Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai menstruaciniams skausmams malšinti

Gal kas žino ?
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2012 02 13, 11:25)
Gal kas žino ?

Tinka jogos kai kurie pratimai.Pvz.kobros poza,drugelio asana ir berods šuns asana dar.Kobros,tai padeda tikrai,nes pati propoguoju.Kartoju bent 3k.per dieną.Lėtai.Pasikeli per 8,8 laikai,per 8 nusileidi.Po 10-15kartų.Kiek fizinės pajėgos išneša.Į googlą įsivesk kobros poza ir pažiūrėsi kaip daryt.Tik darykit nepilną.Nes yra įv.variacijų,ir labai sunkių.Reikia gulint pakelti ant pusiau sulenktų rankų viršutinę kūno dalį ir atsilošti atgal ir tiek.
Atsakyti
I kamuoliuka susiriesti ir paguleti,arba man padeda pamiegojimas.
Atsakyti
Tinka visa lengva mankšta, svarbiausia, kad būtų reguliari. Bėgioti negalima, svorių sunkių kilnoti.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 05 02, 22:12)
Tinka visa lengva mankšta, svarbiausia, kad būtų reguliari. Bėgioti negalima, svorių sunkių kilnoti.

O kodėl negalima bėgioti?
Ir kokių svorių kilnoti negalima?
Šiaip kiek prisimenu, nerekomenduotina špagatą daryti, o prasibėgiojus man asmeniškai tik lengviau pasidaro. Ypač blogai jaučiuosi pirmosiomis dienomis ne sportuodama, o sėdėdama darbe. Vakare pasportavus daug geriau pasidaro.
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2013 06 10, 10:34)
O kodėl negalima bėgioti?
Ir kokių svorių kilnoti negalima?
Šiaip kiek prisimenu, nerekomenduotina špagatą daryti, o prasibėgiojus man asmeniškai tik lengviau pasidaro. Ypač blogai jaučiuosi pirmosiomis dienomis ne sportuodama, o sėdėdama darbe. Vakare pasportavus daug geriau pasidaro.

Nes gali sustiprėti skausmai ir pagausėti išskyrų. Netgi atliekant jogos asanas kai kurios nerekomenduojamos menstruacijų metu ir tam tikros rekomenduojamos, kaip skatinančios kraujo ištekėjimą (bet ne pagausėjimą), ne per sunkios ir atpalaiduojančios. Kitos kai kurios daromos lengvesniam variante.
Nors jūsų tiesa, man pvz. bėgiojant menstruacijos baigiasi greičiau ir aš tuo džiaugiuosi, nes šiaip jos ilgos. Nors kartais pirmom dienom būna sunku bėgti, tada mažinu krūvį.
Atsakyti
Elementariausia: į butelį prisipilti šilta vandens, priglaust prie pilvuko, susiriest ir bandyt pamiegot porą valandų. Nors aš asmeniškai be vaistų neapsieinu unsure.gif
Atsakyti
Man net nebuvo į galvą atėję kai skauda daryti pratimus.. Norisi tik susisukti ir išgerti tabletę nuo skausmo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meddeina @ 2013 08 29, 13:21)
Man net nebuvo į galvą atėję kai skauda daryti pratimus.. Norisi tik susisukti ir išgerti tabletę nuo skausmo smile.gif


Na kai mane skausmai kankindavo, tai as irgi nenoredavau pagalvoti apie nieka schmoll.gif paskui paskaitinejau ir pradejau gerti nakvisu alieju, na nzn ar sutapimas ar padeda, kol kas pfu pfu pfu nejauciu jokiu skausmu jau kelintas menesines smile.gif
Atsakyti
O man sportas padėjo: 4u.gif ankščiau niekada nesportavau, per mestruacijas dideli skausmai kamavo(išgerdavau bent pusę ibumetin'o pakuotės (čia ne per dieną, o per visą sirgimą)).. kai pradėjau sportuoti ir sveikai maitintis (turiu galvoje, valgydavau 70% augalinį maistą), skausmas taip sumažėjo, kad tik kartais iš didelės bėdos tekdavo išgerti pusę tabletės, o dažniausiai net nereikdavo vaistų. smile.gif gaila, kad apsileidau ir nebesportuoju... bet ruduo- pats geriausias metas vėl pradėti (sušildo iš vidaus) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elsker @ 2013 06 25, 00:32)
Elementariausia: į butelį prisipilti šilta vandens, priglaust prie pilvuko, susiriest ir bandyt pamiegot porą valandų. Nors aš asmeniškai be vaistų neapsieinu unsure.gif

gal ir visai geras būdas,bet sakykit ar tas šildymas labiau negausi kraujavimo ?
Atsakyti
merginos, efektyviausias budas numalsinti menstruaciju skausmus DELES! ir gana ilgam!
Atsakyti