Įkraunama...
Įkraunama...

Clinique

Sena tema:
http://www.supermama...?...695604&st=0
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 01 17, 20:02)
As kuo toliau tuo labiau isimyliu Clinique - Dramatically Different Moisturizing Gel, pradzioj naudojimo jis man nepaliko labai didelio ispudio, bet dabar labai patinka, matyt oda priprato, superinis smile.gif

Bandžiau, bet man pasirodė, kad jis labiau kažkokį vėsinantį efektą teikia nei intensyviai drėkina g.gif. Na, taip padrėkina, negali skųstis, bet man tokiu metų laiku norėtųsi lyg kažko daugiau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 16 vasario 2012 - 22:34
Ar buvo kam nors taip, kad DDM Lotion kimso? g.gif Pastebejau si dalyka, bet pakeiciau kelias kosmetikos priemones, tai dabar bandau aiskintis, kurios butent cia darbas.

Dar norejau paklausti, ar vertas demesio uz tokia kaina prausiklis Rince-off Foaming Cleanser? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Typhoon Morakot: 17 vasario 2012 - 11:58
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2012 02 17, 11:54)
Ar buvo kam nors taip, kad DDM Lotion kimso? g.gif Pastebejau si dalyka, bet pakeiciau kelias kosmetikos priemones, tai dabar bandau aiskintis, kurios butent cia darbas.

Mane nuo losjono labai bere, tik meginuka turejau, o nuo gelio visiskai neberia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 02 17, 14:27)
Mane nuo losjono labai bere, tik meginuka turejau, o nuo gelio visiskai neberia smile.gif


Na, vat, itariu, kad ir man butent nuo jo verysad.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Labai reikia apie siuos produktus atsiliepimu. Gal kas naudojate?kaip jums jie?
Atsakyti
Gal kas naudojate sia pudra, kokie butu atsipiepimai? Ar nesausina odos, nes mano labai sausa ir jautri? Kokia jos kaina pas mus?
http://www.clinique....PF15/index.tmpl
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo besišypsanti: 18 vasario 2012 - 18:49
QUOTE(myglle @ 2012 02 18, 13:38)
user posted image

Labai reikia apie siuos produktus atsiliepimu. Gal kas naudojate?kaip jums jie?

wub.gif bigsmile.gif thumbup.gif svarbiausia nekemša thumbup.gif išlaiko puikiai , maskuoja vidutiniškai, nenuplaukia, vien žo tikrai verta demesio
Atsakyti
QUOTE(julkanos @ 2012 02 18, 19:06)
wub.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif svarbiausia nekemša thumbup.gif išlaiko puikiai , maskuoja vidutiniškai, nenuplaukia, vien žo tikrai verta demesio


As ir turiu sia pudryte, tai esu patenkinta rolleyes.gif Nelabai turiu ka maskuoti, todel del maskavimo nieko nepasakysiu. Blizgejimas islenda po kiek laiko, bet siaip labai patinka man ji mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2012 02 18, 19:48)
Gal kas naudojate sia pudra, kokie butu atsipiepimai? Ar nesausina odos, nes mano labai sausa ir jautri? Kokia jos kaina pas mus?
http://www.clinique....PF15/index.tmpl


Sios pudros pavadinimas Moisture Surge, sakyciau yra kiek klaidinantis g.gif . Jeigu oda nebus gerai sudrekinta, tai uztepus-isryskins visus pasausejimus, serpetojimus. Tai sausai odai, tikrai rekomenduociau kita pudra. Del jautrumo nieko pasakyti negaliu.
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2012 02 19, 12:11)
Sios pudros pavadinimas Moisture Surge, sakyciau yra kiek klaidinantis g.gif . Jeigu oda nebus gerai sudrekinta, tai uztepus-isryskins visus pasausejimus, serpetojimus. Tai sausai odai, tikrai rekomenduociau kita pudra. Del jautrumo nieko pasakyti negaliu.

Gal tuomet galetumete parekomenduoti tinkamesne clinique kremine pudra sausai odai
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2012 02 19, 12:29)
Gal tuomet galetumete  parekomenduoti tinkamesne clinique kremine pudra sausai odai


Labai sausai odai - supermoisture, bet maskavimo didelio ner
Atsakyti