Įkraunama...
Įkraunama...

Medinis ar minkštas arkliukas-sūpuoklės?

Mielos mamytes,
Niekaip negaliu apsispręsti, kokį arkliuką-sūpuokles nupirkti savo sūneliui. Gal galėtumėte patarti ir pasidalinti patirtimi, koks arkliukas geriau - paprastas medinis ar daugiafunkcinis, aptrauktas medžiaga, žvengiantis arkliukas? Man asmeniškai labiau patinka pastarieji, tačiau girdėjau, kad vaikui jie nesaugūs, nes yra slidūs, vaikas gali nukristi.
Busiu labai dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Mes turim medini, dukryte labai megsta suptis, per diena gal 20 kartu uzsilipa pasisupt thumbup.gif Rinkausi toki todel kad lengviau valomas, saugesnis atrodo, yra atrama nugarytei, zemesnis, lengviau vaikui paciam uzlipti, dar man jis tiesiog mielesnis, primena vaikyste wub.gif Nenusivyliau, todel rekomenduoju medini mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marina86 @ 2012 02 05, 22:26)
Mes turim medini, dukryte labai megsta suptis, per diena gal 20 kartu uzsilipa pasisupt thumbup.gif Rinkausi toki todel kad lengviau valomas, saugesnis atrodo, yra atrama nugarytei, zemesnis, lengviau vaikui paciam uzlipti, dar man jis tiesiog mielesnis, primena vaikyste wub.gif Nenusivyliau, todel rekomenduoju medini mirksiukas.gif

Na taip, apie valyma nepagalvojau doh.gif Siuo atzvilgiu tikrai medinis geriau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE((mamyte) @ 2012 02 06, 00:53)
Na taip, apie valyma nepagalvojau  doh.gif  Siuo atzvilgiu tikrai medinis geriau  thumbup.gif


Prieziura medinio tikrai paprastesne smile.gif Be to visi tie su medziagom ir elektronika kainuoja 2-3 kartus brangiau, renka dulkes, elktronikai irgi ateina galas ( negali nuspeti kada nusstos veikti - gali po metu, bet gali ir po menesio g.gif ) Na ir be visa ko - nezinai kiek vaikas suspsis, kai tures toki zaisla namie, nes tai, kiek supasi sveciuose ne rodiklis, o namie kai zaislas nuolat pasiekiamas daznai greit atsibosta. As uz medini paprasta pigiausia arkliuka ax.gif
Atsakyti
Mums nereikejo pirkti gavom dovanu minksta karvyte-supuokles jos tokios platesnes, paspaudus ausyte sako muuu, kas del supimo tai supasi nesmarkiai, minksta atsisesti ir nesunku uzlipti, mano nuomone gera smile.gif o apie medini irgi neturiu nusiskundimu, nes manau daugelis musu uzaugo juos turedami ir buvo visai gera ir smagu suptis, taip kad cia jau pasirinkimo reikalas. Nors tiesa sakant maciau kad yra pirkt minkstu arkliuku labai panasiu i tikrus su balnu, apkaustais tai neisivaizduoju kaip ten gali vienas vaikutis suptis, nebent didesnis, nes atrodo labai jau nesaugiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kreizy @ 2012 02 07, 12:42)
Mums nereikejo pirkti gavom dovanu minksta karvyte-supuokles jos tokios platesnes, paspaudus ausyte sako muuu, kas del supimo tai supasi nesmarkiai, minksta atsisesti ir nesunku uzlipti, mano nuomone gera  smile.gif o apie medini irgi neturiu nusiskundimu, nes manau daugelis musu uzaugo juos turedami ir buvo visai gera ir smagu suptis, taip kad cia jau pasirinkimo reikalas. Nors tiesa sakant maciau kad yra pirkt minkstu arkliuku labai panasiu i tikrus su balnu, apkaustais tai neisivaizduoju kaip ten gali vienas vaikutis suptis, nebent didesnis, nes atrodo labai jau nesaugiai  g.gif

Na taip, man taip pat jie atrodo nelabai saugus, nes neturi atramos nugarai g.gif
Atsakyti
Mums atidave minksta arkliuka-vienaragi... Jis dvifunkcis. Galima suptis,o galima ant ratuku vezioti. DUkrytei patiko,bet tik kai ugtelejo (gavom ji truputis virs metuku,o naudotis pradejo tik apie 1.5m-2m) jis kiek aukstesnis,tad pati is pradziu nemokejo uzlipti,veliau tai buvo nebeda,lb patiko,kad paspaudus viena ausyte,aurkliukas svenge,o kita,gorjo jojimo garsas. Atejus kam i svecius,dedavo ratukus ir veziodavos vienas kita,taciau prieziura sunki,musiskis baltas beveik,tai isvaizda greit keisdavosi doh.gif siap cia vienintelis minusas. O supasi saugiai,nes linges tos su islenkimu,tai smarkiai neissisupsi.
Atsakyti
Man minkšti labai jau gražūs, bet mes turėjome medinį, tai labai mėgo juo suptis, o ir kaip minėjo, valyti buvo patogu.
Atsakyti
aš už medinį, turim mes ri tokį ir tokį, tačiau dukrytė lipdavo tik ant medinio, kitas stovėjo dulkėms rinkt unsure.gif
Atsakyti
mums arkliukas visiskai neprilipo kaskaip net neziurejo i ta puse schmoll.gif
Atsakyti
Vienareikšmiškai medinis. Parduotuvėje rinkomės iš kelių, minkšti aukšti arkliukai visai nepatogūs- atramos nėra, kojytės mažesnio vaiko nesiremia- pasodintas iškart nulipo nuo jo. Buvo neaukšta karvė- sūneliui nepatiko nes negalima išsisupti stipriai biggrin.gif
Išsirinkom medinuką, išsisupa stipriai, bet kai grindys slidžios jis praslysta ir neapsiverčia.
Atsakyti
O mes irgi turime medini arkliuka, net minciu nekilo pirkti ta kailini - visu pirma aukstas, renka dulkes, ir siaip man nepatinka. Keletas mano draugiu turi ta ruda toki kailini, tai mano vaikas nei is tolo neina, paglosto, bet kaip arkliuko supamo funkcijosjis neatlieka, pasukuot smagu, o suptis ne. Bet va medinis kitas reikalas, Tiesa pasakius kai rinkausi tai nelabai buvo dar is kur, nes labai mazas pasirinkimas. Siaip ne taip gavome. Veliau ejau pas drauges mergyte vienu metuku proga, tai buvo pati puikiausia dovana, o kadangi mergyte labai alergiska, tai net arkliuko negalejau pirkti dazyto. Zinot visa laime gavau ilgai ieskojus, net nezinojau, kad yra tokia parduotuve, bet betycia FB i draugus buva prisiemus. Tad svarbiausia jums zinot, bet medis manau veikia teigiamai visus. Va cia pirkau, zinoma kaina kandziojas, bet nedazyto rasti Lietuvoje neimanoma ir tokio pasirinkimo tikriausiai niekur nerasi. 4u.gif

http://www.medinisar...mieji-arkliukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyciuxs: 24 kovo 2012 - 20:53