Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 7

Nauja tema smile.gif
Papildyta:
Receptai, kurių buvo klausta. Jie iš moters savaitgalio virtuvės žurnalų. Aišku, pagal save patobulinti... tad pirmiausiai originalas, o po to ką aš darau kitaip.

Bulvių ir kalafiorų apkepas
Kalafiorą suskirstyti žiedynais, bulves (650 g) supjaustyti griežinėliais ir išvirti. 1 š sviesto ištirpinti keptuvėj ir pakepinti su 1 š miltų. Supilti 0,5 l pieno, įdėti prieskonių, 100 g. tepamojo sūrio (aš dedu mildutės) ir pavirti. Žiedinius kopūstus sumaišyti su bulvėm ir kumpiu, sudėti į formą, supilti padažą, apibarstyti tarkuotu fermentiniu sūriu ir kepti 180 temperatūroje apie 30 min.

Aš dar dedu kepintų morkų ir svogūnų, mėsos, kumpi kaip kada ir kokios turiu, sūrio dažniausiai ant viršaus nebarstau. Daržovių proporcijų irgi nesilaikau. smile.gif

Bulvių apkepas su varškės sūriu
Išvirti 500 g griežinėliais supjaustytų bulvių. Sudėti į sviestu išteptą indą, išplaktus 6 kiaušinius užpilti ant bulvių, apibarstyti smulkiai pjaustytom 3 česnako skiltelėm ir užtarkuoti 200 g. riebaus varškės sūrio. Kepti apie 30 min.

jei ne vyras būčiau nepabandžius, nes maniau, kad produktai nesiderina... ax.gif bet skanu. smile.gif Sūrį paprastai imu su kmynais, česnakų nededu, kartais pridedu mėsos arba į kiaušinius įplaku šiek tiek pomidorų padažo, ką maniškis labai mėgsta, o aš kiek mažiau.

Grikių apkepas
150 g grikių kruopų išvirti sultinyje, supjaustyti 300 g morkų ir 1 svogūną ir pakepinti 25 g. sviesto. 2 baltymus išplakti iki standžių putų. 2 trynius sumaišyti su 200 ml grietinės ir 150 g. tarkuoto fermentinio sūrio. Grikius sumaišyti su daržovėm ir trynių mase. Po to sudėti baltymus ir viską išmaišyti. Kepti 180 C apie 30 min.

Vyras nepasižiūrėjęs nupirko skaldytų grikių, tad teko ieškoti recepto, nes man šiaip jie nelabai. Dar dedu burokine tarka tarkuotos virtos dešros. Ir morką ne pjaustau, o tarkuoju burokine tarka.
Atsakyti
QUOTE(Aisuru @ 2012 02 06, 22:30)
Nauja tema  smile.gif
Papildyta:
Receptai, kurių buvo klausta. Jie iš moters savaitgalio virtuvės žurnalų. Aišku, pagal save patobulinti... tad pirmiausiai originalas, o po to ką aš darau kitaip.


Aciu! Reiks ismeginti, skaniai skamba, paprastai pagaminama.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos naujoje temoje 4u.gif

Šeštadienis

I. senelio kruopų košė (virta vakar)
II. bulvių-moliūgų kugelis, kugelis su tunu (nelabai pavykęs eksperimentas), tų pačių tarkių bulviniai blynai (vaikai kugelio nevalgo), spirgų padažas ir grietinė
III. vakar virta kopūstienė, vakar kepti kotletai su duona, tas pats kugelis.

Sekmadienis

I. grikių košė
II. citrinoje ir česnakuose marinuota mėsa, kepta rankovėje su bulvėm ir morkom
III. trinta moliūgų sriuba, mėsa, kotletai su bulvėm

Pirmadienis

I. jogurtas
II. grikių košės likučių blynai su grietine
III. virti varškėčiai su spirgais ir grietine

Antradienis

I, II. aš ilgai dirbau, vyrai valgė ką rado šaldytuve (dešrelės, kotletai, bulvės, karšti sumuštiniai...)
III. kebabai pirktiniai (neturėjau sveikatos gaminti, nes iš namų išėjau 6.30, o grįžau 19.30 karsta.gif )

Trečiadienis

I. karšti sumuštiniai
II. dešrelės su bulvėm
III. kotletai su bulvėm ir agurkais

Ketvirtadienis

I, II. vyrai valgė ką rado
III. širdelių blynai, plakti ant pasukų

Penktadienis

I. kas ką rado
II. rūkyta vištiena su duona
III. spirginta žirnių sriuba, virtos bulvės su silke

Vyrai visą dieną buvo namuose, nes mažieji serga. Išgėrė labai daug kakavos ir tirpios arbatos, suvalgė daug dešrelių ir karštų sumuštinių. Aš pati praktiškai valgydavau tik antroje dienos pusėje...

PIRKINIAI SAVAITEI: 188lt doh.gif Bet daug maisto liko kitai savaitei

MĖSA 0.8kg faršo, 2kg dešrelių, 0,7kg rūkytų vištos sparniukų, 3 gab. šlapios dešros (1 liko), 1rūkyta dešra (liko), 2 gab. rūkytos pažandės (spirgams), 0.3kg lašinių (liko), 10 kiaušinių, paštetas (liko)
ŽUVIS 0.5kg silkės, žuvų piršteliai (liko)
PIENO PRODUKTAI 12l pieno, 1l pasukų, 4gab. fermentinio sūrio, 4 indeliai jogurtuko,
DUONA IR KRUOPOS 1,5 kep. duonos, 3 kep. sumuštinių duonos, 1kg avižinių dribsnių (liko), 1kg žirnių, 1pak. riestainių
DARŽOVĖS IR VAISIAI 3 ind. alyvuogių (akcija, liko), marinuoti agurkai, kekė vynuogių, rauginti kopūstai (liko),
BAKALĖJA 2kg cukraus (1 liko), 2 pak. tirpios arbatos, 2 pak. vaikiškos kakavos (1 liko), sultinio kubeliai, universalūs prieskoniai, majonezas (liko), margarinas (liko)
Atsakyti
Pas mus irgi šią savaitę išlaidų bus daug, nors atrodytų šaldytuvas vis tiek tuščias.
O spirginta žirnių sriuba, tai čia kas? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aisuru: 12 vasario 2012 - 18:45
Va ir aš su dar vienu meniu. Ir kur ta savaitė dingo?... net nepastebejau, kaip praėjo.

Pirmadienis
I Vyras valgė ką rado, o mes virėm avižinių dribsnių košę.
II Ryžiai su daržovėm ir sojos padažu (vaikui be, kas be ko)
III Kotletai

Antradienis
I Jogurtai
II Kopūstų sriuba ir bandelės su įvairiais įdarais (grybų, dešros ir sūrio)
III Grikių apkepas

Trečiadienis
I Dribsnių blynai, vakarykštės bandelės
II Vakarykštė sriuba ir apkepas
III Raugintų kopūstų troškinys

Ketvirtadienis
I Grikių košė
II Vakarykštis troškinys, o vaikui - dešrelės ir makaronai
III Žirnių sriuba, bulvės ir kepti grybai

Penktadienis
I Kiaušinienė visiems
II Vakarykštė sriuba, iš vakarykčių pietų likučių išėjo keli bulvių kroketai su grybais viduj.
III Blynai vynioti su varške

Šeštadienis
Vyras su vyresniąja važiavo pas savo mama, tad pusryčiams suvalgėm vakarykščius blynus vyniotus su varške, aš pietums viriausi pirktinių koldūnų, o vakarienei ir sekmadieniui buvo tai, ką parsivežė iš mamos.

O išleidom 145 lt, pirkom duonos, pieno, grietinės, varškės, fermentinio sūrio, kalakutienos, kiaušinių, bananų, morkų, kopūsto, sviesto,riestainių, šokolado.
O sąrašas kažkaip toks neilgas atrodo... Bet šio to liko ir šiai savaitei. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aisuru @ 2012 02 12, 19:44)
O spirginta žirnių sriuba, tai čia kas?  ax.gif

paprastai žirnių sriubą verdu tik su sultiniu, o šį kartą draugė patarė užspirginti lašinukų su svogūnais ir įpilti į bebaigiančią virti sriubą. Skanu visai ir dūmo skonis jautėsi ax.gif
Atsakyti
Šeštadienis

I. karšti sumuštiniai
II. žuvų piršteliai su apkepintom bulvėm
III. pica su česnakiniu padažu

Sekmadienis

I. picos likutis, balta mišrainė
II. avižinė košė, balta mišrainė su dešrelėm
III. kava su naminiu varškės keksu

ĖJOM VISI Į DARŽELIUS IR DARBUS

Pirmadienis

I, II aš į darbą nešiausi keksą
III. pirktinis maistas

Antradienis

I, II. aš į darbą vėl nešiausi keksą
III. šernienos befstrogenas su apkeptom bulvėm, rauginti kopūstai, vaikams - pieniška makaronų sriuba

Trečiadienis

I-II - aš darbe valgiau tuno-daržovių salotas su duona
III. vakarienei - žirnių sriuba, virtas liežuvis su majonezu ir žirneliais, bulvės

Ketvirtadienis

I, avižinė košė
II. lietiniai blynai su dešrelių įdaru ir lietiniai blynai-skarelės
III. keptuvėje keptos vištos blauzdelės su bulvėm, kopūstų-žirnelių salotos

Penktadienis

I. sumuštiniai
II. plovas su virtom vištos nugarėlėm
III. raudona kopūstų sriuba
Atsakyti
kaip smagu meniu paskaityti. smile.gif reiks ir man kada blynus su dešrelių įdaru kepti. O siurbą su spirgučiais reiks pabandyti. smile.gif
Atsakyti
sekmadienis;

1.koncervai su duona
2.makaronai su grietine
3.sumustiniai su kumpiu

pirmadienis;

1.koncervai suduona
2.salotos su duona
3.keptos bulves su kefyru


antradienis;

1.sumustiniai
2.bulviu likuciai
3.kaimiska vistiena su bulvem

trecedienis;

1.sumustiniai su arbata
2.burokeliu sriuba su sonkauliukais

3.sumustiniai su kumpiu

ketvirtadienis;

1.sumustiniai su suriu
2.sriubos likuciai
3.kas ka rado

penktadienis;

1.sumustiniai su kumpiu
2.picerijoj picos
3.kas ka rado

sestadienis;

1.blynai su grietine
2.zagareliai arbata

3.lasinukai su svogunais

sekmadienis;

1.sumustiniai su kumpiu
2.upetakis bulviu kose[u]
3.blynai su grietine[/u]

islaidos; koncervai -11.00,pienas -4.98, suris -3.26, duona -3.63, batonas- 1.64, grietine-2.29, picerija -32.00, upetakis- 18.97,limonadas-3.99,bandeles -2.20, sokaladukas-1.89 , ; mesa ,bulves ir kumpis is kaimo ISLAIDOS APIE -90 LITU
-

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuciukas5: 19 vasario 2012 - 11:00
Kaip smagu dar vieną meniu paskaityti. Mus tai vieną po kito ligos griebia, tai surašysiu savo meniu ryt-poryt
Atsakyti
Pirmas tris dienas visi ėjom į darbus ir darželį, nuo ketvirtadienio vyrai buvo namie, gydėsi kosulį.

PIRMADIENIS
aš darbe valgiau užpilamą košę ir grūdėtą varškę
vakare: burokėlių sriuba, virti šonkauliukai su bulvėm ir vakuotom daržovėm

ANTRADIENIS
aš darbe valgiau namie išsivirtą grikių košę, jogurtas, obuoliai
vakare: grikių-ryžių plovas su daug morkų ir šerniena

TREČIADIENIS
aš darbe valgiau grikių košę, obuolius ir jogurtą
vakare: grybai su spirgučiais ir grietine, virtos bulvės

KETVIRTADIENIS
aš darbe gėriau pasukas ir valgiau obuolius, vyrai tuštino šaldytuvą
vakare: sumuštiniai su tunu ir kiaušiniais, virti kiaušiniai su majonezu

PENKTADIENIS
visą dieną aš buvau konferencijoje, vyrai valgė dešreles ir karštus sumuštinius
vakare: pasišildėm šaldytą picą, česnakinis padažas

ŠEŠTADIENIS
I. pieniška makaronų sriuba
II. maišelyje kepta vištiena, orkaitėje keptos bulvytės, šparaginių-kukurūzų-pekino salotos, morkų-česnakų salotos
III. burokėlių sriuba, vištiena

SEKMADIENIS
I. manų košė, burokėlių sriuba
II. kugelis su spirgų ir grietinės padažu
III. kas ką ras

Savaitės išlaidos maistui: 130lt.

MĖSA - 10 kiaušinių, 2 gab. lašinių spirgams, 4 gab. desros (1liko), 2kg dešrelių (1 liko), 300g žalios šoninės spirgams (pusę užšaldžiau)
PIENO PRODUKTAI 9l pieno, pasukos, 2ind. grietinės, 3 gab. fermentinio sūrio, grūdėta varškė, 11 sūrelių
DUONA IR KRUOPOS - duona, 2 sumuštinių duona (1 liko), batonas, 1kg manų kruopų, 3 šald. picos, saldžių bandelių pakelis
DARŽOVĖS IR VAISIAI 0.5kg morkų, bulvytės gruzdinimui, vakuoti kukurūzai, 4,5kg obuolių, 0.5kg kriaušių
BAKALĖJA vaikiška kakava, majonezas, studentiško riešutų mišinio pakelis, kečupas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SilRa: 11 kovo 2012 - 10:09
tai, kodėl nieks nebetaupo, kai užsimaniau prisijungti? sad.gif
Atsakyti