Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių pokalbiai apie viską

user posted image

Mūsų gimtadieniai

Sausis

GREK Rokas - 2007 01 04
Joolitos Migle - 2005 01 05
linele.m - 01 07

Vasaris

Lenusikas - 1978.02.16
vmm32 - 02.28

Kovas

Vmm32 Mantas - 2004.03.01

Balandis

Fonema_ 79 Gustukas 2010 04 01
Evel1 Deimantas - 2005 04 07
Vikmos Deividas - 04 18

Gegužė

Audratum - 05 03
Mimmi Auguste - 2002 05 08
Fonema_79 - 1986 05 22
Joolita - 05 24

Birželis

Perlines kruopos Jokubas - 2008 06 11
Viktoras Jonas - 2010 06 19
Lenusiko Augusto - 2009.06.25

Liepa

Izabele111 - 07 01
Mimmi- 07 18

Rugpjūtis

Ramunka - 08 03
Domicele - 08 15
Ernestytaaa - 08 24

Rugsejis

Ramunkos Zygimantas - 09 06
Laindrusa - 09 07
Medutes28 Andreja Vakare - 2008 09 07
Medutes28 09 - 14

Spalis

Agnytes Kristupas - 2008 10 01
Izabeles111 Tomas - 1989 10 07
Domiceles dukryte - 10 19
Lineles.m Oliveris - 2008 10 27


Lapkritis

NikeZ Gabija - 11 25
Audratum Benas - 2005 11 29

Gruodis

GREK - 12 01
Perline kruopa - 12 03
NikeZ - 12 18

Vaikučių ligos


GREK Rokas - vcp G80
Joolitos Migle - vcp
NikeZ Gabija - G80
Vmm32 - Mantas ds
Evel1 Deimantas - mitralinio voztuvo nesandarumas 3 laipsnio, sirdies stenoze
Vikmos Deividas - F 83.0;G40.8;N39.8,F66.0;J45.8;E66.0;Q70.1,bei daugybines displazijos
Mimmi Auguste - daugybines kaulu egzostrozes
Perlines kruopos - Jokubas vcp, hidrocefalija
Domiceles dukryte - vcp, misrus raidos sutrikimas, epilepsija
Ernestytaaa - vcp G80
Ramunkos Zygimantas - vcp, Wiliamso sindromas
Medutes28 Andreja Vakare - vcp F83 epilepcinis sindromas
Agnytes Kristupas - ds
Izabeles111 Tomas - ds
Lineles.m Oliveris - 11 chromosomos dublikacija, raidos sutrikimas.
Audratum Benas - vcp.
Laindrusos Viktoras Jonas - Vcp
Lenusiko Augustas - stambiujų kraujagysliu traspozicija, misrus raidos sutrikimas, West sindromas ( forma epilepsijos), zievinis aklumas.
Euphoria_mi sūnelis įtariami įvairiapusiai raidos sutrikimai
Fonema_79 Gustukas - Q89.7

Ligų kodai CIA

Albumiukas CIA
Atsakyti
opa pa biggrin.gif šaunuolė Ramunka, kaip operatyviai thumbup.gif
Atsakyti
Kaip fainai kad yra nauji namuciai
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2012 02 06, 11:22)
opa pa  biggrin.gif  šaunuolė Ramunka, kaip operatyviai  thumbup.gif


Ale ot kad imtum ir sukurtum tai neee laukiat biggrin.gif ateinu paziuret kaip gyvenat o namai tai jau uzdaryti lotuliukas.gif

Maciau naujoku turim.sveika prisijungus Fera82 4u.gif
As negalvojau ir negalvoju taip toli kas bus jei bus.....gyvenam su Zygimantu sita diena,dziaugiames,praleidziam kuo daugiau laiko kartu,dziaugiames naujais pasiekimais wub.gif labai bijojau kas bus su psichiniu-protiniu mastymu.viska dariau ir darau,kad kuo daugiau ikraut i jo galvele ziniu.vienos uzsibuna,kios kaip greit atejo taip greit ir iseina... bet uztat niekada netikejau kad mano vaikis mokes uzsienio kalbas wub.gif pats ismoko pagrindus ir mokosi toliau anglu kalba,o mokykloj visai neblogai sekasi danu thumbup.gif
Atsakyti
Malonu, kad mane taip draugiskai priimat. Cia visos jau tokios susigyvene, turbut jau senei kokia naujoke turejot. 4u.gif

Na as irgi bandau negalvoti apie blogiausia, tik norisi zinoti kaip bus. O be to pirmas vaikas. Dabar tokia baime, kad bijociau ir vaiku daugiau turet, nors is kitos puse, jei jis bus vienintelis, tada turbut visa gyvenima galvosiu, kad nesugebu pagimdyt sveiko vaiko. verysad.gif Vasara Genetikos centre planuoja Gustui dar issamesnius genetinius tyrimus daryti. Ziuresim kaip ten bus. Bet ytariu kad nieko neras, nes seip chromosomu turi tiek kiek reikia. Paprasti genetiniai tyrimai nieko keisto neparode.
Atsakyti
Sveikutes,
Mano vaikutis su ds. Noriu jusus visu paklausti ar jus mokete uz darzeli vaikucims, jei taip tai kiek?,
Iki siandien mus savivaldybe kompensuodavo tai mokedavome tik po 20lt dabar nori padaryti apie 50 procentu tai butu apie 120lt, musu grupes lanko daug ascialu tevu vaiku kurie negaletu sios sumos moketi ir vaikuciai tiesiog netektu savo lavinamosios vietos, ruosiames eiti pas savo rajono valdzia ir prasyti kad ne padidintu tiek daug. Delto man idomu kiek kietuose miestuose moka teveliai uz darzeli?
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2012 02 06, 12:35)
* Ale ot kad imtum ir sukurtum tai neee laukiat

As negalvojau ir negalvoju taip toli kas bus jei bus.....gyvenam su Zygimantu sita diena,dziaugiames,praleidziam kuo daugiau laiko kartu,dziaugiames naujais pasiekimais  wub.gif labai bijojau kas bus su psichiniu-protiniu mastymu.viska dariau ir darau,kad kuo daugiau ikraut i jo galvele ziniu.vienos uzsibuna,kios kaip greit atejo taip greit ir iseina... bet uztat niekada netikejau kad mano vaikis mokes uzsienio kalbas  wub.gif pats ismoko pagrindus ir mokosi toliau anglu kalba,o mokykloj visai neblogai sekasi danu  thumbup.gif

* Nemoku aš tongue.gif

** Šaunuolis tavo Žygis thumbup.gif echhh ir aš taip noriu blush2.gif

QUOTE(Kokenytė @ 2012 02 06, 13:46)
Sveikutes,
Mano vaikutis su ds. Noriu jusus visu paklausti ar jus mokete uz darzeli vaikucims, jei taip tai kiek?,
Iki siandien mus savivaldybe kompensuodavo tai mokedavome tik po 20lt dabar nori padaryti apie 50 procentu tai butu apie 120lt, musu grupes lanko daug ascialu tevu vaiku kurie negaletu sios sumos moketi ir vaikuciai tiesiog netektu savo lavinamosios vietos, ruosiames eiti pas savo rajono valdzia ir prasyti kad ne padidintu tiek daug. Delto man idomu kiek kietuose miestuose moka teveliai uz darzeli?

Mokestis priklauso nuo kiekvieno miesto savivaldybės ir jos biudžeto, domėjausi jau tuo klausimų, nes vienintelė klp buvo uždėjusi 50 proc. mokestį visoje Lietuvoje, dabar žiūri ir kiti miestai "gudruciai" tampa doh.gif
Nemanau, kad ką pasieksite, jei biudžetas jau patvirtintas, o turbūt, kad taip, bet bandyti verta.
Atsakyti
QUOTE(Kokenytė @ 2012 02 06, 14:46)
Sveikutes,
Mano vaikutis su ds. Noriu jusus visu paklausti ar jus mokete uz darzeli vaikucims, jei taip tai kiek?,
Iki siandien mus savivaldybe kompensuodavo tai mokedavome tik po 20lt dabar nori padaryti apie 50 procentu tai butu apie 120lt, musu grupes lanko daug ascialu tevu vaiku kurie negaletu sios sumos moketi ir vaikuciai tiesiog netektu savo lavinamosios vietos, ruosiames eiti pas savo rajono valdzia ir prasyti kad ne padidintu tiek daug. Delto man idomu kiek kietuose miestuose moka teveliai uz darzeli?

Musu mieste jai vaikas turi sunkia ar ba vidutine negalia mokieti nereikia kiek kiti moka nezinau
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2012 02 06, 14:04)
Malonu, kad mane taip draugiskai priimat. Cia visos jau tokios susigyvene, turbut jau senei kokia naujoke turejot.  4u.gif

Na as irgi bandau negalvoti apie blogiausia, tik norisi zinoti kaip bus. O be to pirmas vaikas. Dabar tokia baime, kad bijociau ir vaiku daugiau turet, nors is kitos puse, jei jis bus vienintelis, tada turbut visa gyvenima galvosiu, kad nesugebu pagimdyt sveiko vaiko.  verysad.gif Vasara Genetikos centre planuoja Gustui dar issamesnius genetinius tyrimus daryti. Ziuresim kaip ten bus. Bet ytariu kad nieko neras, nes seip chromosomu turi tiek kiek reikia. Paprasti genetiniai tyrimai nieko keisto neparode.

Mane turejo ax.gif As turbut cia paskutine naujoke biggrin.gif As irgi noriu labai antro vaikucio nes sitas yra pirmas. Bet ka jau pasiryzau ir dabar labai planuojam antra ax.gif
O del genetiniu tyrimu tai kad visos chromosomos yra dar nieko nereiskia. Mano Zygimantukas turi genetini sindroma jis turi visas chromosomas bet vienoi chromosomoi yra mikro pakitymas, kurio paprastas tyrimas negali paruodyti.
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2012 02 06, 13:35)
Ale ot kad imtum ir sukurtum tai neee laukiat biggrin.gif ateinu paziuret kaip gyvenat o namai tai jau uzdaryti  lotuliukas.gif

Maciau naujoku turim.sveika prisijungus Fera82 4u.gif
As negalvojau ir negalvoju taip toli kas bus jei bus.....gyvenam su Zygimantu sita diena,dziaugiames,praleidziam kuo daugiau laiko kartu,dziaugiames naujais pasiekimais  wub.gif labai bijojau kas bus su psichiniu-protiniu mastymu.viska dariau ir darau,kad kuo daugiau ikraut i jo galvele ziniu.vienos uzsibuna,kios kaip greit atejo taip greit ir iseina... bet uztat niekada netikejau kad mano vaikis mokes uzsienio kalbas  wub.gif pats ismoko pagrindus ir mokosi toliau anglu kalba,o mokykloj visai neblogai sekasi danu  thumbup.gif

Vis noriu paklausti o pagal jusu sindroma kaip su kalba ? (ta prasme ar nera kalbos sutrikimu)
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Nauji namuciai drinks_cheers.gif

Labas Fera82 ir Kokenyte 4u.gif 4u.gif 4u.gif jo tikrai senai nauju veiduku beturejom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Domicele @ 2012 02 06, 15:31)
Mokestis priklauso nuo kiekvieno miesto savivaldybės ir jos biudžeto, domėjausi jau tuo klausimų, nes vienintelė klp buvo uždėjusi 50 proc. mokestį visoje Lietuvoje, dabar žiūri ir kiti miestai "gudruciai" tampa  doh.gif
Nemanau, kad ką pasieksite, jei biudžetas jau patvirtintas, o turbūt, kad taip,  bet bandyti verta.

joooo mus klaipediecius tai paskriaude gerai doh.gif o girdejai Domicele jau ir abonimentas patvirtintas,tai kiekviena men +13lt prie bendros sumos dar bus doh.gif uh
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 06 vasario 2012 - 15:55
QUOTE(Kokenytė @ 2012 02 06, 14:46)
Mano vaikutis su ds. Noriu jusus visu paklausti ar jus mokete uz darzeli vaikucims, jei taip tai kiek?,


čia nuo savivaldybės priklauso - mes Alytuj nemokam nieko su lengva.

Nu sveikos visos, kurios dar neužšalo bigsmile.gif nu blyn, jau nervas ima mane dėl šitų šalčių, namie karšta kaip vasarą, lauke ausys raitosi nuo šalčio.

Rokas mano sirguliuoja, sloga kaip arklys, gerklė, kosti, močiutę užkrėtė, o dabar ir mane dar schmoll.gif Tupim namie, ryt laisvą pasiėmiau, mašina nesikuria, kažkaip reikia nugabent pas močiutę vaiką, kad galėčiau darban eit.

Sveikos naujokės prisijungę 4u.gif

O kur mūsų senbuvės g.gif Medutė, NikeZ, Laindrusa (ar jau pagimdė kaži akmenėlį?), Joolita, kas dar čia seniai matytas?

Noriu pavasario, sėklos paruoštos stovi rolleyes.gif Nu taip nenoriu laukt kito pavasrio užsėjus žemę kuo nors, gal kaip Laindrusa sakė, geriausiai žoles naikina boba su kapliu rolleyes.gif

O, Medutė jau matau senoj temo tupi ant suoliuko - laukiam laukiam, kad užsuktų ir į naujus namus su naujienom apie save bigsmile.gif

Ramunka, čia tau - už naujus jaukius namus smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GREK: 06 vasario 2012 - 16:13
QUOTE(Fera82 @ 2012 02 06, 14:04)
Malonu, kad mane taip draugiskai priimat. Cia visos jau tokios susigyvene, turbut jau senei kokia naujoke turejot.  4u.gif

Na as irgi bandau negalvoti apie blogiausia, tik norisi zinoti kaip bus. O be to pirmas vaikas. Dabar tokia baime, kad bijociau ir vaiku daugiau turet, nors is kitos puse, jei jis bus vienintelis, tada turbut visa gyvenima galvosiu, kad nesugebu pagimdyt sveiko vaiko.  verysad.gif Vasara Genetikos centre planuoja Gustui dar issamesnius genetinius tyrimus daryti. Ziuresim kaip ten bus. Bet ytariu kad nieko neras, nes seip chromosomu turi tiek kiek reikia. Paprasti genetiniai tyrimai nieko keisto neparode.

Tai malonu kad prisijungiai 4u.gif
Jooo visos mes tas baimes isgyvenom,perejom,istverem,susigyvenom su tuom kas yra.As kai kartais pagalvoju,ar kas jei paklausia apie praeiti,net nupurto,kaip as viska istveriau,iskentejau,net pati susimastau g.gif siai dienai atrodo tos praeities kaip ir nebuvo,nes stengiuos nebeprisiminti viso to,o kaipir visos mamos cia rasancios reikia dziaugtis tik naujais pasiekimais,zengti koja kojan su vaikais,mokytis,dirbti ir dziaugtis gyvenimu tokiu kokiu jis duotas 4u.gif
Manajam genetikai irgi nieko neranda,vargsta ir vargsta ieskodami kazko tai smile.gif ,vaziuosim kovo men,paziuresimka dabar bepasakys,dar musu su vyru kraujus pasieme,niekaip nesugebam nuvaz susizinoti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(GREK @ 2012 02 06, 16:59)
Rokas mano sirguliuoja, sloga kaip arklys, gerklė, kosti, močiutę užkrėtė, o dabar ir mane dar  schmoll.gif Tupim namie, ryt laisvą pasiėmiau, mašina nesikuria, kažkaip reikia nugabent pas močiutę vaiką, kad galėčiau darban eit.

O kur mūsų senbuvės  g.gif Medutė, NikeZ, Laindrusa (ar jau pagimdė kaži akmenėlį?), Joolita, kas dar čia seniai matytas?

Noriu pavasario, sėklos paruoštos stovi  rolleyes.gif

jooo dabar serganciuju daug yra doh.gif Sveikit 4u.gif manasis irgi ligu snargliuotis nori,vaziavom vakar i vaiku kambary puseseres gimtadieni svesti,tai prasiklykinom,ir bus turbut prikibus kokia zarazala doh.gif
mano masina irgi jau antra savaite ilsisisi,bet ir gerai,visur pieskomobiliu ax.gif sportas isveikata blush2.gif

o Audratum tai isvis turbut pamirso apie SM g.gif smile.gif

Ilgai laukus dar palauk,atkeliaus jis istiesu mirksiukas.gif
Atsakyti