Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu

Sveikinu išlaikiusias drinks_cheers.gif nelabai seku temą, nes ir taip stresuoju doh.gif Kaip praeis ketvirtadienis, būsiu laimingiausias žmogus pasaulyje, bet kuriuo atveju-išlaikysiu ar ne smile.gif Jei išlaikysiu, tai džiaugsiuos, jei ne- tai bent žinosiu silpnąsias vietas. Svarbu, kad greičiau viskas praeitų. šiandien einu į paskutinį pravažiavimą, tai bus antras kartas, kai mokysiuos aikštelėj pagal naują tvarką doh.gif Nu žodžiu.... blink.gif
Atsakyti
Vakar vaziavau aiksteleja pagal naujus reikalavimus (nieko nesupratau) instruktorius pasibaisejo ir pasake, kad siaubinga blush2.gif
Paskui vaziavau i miesta, sustojau ant kalniuko ir vis dairausi i galini veidroduka, instruktorius paklause, ko as i ta veidrodi vis ziuriu... atsakiau, ziuriu ar brangi masina uz manes stovi lotuliukas.gif bandziau ivertinti kiek kainuotu mano prastas vaziavimas g.gif
pradedu galvoti ir tikrai man tu teisiu reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vita @ 2006 10 17, 09:47)
Valiooooo thumbup.gif  Kolegė ką tik išlaikė egzą ir jau be jokių kuoliukų, vat  thumbup.gif Malačius  drinks_cheers.gif

Sveikinimai kolegei 4u.gif

QUOTE(Russne @ 2006 10 17, 13:03)
Sveikinu išlaikiusias drinks_cheers.gif nelabai seku temą, nes ir taip stresuoju doh.gif Kaip praeis ketvirtadienis, būsiu laimingiausias žmogus pasaulyje, bet kuriuo atveju-išlaikysiu ar ne smile.gif Jei išlaikysiu, tai džiaugsiuos, jei ne- tai bent žinosiu silpnąsias vietas. Svarbu, kad greičiau viskas praeitų. šiandien einu į paskutinį pravažiavimą, tai bus antras kartas, kai mokysiuos aikštelėj pagal naują tvarką doh.gif  Nu žodžiu.... blink.gif

Aš žinok nuo to laiko, kai užsiregistravau ir nekišau nosies čia.. Net nevaikščiodavau pagrindiniam meniu kad nepamatyčiau 4 RATAI lotuliukas.gif Jau tokį sopulį varė doh.gif

Dėl paryškintos vietos - keista man kad taip sveikai mąstai, nes man šitas daėjo jau tada kai grįžinėjau iš miesto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 10 16, 16:00)
Pamodeliuosiu dėl linksmumo kitą situaciją smile.gif
Jei ten už posūkio būtų vienintelė juosta, o degtų jau visiem geltona (juk tokie posūkiai beveik visada baigiami tik per geltoną)

Nu ir pamodeliavai - visiems geltona būna nereguliuojamoj sankryžoj lotuliukas.gif Tokiu atveju (nu ne tokiu, o nereguliojamos biggrin.gif ) patinka ar ne ir net visai nesvarbu kaip tau logiška atrodo - tikrai turi praleist tie kurie važiuoja priešpriešais tiesiai ir suka į dešinę...
O šiaip jei tau užsidega geltona, o kitam sekcija...na turi jis leist pabaig manevrą ir tiek žinių....
bet visiem degančią geltoną norėčiau pamatyt reguliuojamoj sankryžoj lotuliukas.gif

QUOTE(Olita @ 2006 10 16, 16:00)
tokie posūkiai beveik visada baigiami tik per geltoną

nesutinku tongue.gif


Šiaip su tokiom temom siūlyčiau eit į KET temą wink.gif, bo kažkaip nebe į temą gaunas lotuliukas.gif


QUOTE(alleksandra @ 2006 10 17, 13:26)
ziuriu ar brangi masina uz manes stovi  lotuliukas.gif  bandziau ivertinti kiek kainuotu mano prastas vaziavimas  g.gif
pradedu galvoti ir tikrai man tu teisiu reikia  g.gif

Su instruktorium ar egzaminuotoju to vertint visiškai nereikia ir rūpintis taip pat...jei ką wink.gif Va bent dėl šito tai buvau rami. Nes ne viena važiuoji ir ne viena kritiniu atveju turi gelbėt situaciją. smile.gif
Teisių tai tau aišku nereikia....bet tu geriau įsigyk jas ir galėsi sau ramiai nesinaudot tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 10 17, 18:21)
visiems geltona būna nereguliuojamoj sankryžoj 

Hm... nu ne smile.gif Vieniems po žalios degasi geltona, kitiems - po raudonos (kad jau visai preciziškai, kartu su raudona dega geltona)... Gaunas toks momentėlis, kai visiem geltona tongue.gif Vieni įspėjami greičiau pabaigt savo manevrus ir pasitraukt iš sankryžos arba neįvažiuot į ją, kiti - pasirengt važiuot smile.gif
O kad spėtum į kairę pasukt reguliuojamoj sankryžoj dar per žalią... tikrai retai pavyksta ...nebent naktį... arba kai sekcija į kairę smile.gif
O šiaip nemanau, kad čia jau taip visai ne į temą, juk ne apie taisykles kalbam - kokie pakeitimai ir pan., o mokomės vairuoti smile.gif kartu smile.gif teisybės vat ieškojom ieškojom, bet neradom smile.gif neįtikinau, kad ir kiek stengiaus frusty.gif smile.gif na, gerai, atsiprašau už įkyrumą, dabar jau tikrai ta tema išsemta...
QUOTE(Patieška @ 2006 10 17, 18:21)
O šiaip jei tau užsidega geltona, o kitam sekcija...na turi jis leist pabaig manevrą ir tiek žinių....

Juolab, kad pagaliau sutiko su manim yahoo.gif Gi tą ir norėjau pasakyt mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(alleksandra @ 2006 10 17, 13:26)
pradedu galvoti ir tikrai man tu teisiu reikia  g.gif

Reikia reikia... jau pareigas kaip ir jauti neįvažiuot niekam į niekur lotuliukas.gif , tai jau ir teisių reikia, reiškia mirksiukas.gif
Atsakyti
Baikit su tais posūkiais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 10 17, 18:44)
Gaunas toks momentėlis, kai visiem geltona  tongue.gif

Ne visada...tiems kurie ruošias važiuot po raudonos to momentelio gali ir nebūt - t.y. dažnokai ir nebūna tongue.gif

QUOTE(Olita @ 2006 10 17, 18:44)
Juolab, kad pagaliau sutiko su manim yahoo.gif Gi tą ir norėjau pasakyt  mirksiukas.gif

Taip taip plaukiojom žinom lotuliukas.gif ...aš kalbėjau apie tai kad visuotine geltono šviesoforo teorija suabejočiau ... pamodeliavau teoriškai tongue.gif O kalbėta buvo apie daug ką...bet prie anos temos nebegrįšiu, nes viską ką norėjau pasakyt jau pasakiau. Kad sutikau vienoj vietoj, nereiškia, kad pritariu kitose, nes "vietų" tai ten buvo bent kelios tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 10 17, 19:06)
Kad sutikau vienoj vietoj, nereiškia, kad pritariu kitose, nes "vietų" tai ten buvo bent kelios  tongue.gif

Tai aš ir džiaugiuos, kad bent vienoj sutikai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Patieška @ 2006 10 17, 19:06)
Ne visada...tiems kurie ruošias važiuot po raudonos  to momentelio gali ir nebūt - t.y. dažnokai ir nebūna tongue.gif

Brr... kaip suprast?

Ai, bet kuriuo atveju, ten turėjau omeny, kad ir man, ir atitinkamai tam sukančiam iš priešpriešos yra geltona, tik neaiškiai išsireiškiau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Mamasa_ @ 2006 10 17, 18:50)
Baikit su tais posūkiais  lotuliukas.gif

Tai kad baigėm jau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 10 17, 21:28)
Brr... kaip suprast?

Nu būna, kad po raudonos iškart degas žalia...Bet čia jau matyt irgi pagal regionus lotuliukas.gif Neesmė, bet tikrai būna.
Atsakyti
Nepamirškim ryt visos palaikyt Russne ir laikyt už ją kumščius friends.gif
Tik vat nzn, kelintą val. g.gif
Atsakyti
Nugi ačiū už palaikymą ir gerus norus, tai 10 val visos metat darbus ir laikot kumščius drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Russne @ 2006 10 18, 21:26)
Nugi ačiū už palaikymą ir gerus norus, tai 10 val visos metat darbus ir laikot kumščius  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  ax.gif

ploja.gif
Atsakyti