Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip protingai priaugti svorio?

Noreciau sulaukti patarimu kaip priaugti svorio, nes tokia kuno busena mane veikia psichologiskai. Atrodau kaip skeletas. Gal galite patarti kokius produktus vartoti.
Uzsirasiau i sporto kluba nuo sios savaites. Tyrimai visi geri, valgau neskaiciuodama kaloriju.
Atsakyti
Ta pati problema ir pas mane, nors aš nelabai panaši į skeletą, nes mano smulkūs kaulai ir masės indeksas didesnis nei taviškis (1,63 m, 43 kg).
Atsakyti
apvalesniems žmonėms iš tiesų lengviau. Nekoloringas maistas, sportas- ir kilogramai daugiau ar mažiau pradės tirpti.O kaip jų priaugti nepakenkus sau? Manau, kad valgyt visus iš eilės kaloringus ir riebus produktus nesveika, bet ir atrodyti kaip distrofikei irgi nemalonu. Ypač paulgiam. Kai nuolat girdimos pašaipos- tu iš vis ką nors valgai? grūdą per dieną? eik iš čia skeletas ir t.t. schmoll.gif
Atsakyti
Sveiki,

Esu jauna panelė. Neseniai per gana neilgą laiko tarpą užsiimdama aktyviu sportu namų sąlygomis ir maisto porcijų sumažinimu, numečiau pernelyg daug svorio. Dabar mano tikslas priaugti +5kg., todėl laikinai nutraukiau sportą, o priaugusi planuoju eiti į sporto klubą, kad su profesionalių trenerių pagalba priaugtus kg paversčiau raumenukais.
Tačiau labai noriu paklausti, kaip tuos 5kg priaugti protingai? Labai nenoriu, kad visas svoris nueitų į pilvą, jo užsiauginti labai nenoriu, kaip tik man reikia padidinti užpakalio, klubų, kojų bei rankų apimtis.. Kaip patartumėte maitintis, kokius maisto produktus geriausia rinktis norint, kad priaugčiau tuos 5kg. ir paskui juos nebūtų labai sunku paversti stangriais raumenukais? Kokia būtų tinkamiausia mityba?
Juk faktas, kad vasarą, kaip ir visos, noriu turėti gražų kūną - nenoriu būti skeletas, tačiau ir lašinių sluoksnis nevilioja, todėl ieškau protingo sprendimo..
Be to, dar norėjau paklausti, ar teisingai mąstau, kad dabar man nebūtina pradėt valgyt įvairius padažus, majonezus prie salotų ir t.t., o geriau jau didinti pačio valgomo produkto, patiekalo kiekį?

Žinau, kad esant tokiai situacijai, Jūs galite tiesiog pasiūlyti kreiptis į dietologės kabinetą, tačiau to man tikrai neleidžia finansai.. O štai sveikata rūpi, todėl net už mažiausią informaciją iš Jūsų ir, žinoma, kitų forumiečių, būsiu be galo dėkinga.. 4u.gif
Atsakyti
Nagi.. verysad.gif Negi iš nieko taip ir nesulauksiu net menkutės pagalbos ar patarimų? cray.gif
Atsakyti
Į analogišką klausimą jau atsakinėjau. Taigi pakartosiu:

Priauginti svorio žmogui su greita medžiagų apykaita-praktiškai toks pat didelis darbas, kaip ir mažinti kūno masę nutukusiam.

Konsultacija žymiai išsamesnė ir tikslesnė būtų turint konkrečius jūsų duomenis, surinkus informaciją apie valgymo įpročius, fizinį krūvį, jūsų gyvenimo būdą. Todėl, jei yra galimybė, reiktų kreiptis į dietologą arba sporto trenerį klube-tokias paslaugos dabar teikiamos.

Internete galiu tik sudėlioti pagrindinius akcentus:
• gerai būtų lankyti sporto klubą, kur kvalifikuoti specialistai sudarytų jums tinkančią treniruočių programą. Sportuoti auginant raumenų masę būtina, nes kitaip masė didės ne raumenų, o riebalų sąskaita.
• suvalgyti apie 3000 kcal (aktyviai sportuojant!), valgyti 4-5 kartus per dieną, kasdien tuo pačiu metu, tarpuose tarp valgymų galite užkandžiauti;
• 60-70 procentų kasdienės dietos turi sudaryti angliavandeniai-ne cukrus ar saldainiai, o grūdiniai produktai, miltiniai gaminiai-taip vadinami sudėtingi angliavandeniai;
• baltymų kiekio ypatingai didinti nerekomenduojama-vartojant juos dideliais kiekiais kenkiama organizmui, apkraunami inkstai. Tačiau jie būtini. Jei nemėgstate pieno gaminių, rinkitės liesą mėsą, žuvį, ankštinius augalus.
• gerti pakankamai skysčių-apie 2 litrus per dieną.

Visi patarimai galioja sportuojant, kitaip vietoje raumenų užauginsite simpatišką pilvuką.
Atsakyti