Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai, akušeriai Vilniuje - 3

2 tema 4u.gif

Turiu toki klausima.
Prie puse metu gimdziau, nestumo prieziura pasirinkau VGN konsultaciniame, pries tai nuolatines gines neturejau - migravau tarp poliklinikos ir privaciu kliniku...

Noreciau skubiai pasikonsultuoti su ginekologu, bet jauciu nei i poliklinika, nei i privacia (ten kur lankiausi anksciau) greit nepateksiu doh.gif

Idomu ar VGN konsultuoja tik nescias? Man patiko nestumo prieziura, pats gydytojas.. Be to ten vyksta viskas pakankamai greitai, bei eiliu... Gal ka zinot?
Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2012 02 20, 00:51)
Turiu toki klausima.
Prie puse metu gimdziau, nestumo prieziura pasirinkau VGN konsultaciniame, pries tai nuolatines gines neturejau - migravau tarp poliklinikos ir privaciu kliniku...

Noreciau skubiai pasikonsultuoti su ginekologu, bet jauciu nei i poliklinika, nei i privacia (ten kur lankiausi anksciau) greit nepateksiu  doh.gif

Idomu ar VGN konsultuoja tik nescias? Man patiko nestumo prieziura, pats gydytojas.. Be to ten vyksta viskas pakankamai greitai, bei eiliu... Gal ka zinot?


Sveika,
kadangi neseniai turejau reikalu su VGN, tai galiu tave "pakonsultuoti" 4u.gif
Ginekologijos skyriaus priimamajame treciadieniais (nuo 12-14) konsultuojamos visos pageidaujancios su ginekologo siuntimu (nemokamai), o be siuntimo mokamai (susimokejus kasoj, deja, nezinau kiek). Gali pasirinkti net konsultuojanti ginekologa, kad ir pati vedeja Ziobaka smile.gif Reiktu tik pasiskambinti ir uzsiregistruoti. O ir siaip gali del visko pasitikslinti wink.gif Tel. 8-5-2695591. Sekmes wink.gif
Atsakyti
pasiulykit gera ginekolege Antakalnio poliklinikoj 4u.gif
Atsakyti
gal kas turi atsiliepimu apie klinika mirameda? smile.gif
Atsakyti

gal kuri susidurete: gine (Skrebiene, seskines pol) neranda jokiu anomaliju, bet pati jauciu nuolatini nemalonu kvapa, naudoju lactacyd, bet poveikis trumpalaikis. ypac paastreja kvapas akto metu.
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(tomasyte @ 2012 03 02, 21:02)
pasiulykit gera ginekolege Antakalnio poliklinikoj 4u.gif

nenarokova 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marakesh @ 2012 05 03, 13:49)
gal kuri susidurete: gine (Skrebiene, seskines pol) neranda jokiu anomaliju, bet pati jauciu nuolatini nemalonu kvapa, naudoju lactacyd, bet poveikis trumpalaikis. ypac paastreja kvapas akto metu.


Man ja rekomendavo, kaip gera specialyste, bet nusivyliau, nepaeme net tepinelio, nors atejau su tam tikrai nusiskundimais. Labai skubedama apziurejo, pasake, kad viskas gerai ir viso gero. Veliau apsilankiau pas V. Navickiene (deja, bet jau nebedirba sioje poliklinikoje), tikrai nuostabi gydytoja. Labai ruspestinga ir demesinga, atliko visus butinus tyrimus, rado negalavimu priezasti ir paskyre gydyma.
Atsakyti
Sveiki,

galbūt kas nors neseniai lankėtės pas gydytoją V. Klimą Tilto g. klinikoje ir galite pasakyti, kiek ten kainuoja jo konsultacija, apžiūra ir echoskopija? Už pirmą konsultaciją+echoskopiją kai buvau pirmą kartą prieš pusę metų sumokėjau apie 95LT. Kažkur skaičiau, kad mokama tik pirma konsultacija, o visos kitos jau nemokamos... Bet per gerai skamba, kad būtų tiesa smile.gif galbūt atsiras tikrai žinančių, ačiū!
Atsakyti
QUOTE(nepasiekiama @ 2012 05 25, 18:45)
Sveiki,

galbūt kas nors neseniai lankėtės pas gydytoją V. Klimą Tilto g. klinikoje ir galite pasakyti, kiek ten kainuoja jo konsultacija, apžiūra ir echoskopija? Už pirmą konsultaciją+echoskopiją kai buvau pirmą kartą prieš pusę metų sumokėjau apie 95LT. Kažkur skaičiau, kad mokama tik pirma konsultacija, o visos kitos jau nemokamos... Bet per gerai skamba, kad būtų tiesa  smile.gif galbūt atsiras tikrai žinančių, ačiū!

Sakyciau visai normaliai sumokejote smile.gif
Siaip ten nesilankau, bet kai taisykle pakartotinos konsultacijos skaitosi tada, kai ateinate kuri laika del to pacio dalyko (pvz paskirtas gydymas, ir vis ateinat pasitikrinti ar yra pokyciai ir pan. (pvz jei sulauzet ranka ir vis ateinat kas antra savaite, kad apziuretu ar gerai suaga, neatsirado alerginos itt., tai pakartotine konsulacija) O jei einate periodiskai pasitikrinti ar siaip atsiradaus kokiam negalavimui, tai skaitysis kaip nauja konsultacija (cia jei ateinate sausi del luzusios rankos, balandi del anginos, liepa del alergijos, gruodi del grybelio).
Jooo, "gerai" cia isaiskinau doh.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas galetu rekomenduoti man profesinio lygmens ginekologa Vilniuje? Skubiai reikia ir tik profesinio lygmens, o ne pradedancio, nes problema gana rimta. Busiu dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Madmozela* @ 2012 05 03, 14:00)
nenarokova  4u.gif

ir Maziliauskienė 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal kas lankotes pas ginekologe Karpenko? Mane domintu konsultaciju su ir be echoskopo kainytes smile.gif
Daug geru atsiliepimu apie ja girdejau, bet va detalesnes informacijos nerandu.

aciu 4u.gif
Atsakyti