Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 4

QUOTE(Siracusa @ 2006 04 07, 15:51)
madrid, liudna..  verysad.gif o koks vezys Jai buvo?  verysad.gif


labai liudna. jos veziukas prasidejo nuo koju sanariu. o paskui tai iskerojo po vissa kuna. ir ko tik nedare - ir chemijos, ir Iraely ir Vokietijoj - nieko. jau tokios kancios paskutiniu metu buvo kad dar dabar akyse man stovi ta mergaite verysad.gif
sveikit nors jus! neleiskit jam jusu nugalet smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Jungiuosi ir aš prie Jūsų.
Atsakyti
Kur visos prapuolėt?Turbūt pavasaris į lauką išsivedė mirksiukas.gif Kokios naujienos,kas geresnio?Aš šeštadienį gal 4 valandas lauke vaikštinėjau,dukrytė dviratį mynė.Taip gera jau seniai nebuvo.Vat,ką reiškia pasinert į darbus-leki,leki...Atrodo anoks čia stebuklas-ramiai pasivaikščiot blush2.gif
Atsakyti
Labas visoms, seniai nesilankiau. Kažkaip liūdnos nuotaikos užplūdę buvo. Kaip niekad šiais metais daug aplinkui atsirado sergančių, ypač šitas žnypliuotasis kažko pažįstamus kabina. O gal tik taip atrodo, nes dabar kiekvienam tokiam ligoniui jau nesi abejinga, priimi tai, kaip dalį patirties sau, bandai padėti...

Mes kaip ir ligą nugalėjom - 90 proc. remisija, bet maniškiui ir tas 10 proc. yra daug. Plaučiuose rado skysčių, tai nežinau, ar čia švitinimo padarinysm, ar kas. Vis dar jaucias is dalies ligonis, net kraujo tyrima is venos atsisake daryt, nors norejau patikrint ar mikoplazmos neturi, nes vaikai cvis serga. jam visos venos taip ir neatsistatę, taai kiekvienas duris yra nepakenčiamas.
Kadangi gavom remisiją ir tuo džiaugiamės, tai suveikė mano apsauginė imuniteto sistema, atsipalaidavau ir dabar aš pora mėnesių sirguliuoju - pripažino vos ne astmą, tai dabar kapstausi iš to pragaro...

Įkvėpkim giliau pavasarinio oro ir džiaukimės gyvenimu, juk Velykos, mūsų visų dvasios atgimimo šventė artėja, o gal būt ir stebuklai biggrin.gif
Atsakyti
Šviesele, būk gera, paiškink kaip ir kas ir pagal kokius rodmenis nustatė kad 90 proc. remisija???? Gal aš galėčiau savo mamai paskaičiuoti??? Arba gal mūsų gydytoja turėtų???
Atsakyti
QUOTE(Sviesele @ 2006 04 11, 10:05)
Labas visoms, seniai nesilankiau. Kažkaip liūdnos nuotaikos užplūdę buvo. Kaip niekad šiais metais daug aplinkui atsirado sergančių, ypač šitas žnypliuotasis kažko pažįstamus kabina. O gal tik taip atrodo, nes dabar kiekvienam tokiam ligoniui jau nesi abejinga, priimi tai, kaip dalį patirties sau, bandai padėti...

Mes kaip ir ligą nugalėjom - 90 proc. remisija, bet maniškiui ir tas 10 proc. yra daug. Plaučiuose rado skysčių, tai nežinau, ar čia švitinimo padarinysm, ar kas. Vis dar jaucias is dalies ligonis, net kraujo tyrima is venos atsisake daryt, nors norejau patikrint ar mikoplazmos neturi, nes vaikai cvis serga. jam visos venos taip ir neatsistatę, taai kiekvienas duris yra nepakenčiamas.
Kadangi gavom remisiją ir tuo džiaugiamės, tai suveikė mano apsauginė imuniteto sistema, atsipalaidavau ir dabar aš pora mėnesių sirguliuoju - pripažino vos ne astmą, tai dabar kapstausi iš to pragaro...

Įkvėpkim giliau pavasarinio oro ir džiaukimės gyvenimu, juk Velykos, mūsų visų dvasios atgimimo šventė artėja, o gal būt ir stebuklai biggrin.gif


Šviesele, mieloji, sveik. Gal padėtų Jadvygos Balvočiūtės žolytės, yra stiprinančių mišinių ir arbatų nuo kosulio. Vakar buvau Vilniuje, mačiau prekiauja Operos vaistinė, gal yra ir kitur. Vargelio jas ruošiant yra, bet naudos taip pat. smile.gif
Atsakyti
O kur Kaune siomis zolelemis prekiauja? Klausiau, nieks neatsake sad.gif gal neprekiauja ...
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2006 04 11, 17:52)
O kur Kaune siomis zolelemis prekiauja? Klausiau, nieks neatsake sad.gif gal neprekiauja ...


Gal pabandytum pasiteirauti vaistažolių parduotuvėje "Gamtos produktai", Daukšos g. 30, tel. 22 04 14.
Atsakyti
Aciu, pasidomesiu. O kazin taip tiesiai ir klaust, Balvociute paminet? Jei ji nelegaliai pardavineja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2006 04 11, 23:28)
Aciu, pasidomesiu. O kazin taip tiesiai ir klaust, Balvociute paminet? Jei ji nelegaliai pardavineja  g.gif


Viskas ten leagalu. Šiauliuose prekiauja vaistinėse ir svaiko maisto parduotuvėje. Kaune mačiau vaistinėje prie klinikų, tik nežinau vaistinės pavadinimo. Tai vaistinė, kuri yra prie įėjimo į kardiologinį, endokrinologinį, atrodo ir akių ligų korpusus, bet ne klinikų viduje, o gatvėje, ten tokia privati mašinų aikštelė yra, seniokas vaikšto ir renka pinigėlius. Mes ten mašiną atvažiavę pasistatom. Rudenį tai tikrai turėjo arbatėlių, tik specializuotose vaistažolių vaistinėse turėtų būti įvairesnis pasirinkimas. Turiu pačios J. Balvočiūtės mob. telef., jei nerastum galima jos pačios pasiteirauti kam Kaune tiekia.
Šiaip Šiauliuose apžiūrinėjau arbatėles, tai labai įvairios: grynos vaistažolės, vaistažolių mišiniai. Akys užkliuvo už tokių mišinių skirtų moterims, kaip: skausmingoms mėnesinėms, endometriozei, miomų ir cistų gydymui, klimakso negalavimams mažinti ir kt.
Atsakyti
Jei gali,adis,parasyk tikslu adresa vaistiniu Siauliuose. mirksiukas.gif As ir is Siauliu,bet nezinau kur prekiauja. Neteko matyti.
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2006 04 11, 21:12)
Gal pabandytum pasiteirauti vaistažolių parduotuvėje "Gamtos produktai", Daukšos g. 30, tel. 22 04 14.

Sake neprekiauja. Ir atsiliepe taip idomiai - "parduotuve". Net suabejojau kur pataikiau.
Atsakyti