laukiu.
Įdomu kaip zuikei patiks ax.gif
Atsakyti
kiek savo instrukcijoj nuskaiciau tai zoob yra 6 cm dydzio o zoob junior 10 cm dydzio


na junior tai man labai patinka, plastmase kokybiska labai, bet va nuo kokio amziaus tikslai tai neradau parasyta.
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2012 02 07, 23:20)
kiek savo instrukcijoj nuskaiciau tai zoob yra 6 cm dydzio o zoob junior 10 cm dydzio
na junior tai man labai patinka, plastmase kokybiska labai, bet va nuo kokio amziaus tikslai tai neradau parasyta.



Šiandien radau info, kad Zoob JR. nuo 3-6 metų, o zoob nuo 6metų. Kaladėlės gali būti, kad skiriasi tais 4cm. Radau palyginimą
user posted image
Gal ir nieko baisaus, kad pas mus bus tas nuo 6 metų. Nes dalių bus žymai daugiau smile.gif Galima bus pastatyti va tokį krokodilą. Raško, kad nereikia jam net tų 500 detalių.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mičiko: 08 vasario 2012 - 16:34
mano vaikio visiškai nesudomino, guli lovos dėžėje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2012 02 08, 21:31)
mano vaikio visiškai nesudomino, guli lovos dėžėje  verysad.gif


O koks pas jus rinkinėlis?
Atsakyti
oij koks fainas krokodilas

o seip tai tkrai labiau apsimoka zoob paprasta pirkt,nes tarkim junior mes turim tik 30 detaliu rinkinuke, kiek maciau tai didziausias rinkinukas buvo 55 detales.
Atsakyti