Įkraunama...
Įkraunama...

Perioralinis dermatitas 2

sveikos, mielos moterys ir merginos. Kadangi senoji tema uzdaryta pasiekus maksimalu pranesimu skaiciu, sukuriau antraja sia tema. Tikiuosi ir toliau cia sekmingai bendradarbiausim
Atsakyti
razinka,del tos diagramos tai rimtai sutampa pazek man ir ausys kaista tai zek irgi kiausides nurodo,nu geras ,kazkiek tiesos tikrai yra
Papildyta:
Besikiskiakopusteliaudama.cinkas ir ixtiolas cia senoviles priemones patikrintos visu naudojamos iki siol,tikiuos pades kiek nors ...
Atsakyti
Merginos, nemanau, kad tie tyrimai jums pades, jug atsiradimo priezastys jo yra neaiskios...

Kas serga šia liga?
Šia liga dažniausiai serga 20-40 metų merginos ir moterys, tačiau gali sirgti ir vyresnės nei 40 metų moterys, vaikai ir labai retai vyrai.

Kokios šios ligos priežastys?
Tiksli ligos priežastis iki šiol pilnai neišaiškinta. Manoma, kad ligos atsiradimui didelę reikšmę turi netinkamas ar per dažnas kosmetinių drėkinamųjų kremų naudojimas, floruota dantų pasta, UV spinduliai ar hormoninių preparatų vartojimas. Vietiniai vaistai, kurių sudėtyje yra hormonų taip pat gali sukelti šią ligą.

Kaip ši liga pasireiškia?
Dažniausiai oda apie burną (“perioraliai”) parausta, joje galima matyti daugybinės kelių milimetrų dydžio raudonos spalvos papules, mazgelius ar pūlinėlius. Bėrimo elementai gali susilieti ir išplisti į skruostų ar vokų odą. Negydant, liga tampa lėtinė.

Kaip gydomas perioralinis dermatitas?
Perioralinio dermatito gydymas reikalauja daug kantrybės: liga vargina dėl savo estetinio vaizdo ir gana lėtai gyja. Svarbu nevartoti kosmetinių drėkinamųjų kremų. Jeigu ligą sukėlė vietiniai hormoniniai vaistai, būtina kuo skubiau nutraukti jų naudojimą. Gydant perioralinį dermatitą skiriami vietiniai antiuždegiminiai vaistai. Jeigu vietinis gydymas neefektyvus, skiriami geriami vaistai.
Atsakyti
sveikos na snd radau spuoga prie akiu ;( ***** sunervino ,liudna....
Atsakyti
as dar norejau paklausti kaip pas jus iskyla tie spuogai?***** pas mane kazkokie ciudai darosi krc snd sedziu prie kompo jauciu prie akies taip susitrauke oda pradejo deginti,pasiziuriu o ten tokia deme kaip dilgelines buna na praejo kokios 15 min dingo raudonumas ,liko 2 spuogai,krc nesuprantu as, ir dar snd buvau pas gine pakartotinai apziurai tai ji neapciuopia man uzdegimo doh.gif bet kad itarimai baigtusi galu gale paime tepineli kazkoki plataus tyrimo tai aisku bus treciadieni,kraujas rodo mano nedideli uzdegima,tai sako gal del to neapciuopia,dar pazejo ji i mane ir sako sius darytis hormonu tyrimus juos daro nuo 1 iki 5 ciklo dienos, nes kiekvienas kaprizas ant veido ir spuogas eina kaip hormonai kvailioja(pvz panos rase kitos,kad kaip pastojo pd dingo) taigi yra tame tiesos, jeigu hormonai tvarkoi tai ir veidas tipo,tai tokios naujienos,lauksiu treciadienio ir ciklo savo doh.gif kad daryt hormonus
Atsakyti
QUOTE(samyra1988 @ 2012 02 09, 19:32)
sveikos na snd radau spuoga prie akiu ;( ***** sunervino ,liudna....




laikykis mergyt 4u.gif zinau kaip uzknisa... o man va skrandzio skausmai paskutiniu metu prasidejo, zarnoka ryti tik 23d. uzrase...

Samyra norejau paklausti, ar labai baisi sita procedura? privaciai gal geriau butu darytis? nesw dabar uzsirasiau poliklinokoje... proceduros metu jie kazka komentuoja?? nes pagalvojau ten ikista dusina negera, o dar komentaru klausytis doh.gif man pakartotinai darys vel kraujo tyrima del liaukocitu padidejimo, kaip uzkinos tos ligos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(samyra1988 @ 2012 02 09, 21:20)
as dar norejau paklausti kaip pas jus iskyla tie spuogai?***** pas mane kazkokie ciudai darosi krc snd sedziu prie kompo jauciu prie akies taip susitrauke oda pradejo deginti,pasiziuriu o ten tokia deme kaip dilgelines buna na praejo kokios 15 min dingo raudonumas ,liko 2 spuogai,krc nesuprantu as, ir dar snd buvau pas gine pakartotinai apziurai tai ji neapciuopia man uzdegimo  doh.gif  bet kad itarimai baigtusi galu gale paime tepineli kazkoki plataus tyrimo tai  aisku bus treciadieni,kraujas rodo mano nedideli uzdegima,tai sako gal del to neapciuopia,dar pazejo ji i mane ir sako sius darytis hormonu tyrimus juos daro nuo 1 iki 5 ciklo dienos, nes kiekvienas kaprizas ant veido ir spuogas eina kaip hormonai kvailioja(pvz panos rase kitos,kad kaip pastojo pd dingo) taigi yra tame tiesos, jeigu hormonai tvarkoi  tai ir veidas tipo,tai tokios naujienos,lauksiu treciadienio ir ciklo savo  doh.gif kad daryt hormonus

ai ir dar sedejau cia kazkaip ir prisiminiau ,kad pas mane buvo kazkuria ziema tokia nesamone aplink akis,bet grynai taip virs virsutiniu voku ir apatiniu tokie lygus ratai,tai pagalvojau kad nusalau kaip buvo salciai dideli ejau su kepure ir saliku lyg nosies tai atviros buvo tik akys,tai ***** gal tada man prasidejo o dabar kaip issiplieske tai jau pilnu tempu.?
Atsakyti
QUOTE(samyra1988 @ 2012 02 09, 22:20)
as dar norejau paklausti kaip pas jus iskyla tie spuogai?***** pas mane kazkokie ciudai darosi krc snd sedziu prie kompo jauciu prie akies taip susitrauke oda pradejo deginti,pasiziuriu o ten tokia deme kaip dilgelines buna na praejo kokios 15 min dingo raudonumas ,liko 2 spuogai,krc nesuprantu as, ir dar snd buvau pas gine pakartotinai apziurai tai ji neapciuopia man uzdegimo  doh.gif  bet kad itarimai baigtusi galu gale paime tepineli kazkoki plataus tyrimo tai  aisku bus treciadieni,kraujas rodo mano nedideli uzdegima,tai sako gal del to neapciuopia,dar pazejo ji i mane ir sako sius darytis hormonu tyrimus juos daro nuo 1 iki 5 ciklo dienos, nes kiekvienas kaprizas ant veido ir spuogas eina kaip hormonai kvailioja(pvz panos rase kitos,kad kaip pastojo pd dingo) taigi yra tame tiesos, jeigu hormonai tvarkoi  tai ir veidas tipo,tai tokios naujienos,lauksiu treciadienio ir ciklo savo  doh.gif kad daryt hormonus



as geriu kontraceptines tai gal nuo ju... bet kaip tik turetu viskas buti gerai doh.gif eisiu ir as pa gine.. nafik viska verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2012 02 09, 21:22)
laikykis mergyt  4u.gif zinau kaip uzknisa... o man va skrandzio skausmai paskutiniu metu prasidejo, zarnoka ryti tik 23d. uzrase...

Samyra norejau paklausti, ar labai baisi sita procedura? privaciai gal geriau butu darytis? nesw dabar uzsirasiau poliklinokoje... proceduros metu jie kazka komentuoja?? nes pagalvojau ten ikista dusina negera, o dar komentaru klausytis  doh.gif man pakartotinai darys vel kraujo tyrima del liaukocitu padidejimo, kaip uzkinos tos ligos  verysad.gif

aciu saulyt,stengiuos nekreipt demesio,pas mane jau visos rankos subadytos nuo krauju imimo ,melynos kokios kad eina sau smile.gif ta procedura nera baisi,pasiimk ranksluosti ,ateisi atsigulsi ant sono,gydytojas papasakos kaip viskas vyks,(man pasitaike vyras toks neblogas,paskui papurks lidokaino kad uzsaldyt gerkle,duos isikasti toki plasmasini kanduka,ir per ta skylute kis slangeli jausmas bus kad papykins biski bet tai tik bus kol praeis per gerkle,paskui jis ten zes ir viskas,jausi kad kazkas tabaluoja skrandyje ir tiek,tik kas nelabai malonu tai kad ta slanga pucia ora tai visad raugioji biggrin.gif bet jie priprate tai as net nekreipiau demesio,as uzsimerkiau ir gulejau ant sono,ta procedura ne ilgiau kaip 5-7 min,paprasyk kad helio bakterija darytu su skrandzio turiniu,tai bus 100% atsakymas,ten biski nugnybs is skrandzio ir viskas,paskui po viso sito nepersigask skaudes skrandis kokias 2-3 dienas ,as jeigu ka nors rugstesnio isgerdavau tai galvojau skrandy sugraus
Papildyta:
QUOTE(jovita25 @ 2012 02 09, 21:24)
as geriu kontraceptines tai gal nuo ju... bet kaip tik turetu viskas buti gerai  doh.gif eisiu ir as pa gine.. nafik viska  verysad.gif

nueik aisku ,o del kontraceptiku tai nzn man kaip mm nereguliarios mano gine parase man kontraceptikus kad sureguliuot cikla,tai kaip as jas pradejau gert tai man tada ir zandai degt pradejo,tai po 2 menesiu meciau tai nezinau kiek cia tiesos
Atsakyti
QUOTE(samyra1988 @ 2012 02 09, 22:37)
aciu saulyt,stengiuos nekreipt demesio,pas mane jau visos rankos subadytos nuo krauju imimo ,melynos kokios kad eina sau smile.gif ta procedura nera baisi,pasiimk ranksluosti ,ateisi atsigulsi ant sono,gydytojas papasakos kaip viskas vyks,(man pasitaike vyras toks neblogas,paskui papurks lidokaino kad uzsaldyt gerkle,duos isikasti toki plasmasini kanduka,ir per ta skylute kis slangeli jausmas bus kad papykins biski bet tai tik bus kol praeis per gerkle,paskui jis ten zes ir viskas,jausi kad kazkas tabaluoja skrandyje ir tiek,tik kas nelabai malonu tai kad ta slanga pucia ora tai visad raugioji biggrin.gif bet jie priprate tai as net nekreipiau demesio,as uzsimerkiau ir gulejau ant sono,ta procedura ne ilgiau kaip 5-7 min,paprasyk kad helio bakterija darytu su skrandzio turiniu,tai bus 100% atsakymas,ten biski nugnybs is skrandzio ir viskas,paskui po viso sito nepersigask skaudes skrandis kokias 2-3 dienas ,as jeigu ka nors rugstesnio isgerdavau tai galvojau skrandy sugraus
Papildyta:

nueik aisku ,o del kontraceptiku tai nzn man kaip mm nereguliarios mano gine parase man kontraceptikus kad sureguliuot cikla,tai kaip as jas pradejau gert tai man tada ir zandai degt pradejo,tai po 2 menesiu meciau tai nezinau kiek cia tiesos




Aciukas uz issamia informacija, labai bijau tos proceduros, tookia nemaloni ji man atrodo, bet turiu privalau pasidaryti... taip kaip ir daugeliui cia nuo vieno kabineto duru prie kito... ziauriai viskas uzkniso, bet reikia rasti priezastis, atsikeliu ryte ir zek paakiai pajuode nors jauna moteris esu, dabar net nedirbu jokio nuovargio, streso man nebuna.. tai nuo ko??? viduriai pastoviai uzkieteje, turiu vilti kad sutvarkius virskinima viskas praeis, svarbu kad rastume priezastis
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2012 02 09, 21:44)
Aciukas uz issamia informacija, labai bijau tos proceduros, tookia nemaloni ji man atrodo, bet turiu privalau pasidaryti... taip kaip ir daugeliui cia nuo vieno kabineto duru prie kito... ziauriai viskas uzkniso, bet reikia rasti priezastis, atsikeliu ryte ir zek paakiai pajuode nors jauna moteris esu, dabar net nedirbu jokio nuovargio, streso man nebuna.. tai nuo ko??? viduriai pastoviai uzkieteje, turiu vilti kad sutvarkius virskinima viskas praeis, svarbu kad rastume priezastis

jeigu viduriai uzkieteje,butinai eik pasidaryk zarnyno valyma ir gerk gerasias bakterijas,Pajuodę paakiai – intoksikacijos, kuri būdinga sergant visomis lėtinėmis ligomis, požymis,reiskia organizme yra visvien kazkoks brudas kuris sukelia tuos letinius uzdegimus,***** kodel butent ant veido?galetu but uzpakalis organizmo veidrodis o ne veidas
Atsakyti
QUOTE(samyra1988 @ 2012 02 09, 22:51)
jeigu viduriai uzkieteje,butinai eik pasidaryk zarnyno valyma ir gerk gerasias bakterijas,Pajuodę paakiai – intoksikacijos, kuri būdinga sergant visomis lėtinėmis ligomis, požymis,reiskia organizme yra visvien kazkoks brudas kuris sukelia tuos letinius uzdegimus,***** kodel butent ant veido?galetu but uzpakalis organizmo veidrodis o ne veidas




Tai kad kazkas is vidaus mane eda cia faktas!!! kurgi niekada taip nebuvo, siandien paakiia pajuode, veidas pabertas, bet grynai tik zandu sritis, as jau isivaizduoju ka man ras tame skrandyje...
Atsakyti