Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo problemos po gimdymo:

Sveikos, jau seniai knietėjo paklaust, bet į gydytoją neišdrįsau kreiptis dėl tokio mažmožio...
Nėštumo metu mano bamba išvirto į išorę, aš maniau, kad po gimdymo ji sugrįš į savo senąją vietą ir vėl bus graži įdubusi "gėlytė". Bet nieko panašaus - praėjus jau 1.5 metams po gimdymo ji dabar yra pusiau įdubusi pusiau likus išvirtus (nei šis nei tas). Kaži kodėl taip?
Ar dar kam nors taip yra, ar visoms ji "sugrįžo" į savo vietą? unsure.gif
Atsakyti
oi tik negazdink sad.gif pas mane ji visuomet buvo isvirtus, neturejau "sulinuko", o per nestuma kaip zinia dar labiau pasirode. negi ir man nesusileis iki buvusios g.gif
Atsakyti
Na mano bamba kuri iki nestumo buvo grazus sulinukas,
dabar praejus po gimdymo beveik 1 menesiui vel kaip buvus. g.gif
Atsakyti
QUOTE (eglek @ 2004 07 03, 19:09)
Na mano bamba kuri iki nestumo buvo grazus sulinukas,
dabar praejus po gimdymo beveik 1 menesiui vel kaip buvus. g.gif

O pas mane diiiidelis gilus sulinys laugh.gif
Atsakyti
na, man per neshtumus buvo ishshokus ta bamba. bet per keleta menesiu sushoko atgal i vieta.. net nebepamenu, per kiek laiko... nesekiau - darbelio ir be bambos stebejimu buvo per akis laugh.gif thumbup.gif
Atsakyti
na pas mane su bamba irgi viskas tvarkoj buvo net nezinau kada ji gryzo i savo vieta ar is kart po gimdymo ar po kiek laiko ...
o va antrasis lelius ir vel baigia bamba isversti...paziuresim kadu ji grys i savo vieta jei atsiminsiu kad reikia stebet... rolleyes.gif
Atsakyti
Visiška teisybė - bambos turi tendenciją grįžti į savo vietas smile.gif
Atsakyti
Nu nuraminot mane del bambos grizimo i vieta, nes jau pradejau nerimauti. Maniske jau verziasi laukan. Mano vyrui juokas is to, o man ne, nes visai nesinori isverstbambe likti blink.gif
Atsakyti
..mano ne tik grizo i vieta, bet dar ir pagilejo doh.gif
Atsakyti
Kaip buvo didelid pilvas su gilia bamba, taip ir liko 4u.gif
Atsakyti
Čia atėjo smurka ir pranešė blogą naujieną: jei bamba, praėjus dvejiems metams po gimdymo neatsistatė, kvit, esat plastikos chirurgų pacientė tongue.gif Plačiau apie tai gali papasakot norge, nes jinai kaip tik, kaip supratau, tai operacijai ruošiasi
Atsakyti
Mano bamba irgi buvo islindusi, maniau, kad niekaip nebeturesiu normalios bambos. Taciau vos tik vaikiukas islindo is pilvo, bamba gryzo i savo vietele tongue.gif wub.gif
Atsakyti