Įkraunama...
Įkraunama...

Facebook įtaka vaikams

Ar nemanote , kad vaikams iki 9 metu Facebook daro bloda įtaka? Aš savo dukrai leidau susikurti Facebook tik šeis metais o jai jau beveik 14. O jus savo vaikams leidziate kurtis Facebook? O gal savo jaunesnysėjai leisti kurtis ankščiau? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(^.^ SweetKitty ^.^ @ 2012 02 12, 20:42)
Ar nemanote , kad vaikams  iki 9 metu Facebook daro bloda įtaka? Aš savo dukrai leidau susikurti Facebook tik šeis metais o jai jau beveik 14. O jus savo vaikams leidziate kurtis Facebook? O gal savo jaunesnysėjai leisti kurtis ankščiau?  blink.gif

Tai kad pačiame facebook yra amžiaus riba, regis tik nuo keturiolikos ir galima.
Atsakyti
Bet vaikai yra gudrus ir gali padaryti savo amziu didesni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Labruscum @ 2012 02 12, 20:44)
Tai kad pačiame facebook yra amžiaus riba, regis tik nuo keturiolikos ir galima.

Taip,bet daugelis rašo netikrą amžių,kad galėtų susikurt unsure.gif . Mano sūnui du,o dukroms, vienai beveik septyni,kitai vienuolika,o kitai šešiolika. Ugnei(16) leidau susikurti trylikos, Dianai (11) irgi leisiu tik trylikos. Taip pat ir sūnui,bei dar vienai dukrai.
Papildyta:
Pati neperseniausiai susikūriau ax.gif
Atsakyti
Bet man Facebook nelabai patinka nes tenais paskaičius randu tikrai nesvankiu dalyku ar man verta uždrausti prisijunkti prie facebook ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(^.^ SweetKitty ^.^ @ 2012 02 12, 20:54)
Bet man Facebook nelabai patinka nes tenais paskaičius randu tikrai nesvankiu dalyku ar man verta uždrausti prisijunkti prie facebook ? g.gif

Man paciai ten nebuvo ka veikti suaugusei,randama ten visokiu "nesamoniu" tuoj pat is ten isiregistravau tai ka kalbeti apie 13 ar 14 metu vaikus. Vien tik kitu foto kartais padaro bloga susidaryma... Man tas intr taj blogybe tokiem vaikam. schmoll.gif
Atsakyti
Tikra tiesa ten nera ka veikti bet vaikai dažniausei prie 'Fb' buna labai daug laiko man Facebook reikalingas tik susisekimui su vyru kai jis buna darbe mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^.^ SweetKitty ^.^: 13 vasario 2012 - 20:34
QUOTE(ErikaAlgirdasSkaiste @ 2012 02 13, 14:09)
Man paciai ten nebuvo ka veikti suaugusei,randama ten visokiu "nesamoniu" tuoj pat is ten isiregistravau tai ka kalbeti apie 13 ar 14 metu vaikus. Vien tik kitu foto kartais padaro bloga susidaryma... Man tas intr taj blogybe tokiem vaikam. schmoll.gif

Aš irgi taip manau. Pati kompiuteryje turiu tokią programą,kad kai prieinu prie kompiuterio galiu pažiūrėti kokiuose puslapiuose buvo mano vaikai,dabar pavadinimo negaliu pasakyti,nes nelabai žinau vyras tą programą parsiuntė ar ką is ten darė nežinau ax.gif . Dukra nežino,beje galiu pažiūrėti ir per facebook kur lankėsi,kol šešiolika,dar tikrinu,nes žinot koks amžius dabar,kas jiem įdomu,o nebekontroliuosiu tik aštuoniolikos,tada galės daryt ką nori,jau bus nebemano reikalas. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(^.^ SweetKitty ^.^ @ 2012 02 13, 21:33)
Tikra tiesa ten nera ka veikti bet vaikai dažniausei prie 'Fb' buna labai daug laiko man Facebook reikalingas tik susisekimui su vyru kai jis buna darbe  mirksiukas.gif

Aš irgi facebook nežaidžiu jokių žaidimų,man tik susisiekimui jis reikalingas, biggrin.gif dar facebook galima pavadinti "pletkų lizdas". gossip.gif . Tik kas ką parašo ar įkelia iškarto jau komentuoja doh.gif
Atsakyti
Na čia kiekvienos mamos reikalas kaip auklėti savo vaikus. Bet aš sutinku ,kad facebook nedaro geros įtakos. Vis dėl to savo septynmetei leidau susikurti,bet tai dar nereiškia,kad leidau daryti viską. Jos facebook slaptažodį žinau tik aš ir leidžiu prisijungti tik man žiūrint. Prijungiu ją, įjungiu žaidimą kokį nori žaisti ir leidžiu žaisti tik man žiūrint. Aš pasitikiu savo dukra,bet ką gali žinoti ar neiškrės kokio pokšto,į kokį puslapį neįeis biggrin.gif . vėliau jau kokį trylikos - keturiolikos metų pasakysiu slaptažodį ir nebesėdėsiu prie jos,galės pasikeisti slaptažodį jie norės. Sūnui irgi manau taip pat darysiu.
Atsakyti
Dukrai leidau susikurti facebooką 8 m. Bet stipriai kontroliuoju. O ir ji pati parodo man kiekvieną, pakvietusį ją draugauti vaiką. Paklausia, ar gali patvirtinti, pasitariame. Peržiūriu, kad nelaikintų tokių puslapių, kur deda nesąmoningus paveiksliukus ir pan.
Manau, nieko blogo, kai per daug neapsikrečia ta liga (žinau mergaitę, kuriai niekas neberūpi - tik žiūrėti, ar kas paspaudė like ant jos nuoytraukos doh.gif ).
Atsakyti
QUOTE(ErikaAlgirdasSkaiste @ 2012 02 13, 14:09)
Man paciai ten nebuvo ka veikti suaugusei,randama ten visokiu "nesamoniu" tuoj pat is ten isiregistravau tai ka kalbeti apie 13 ar 14 metu vaikus. Vien tik kitu foto kartais padaro bloga susidaryma... Man tas intr taj blogybe tokiem vaikam. schmoll.gif

O kaip jums pavyko isiregistruoti? kiek zinau is feisbuko sunku.
Atsakyti
Maniskei yra 8 metai, manau kad tai darytu bloga itaka. Tad nera jokiu minciu apie tai.
Atsakyti