Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu

Ot bajeris siandien buvo ... pavelavau gal kokiu 11 minuciu ir radau uzrakintas biuro duris doh.gif galit isivaizduoti unsure.gif nu dar gali buti prikolas kad laika sumaisiau bet abejoju schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, besimokančios biggrin.gif Čia Baltike visus taip drąsina, bet praktika tikrai ne visoms taip lengvai gaunasi. Pradėjau mokytis sausio 9, teoriją jau seniai išsilaikiau, o praktiškai važiuoti neišeina ir tiek schmoll.gif Na, tikiuosi, kad kitos besimokančios yra artimesnės technikai ir joms geriau seksis 4u.gif
Pravažiavau 10 privalomų kartų ir jau kokius 15 papildomų, bet dar nesiryžtu laikyti egzamino, nes gana silpnai orientuojuos gatvėje, nematau atstumų iki kitos mašinos, linijos ir pan. doh.gif blink.gif
Atsakyti
Langana, bijau, kad ir man taip bus doh.gif As tai teorija savarankiskai ruosiuosi, gal kas turejot namie ta KET programa, Regitroj speju klausimai visai kitokie? g.gif
Atsakyti
O gal kur nors internete yra kokie nors sprendimo variantai?
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2006 04 16, 13:21)
O gal kur nors internete yra kokie nors sprendimo variantai?

As turiu, bet abejoju, kad Regitroj tokie patys schmoll.gif
Atsakyti
Na, jei mokėsi taisykles ir būsi prisprendusi krūvą bilietų, tai ir "Regitros" egzaminą įveiksi
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2006 04 16, 13:35)
Na, jei mokėsi taisykles ir būsi prisprendusi krūvą bilietų, tai ir "Regitros" egzaminą įveiksi

Taisykles perskaiciau, bilietus issprendziu 100% cool.gif Treciadieni einu i teorijos egza, ziuresiu kaip ten kas blink.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif aš irgi pradedu nuo nulio, balandžio 12d. prasidėjo kursai ir tiesiai ant velykų, na manau kad reikia didelio noro ir viskas bus gerai smile.gif
Linkiu visoms sėkmės thumbup.gif
Atsakyti
as jau sia sav pradesiu vairuoti teorija jau baigiu isklausyti smile.gif sperndziu testus visai neblogai smile.gif
Atsakyti
Oa vat as jau prieš kokius pora metu teoriją išsilaikiau, tik vat praktiškai viska atlikt kažkodel man trūksta ryžto, bet tikiuosi iki rudens užbaigt tuos cirkus doh.gif
Atsakyti
Teorijos testas Regitroje ne sudėtingesnis už tuos, kuriuos galima įsigyti Maximoje, kas neišlaiko, tai tikriausia dėl to, kad supanikuoja. Laiko, skirto testui atlikti, yra per daug, ir per tą laiką spėji ne tik atsakyti į visus klausimus, bet ir pertaisyti kur reikia ir kur ne biggrin.gif
Aš teoriją laikiausi eksternu. Dabar va mokausi vairuoti... Liko tik vienas važiavimas, bet prašysiuos papildomai, vieną kartą tai tikrai, gal ir daugiau. Aikštelėje egzaminą išlaikysiu, man gerai visi manevrai išeina, o mieste dar sunkoka. Instruktorius sako, kad mašiną valdau gerai, bet jaučiasi, kad stresuoju, pasimetu. Tai va, liko persilaužti psichologiškai. Balandžio 29 užsirašiau į egz.
Atsakyti
Klim, kokioj mokykloj mokaisi vairuoti? As irgi teorija eksternu issilaikiau pries pora dienu cool.gif
Atsakyti