Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 4

"Stebuklas visada yra kažkur šalia nevilties..."(Remarkas)

Linkiu kiekvienai is musu patirti po stebukla, pavasaris tuoj prabus gamta ir mes nusisypsokim sau ir salia esantiems, pasidziaukime, kad esam ciair dabar smile.gif
Atsakyti
as irgi registruojuosi naujoje temoje ax.gif
Rasyte, faina citata wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2006 04 04, 08:40)
"Stebuklas visada yra kažkur šalia nevilties..."(Remarkas)

Linkiu kiekvienai is musu patirti po stebukla, pavasaris tuoj prabus gamta ir mes nusisypsokim sau ir salia esantiems, pasidziaukime, kad esam ciair dabar smile.gif


Rasyte, ačiū, kad prižiūri mūsų temas 4u.gif Citata nuostabi. Ačiū ir už ją. Sėkmės darbeliuose, geros sveikatos.
Kartu smagiau sirgti ir sveikti. smile.gif
Atsakyti
As irgi registruojuos. Tyliai jus vis paskaitineju ax.gif
Atsakyti
As irgi prisijungiu prie jusu.
Atsakyti
cia as gal biski ne i tema,bet.. man neseniai (t.y. penktadieni) isoperavo krutyje guzeli (fibroadenoma), siaip viskas jau gerai, tik dar truputi skauda.. bet kai toj vietoj paspaudziu kur guzelis buvo tai kazkoks garsas pasigirsta..lyg kokio ten skyscio ar oro patekia butu, nu net nezinau.. gal kam taip yra buve? turbut pas daktara reiketu eit? prasau patarkit
Atsakyti
QUOTE(Rasuteee @ 2006 04 06, 00:00)
cia as gal biski ne i tema,bet.. man neseniai (t.y. penktadieni) isoperavo krutyje guzeli (fibroadenoma), siaip viskas jau gerai, tik dar truputi skauda.. bet kai toj vietoj paspaudziu kur guzelis buvo tai kazkoks garsas pasigirsta..lyg kokio ten skyscio ar oro patekia butu, nu net nezinau.. gal kam taip yra buve? turbut pas daktara reiketu eit? prasau patarkit

Kad skystis renkasi,tai taip būna.Daktaras su švirkštu ištraukia ir paprastai susitvarko.Bet kad koks garsas,tai nesu girdėjusi g.gif Manau,jei neramu,kreiptis į operavusį daktarą ir bus aišku.Sėkmės.
Atsakyti
Visoms kuo geriausios sveikateles 4u.gif ...as su jumis,salia jusu,tarp jusu wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.
as vis paskaitineju jus tylomis. nedristu net prasizioti apie savo ligas. atrodo kai nekalbi apie jas - ju nera...
tik siandien mano pazistamo dukrele mire nuo vezio... o jai tik 14 metu tebuvo. kazkaip labai liudna ir baisu pasidare unsure.gif
linkiu visom dideles dideles stiprybes ir sveikateles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madrid @ 2006 04 07, 15:37)
Sveikos merginos.
as vis paskaitineju jus tylomis. nedristu net prasizioti apie savo ligas. atrodo kai nekalbi apie jas - ju nera...
tik siandien mano pazistamo dukrele mire nuo vezio... o jai tik 14 metu tebuvo. kazkaip labai liudna ir baisu pasidare  unsure.gif
linkiu visom dideles dideles stiprybes ir sveikateles  4u.gif


madrid, liudna.. verysad.gif o koks vezys Jai buvo? verysad.gif
Atsakyti
Madrid labai gaila, labai

Siracusa vaiku onkologines ligos dazniausiai labai piktybines, organizmas augantis ir ligos ju dazniausiai progresuoja torpediniu greiciu, vaiku vezys taip ir medicinoje atskiru vardu vadinamas, ang. kiek pamanu children pediatric cancer, vaikai turi tokiu sito znypliuotojo formu kuriomis suauge dazniausiai neserga. Ir jos baisios, as vis uzsuku i rugile.com puslapi, be to bendrauju su to forndo ikureja, teko ir medziageles pavers - tai ka jie isgyvena - baisu. Atmenu kai jau paciai teko susileisti chemija per televizija isvydau vaikuti gal kokiu 3 su ta pacia pajungta lasine su vaistais - tai buvo taip baisu.
Atsakyti
Rasyte, aciu uz info, kazkaip apie vaiku ligas mazai zinojau unsure.gif
o gal zinai kodel daniela.lt dingo blink.gif senokai pas mane nebeatsidaro, gal persikele kur? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siracusa: 07 balandžio 2006 - 21:36